Jump to content
Vägivaldur

Kulturism, miks?

Recommended Posts

Värdjateks? Ehh, see on küll niisama möla... Nii kui musklis mees kuskil üksi juhtub olema, on kari litse kohe ümber kiimlemas. Vb eeldatakse, et kena välimus, järelikult on ka raha tal taskus, ma tõesti ei tea... :)

Siin sellest juttu, :P

Musklis mees pidi kohevägahirmus olema ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahhh :rolleyes: ,siin on lihtsalt tegemist ebakindla noormehe pihtimusega.

tundub jah, et see seal on erijuhtum.

Muidu on nii, et inim-olemuse sügavamad tahud ongi keerukad (öeldakse ka ju, et issanda teed on keerukad). Et on olemas moraal ja eetika ja arvud jm asjad, mis on välja mõeldud ja vblla inimolemusest ikka üsna kaugel. Teinekord ongi nii, et veidi sättides võidakse öelda küll seda ja teist ja kolmandat, mis on viisakas, aga kusagil alateadvuses või kuskil sügavamal mõeldakse teisiti.

Näiteks võiks arvata, et spontaansema-noodiga on sedalaadi kommentaarid:

"omg, what a ugly looking bodybuilder..."

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...5&phid=1269

"Kui niimoodi uurima hakata, siis inimestel on ikka naljakad lihased küll :)"

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...d&phid=1868

Ega eesmärgiks polegi provotseerimine nende näidete toomisega, vaid pigem ideed näitlikustada, et tegelikult see kulturism inimese sügavamates tõekspidamsites niivõrd õige asi pole siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin sellest juttu, :)

Musklis mees pidi kohevägahirmus olema ..., :rolleyes:

Kui mina 12 olin, võisin rääkida siis, kui minult küsiti. Ilmselt just sellepärast jääbki mulle täiesti arusaamatuks, kuidas üks 12-aastane päevast-päeva näägutada saab :P Inimestega käitutakse ju nii nagu nad endaga käituda lasevad.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on see "saalinarkomaania" nii kaugele arenenud, et kui üle 2 päeva ei käi ehk siis kolm päeva näiteks, siis hakkan unes trenni nägema - oluline osa ikkagi minu elust ja harjumustest, üks hetk hakkab mõistus alateadlikult puudujääke unes kompenseerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma elan veel oma vanemate juures ja peale mõnda aega jõusaalis käimist kui tulemused hakkasid rohkem silma paistma vingus ema mõnda aega et kas on vaja end nii suureks ajada, käed nii laiad, reied nii suured jms (kaal hetkel 95 :)) kuid siis ta jäi vaikseks ja eile kui oli plaanipärane puhkepäev mitu korda küsis, kas ma trenni lähen.Ju siis hakkas uhkust tundma, et ma end selliseks pirakaks mürakaruks kasvatan end.

Ja muidu tüdrukutele läheb ka rohkem peale kui vastassugu on ikka sportliku kehaehitusega :rolleyes:

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paljud räägivad siin tervisest ja tervest eluviisist aga kulturismi juurde käib ju ka paraku keemia... nii,et see tervise variant on kahe otsaga asi(iga jõusaalivend kes veidi pumpab ja arvab,et teeb kulturismi muidugi mitte,mõtlen tõsisemaid tegijaid selleall)

Palju siin on tõsiseid tegijad? Enamus teevadki just enda jaoks, mitte eesmärgiga maaila lavasid vallutama minna...."Iga jõusaalivend" muidugi kulturismiga ka ei tegele- kes tahab alla võtta, kes lööb seal aega surnuks, kes loodab saalist naisi/mehi leida....

Ja miks eeldatakse, et iga suurem vend on kohe keemik? See ei ole eeldus selleks, et kasvada. Eesti tasemel võistlemiseks ei ole keemial kindlasti mõtet. Trenni saab ka puhtalt ja tervislikult teha, kartmata näha tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind on alati huvitanud, miks inimesed tegelevad kulturismiga. Võibolla toote siia ära oma individuaalsed põhjused, miks just kulturism võlub.

PS. Ise käin jõuaalis jõu pärast, kulturismiga ei tegele.

mina nimetaks seda haiguseks,aga see on hea haigus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
'Uvitav teema ajaloost välja kaevatud, :)

Siin ilmas tehakse enamus asju naiste pärast:tänapäeval raske ilusat naist leida;enamus sellised suured ja paksud; >50kg ... ja kui oled lõpuks normaalse leidnud - no siis tuleb ka endal normaalne välja näha ... no vähemalt üritada ..., :rolleyes:

alla 50 kg .... hmm mis see siis teeb ... selleks et ta päris lame ei oleks ja mõned kurvid rinna ja pepu piirkonnas oleksid peaks ta olema alla 1.40 pikk ? ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil teemas tuli selline tsitaat välja:"Äärmused meeldivad vähestele, mõõdukas keskmine ja sellest pisut parem rohkematele!" Ju nii ongi, enamus naisi ikka pelgavad suurt liha kolli, omaltki küsitud ega ometi sina nii suureks kasva, ma aint muigan sellele, kuna pilte olen näidand neile ikka Cutlerist või Colemanist! :) Et jah vaevalt nii suureks kasvada tahangi ja mitte teadlik ei kujuta ettegi mida see nõuab, arvab, et käin 5 aastat jõusaalis ja olengi nn friik valmis, kuid eii!

50kg naine on ju väga peenike!? :rolleyes: Mingi kehakumerus võiks ju olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
50kg naine on ju väga peenike!? :rolleyes: Mingi kehakumerus võiks ju olla!

Pole ta nii peenike midagi, :)

btw,tore,et dzhentlemenid on viskunud kõik raevukalt oma naisi-tüdrukuid kaitsma, :P

Vä-ä-ga tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkus sentimeetrites miinus 100 on küll täitsa normaalne, päris luukered ka ei meeldi. :) +5 kg pole veel ka reeglina paha, aga umbes+10 kg kandis hakkab juba paljuks kiskuma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma pole 2 nädalat jõusaalis käinud, siis ma tunnen kuidas ma jään kängu ja lihased atrofeeruvad, tegelikult see nii ei ole, aga selline tunne tuleb.Nüüd ma ei oskaks kuidagi lõpetada, isegi kui ma tahaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole ta nii peenike midagi, :rolleyes:

btw,tore,et dzhentlemenid on viskunud kõik raevukalt oma naisi-tüdrukuid kaitsma, :)

Vä-ä-ga tubli!

No see sõltub ikka kõik kasvust ja looduse poolt antud kehaehitusest. Kui kõik naised hakkaksid 50 taga ajama, siisma ei tahaks seda tulemust näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kuulge... oleneb ikka pikkusest ka... kui neiu/naine on 175 cm pikk ja kaalub 50 kg, siis on ikka natuke liig..ma olen 163cm pikk ja kaalun 50 kg.. minu kohta täiesti normaalne kaal.. alla 50 kg näeksin ma välja juba kole!!!

peale kõige.. liialt väikene kaal pikkuse kohta naiste puhul hakkab tekitama tervise häireid.. eriti just "päevade" suhtes...

Ärge soovige oma kallitele naistele seda!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks? Sõbrad läksid jõusaali, läksin ka. Möödus paar kuud ja jõud oli tohutult kasvanud ja tahtsin veel ja veel ja ületada suuremaid raskusi. Mõõdus 1,5a kaalu oli palju, hakkasin maha võtma vaatasin, et lihast on korralikult juurde tulnud, mis andis veel motivatsiooni + hea tunne peale trenni jne. Preaguseks on välja kujunenud juba sõltuvus. Vahel, kui on olnud mõni päev hea trenn ja ületatud uued raskused, siis õhtul ei saa hästi magama jääda, kunas peas keerlevad mõtted, kuidas veel paremaks saada ja kasvada <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks? Sõbrad läksid jõusaali, läksin ka. Möödus paar kuud ja jõud oli tohutult kasvanud ja tahtsin veel ja veel ja ületada suuremaid raskusi. Mõõdus 1,5a kaalu oli palju, hakkasin maha võtma vaatasin, et lihast on korralikult juurde tulnud, mis andis veel motivatsiooni + hea tunne peale trenni jne. Preaguseks on välja kujunenud juba sõltuvus. Vahel, kui on olnud mõni päev hea trenn ja ületatud uued raskused, siis õhtul ei saa hästi magama jääda, kunas peas keerlevad mõtted, kuidas veel paremaks saada ja kasvada :P

nii ongi...see on muudab elu minu jaoks supper heaks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma varsti saan 13. Ma hakkasin trenni tegema selleks et koolis oli palju tülinorijaid kes tahtsid peksa anda. kuna olen sellel teemal julge, läheb mul ka kakluseks jõudu vaja. hea tunne on 16 aastasele ülbikule vajadusel peksa anda. aga jah, eks treenin ka väga palju just naiste saamiseks. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma varsti saan 13. Ma hakkasin trenni tegema selleks et koolis oli palju tülinorijaid kes tahtsid peksa anda. kuna olen sellel teemal julge, läheb mul ka kakluseks jõudu vaja. hea tunne on 16 aastasele ülbikule vajadusel peksa anda. aga jah, eks treenin ka väga palju just naiste saamiseks. :P

Loodetavasti jääb sul suures naisterabamisehoos ikka aega vahepeal meheks saada, <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma varsti saan 13. Ma hakkasin trenni tegema selleks et koolis oli palju tülinorijaid kes tahtsid peksa anda. kuna olen sellel teemal julge, läheb mul ka kakluseks jõudu vaja. hea tunne on 16 aastasele ülbikule vajadusel peksa anda. aga jah, eks treenin ka väga palju just naiste saamiseks. :P

OMG, see ei saa ometi tõsine postitus olla <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×