Jump to content
intsu007

Väike "mure"

Recommended Posts

Ma arvan et teil sellist probleemi pole, aga sellest ajast kui ma hakkasin jõusaalis käima, hakkas mu 12 aastane vennatütar igatsugust jama rääkima, et mida sa käid seal jõusaalis, need on alaarenenud inimesed kes seal käivad, iseenda eputajad (ma saatsin ta selle jutu peale peesse) ükskord oli külas siis ma tegin kodus trenni, õlalihastele hantlite surumist üles, siis ta nägi, kuidas lihased ja veresooned punnis olid, jälle ütles et see on rõve, kas sa oma veresoonte pärast ei karda, et need lähevad lõhki, ise enda veresooni kardab B) , mulle meeldib kui punnis on. Kodus seinapeal on mul fitnessi kalender kus Ott ja Natalia Kiivikas peal on, siis ta jälle ütles et see on haige rõve pilt, et võta see maha, tulid tal sõbrannad külla, siis läks asi veel hullemaks ;) mul oli valgupulbri kott kapis siis näitas seal neile et näe nad söövad sellist p*ska sisse, ise talle üldse ei meeldi valgulised toidud, aga koguaeg tahab et ma talle seda valgujooki teen, pole teinud ja ei tee ka.

Rääkigu palju tahes, mina alla ei anna, seda "naljajuttu" on veel aga praegu ei tule meelde, ärge arvake et minu perekond selline on, vanematele, onule, vendadele jälle meeldib et ma trennis käin, ütlesid et käiksid ise ka aga pole aega.

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ...

kui ma 200kg kaalusin ...

nojah,no leidus naisi,kellele see ...,noh ..., ;)

Issanda loomaed on lõpmata kirju, ;)

Äkki su vennatütar kah taoliste erihuvidega, B)

Tol ajal ma paraku pildi peale eriti ei kippunud,muidu võiks ju üles panna.Äkki oleks vä-ä-ää-ga kõva sõna - no kui Kiivikas peale ei lähe,siis miski ju peab meeldima, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

kui ma 200kg kaalusin ...

nojah,no leidus naisi,kellele see ...,noh ..., :D

Issanda loomaed on lõpmata kirju, :D

Äkki su vennatütar kah taoliste erihuvidega, B)

Tol ajal ma paraku pildi peale eriti ei kippunud,muidu võiks ju üles panna.Äkki oleks vä-ä-ää-ga kõva sõna - no kui Kiivikas peale ei lähe,siis miski ju peab meeldima, ;)

aa, mul tuli seoses see ka meelde, kui ma käisin ühe tüdruku juures sünnipäeval sai 15 siis tal oli endine boyfriend ka seal ,ma saunas ei käinud aga kui ta palja ülakehaga välja tuli, siis mul pidi süda seisma jääma, ma pole ennem näinud meest kellel polnud üldse rinnalihast, täpselt nagu pesulaud, biits oli ka vist 25cm, siis mu vennatütar ütles mulle, et sul on palju suuremad musklid :D , aga tüdrukud rippusid tal kaelas ;) näitasin neile biitsi ka, katsusid seda, küsisid et miks sul see nii kõva ja suur on, polnud varem näinud nii suurt (aga teglt biitsi ümbermõõt suht väike veel pole treeninud aastagi täis veel, 36 kanti kisub) jälle krt neile ei meeldinud, need on need tänapäeva naised

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kes neist naistest ikka aru saab B)

koos ei saa elada ja ilma ka mitte ;)

ise olen ka kõvasti mõõda päid jalgu saand, et miks sa tahad selline olla nagu need seal pildil ja ära ikka taha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kes neist naistest ikka aru saab B)

koos ei saa elada ja ilma ka mitte ;)

ise olen ka kõvasti mõõda päid jalgu saand, et miks sa tahad selline olla nagu need seal pildil ja ära ikka taha

see on sellepärast, et naised pole musklitega harjunud, kui kõik mehed areneksid loomuliselt sellisteks nagu näiteks Kalmus, siis oleks asi teine

Siis käivad mehed jõusaalis et kõhnaks saada ;) ja naistele ei meeldi, et miks sa tahad ikka kõhnaks saada :D

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asja, ise arened normaalselt, aga enesekindlust ikka pole? Sihuke eit tuleb õigete sõnadega lihtsalt paika panna.

ma ütlen ausalt, seda eite ei pane sõnadega paika, aga need eided vaatavad ainult näojoonte järgi, ilus nägu peab olema siis on ikka õige, keha olgu milline tahes

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aa, mul tuli seoses see ka meelde, kui ma käisin ühe tüdruku juures sünnipäeval sai 15 siis tal oli endine boyfriend ka seal ,ma saunas ei käinud aga kui ta palja ülakehaga välja tuli, siis mul pidi süda seisma jääma, ma pole ennem näinud meest kellel polnud üldse rinnalihast, täpselt nagu pesulaud, biits oli ka vist 25cm, siis mu vennatütar ütles mulle, et sul on palju suuremad musklid ;) , aga tüdrukud rippusid tal kaelas B) näitasin neile biitsi ka, katsusid seda, küsisid et miks sul see nii kõva ja suur on, polnud varem näinud nii suurt (aga teglt biitsi ümbermõõt suht väike veel pole treeninud aastagi täis veel, 36 kanti kisub) jälle krt neile ei meeldinud, need on need tänapäeva naised

No aga ongi nii. Väga paljud tüdrukud vaatavad jõusaalis käijatele viltu. Oh nii suured lihased, fuiii nii koledad...jne. Ükskord tuli klassis juttu toidulisanditest, siis tüdrukud pistsid karjuma, et mis mõttega ennast sellise keemiaga mürgitada ja nemad ei võtaks neid mitte kunagi, enne sööks kilo kartulikrõpse ära, neid kasutavad ainult värdjad... jne ( juttu oli seal proteiinist ja kreatiinist, muide osade arust VALKU isegi võiks võtta aga PROTEIINI ega kreatiini kindlasti mitte :S). Et kui ikka midagi ei tea siis oleks mõtekam suu kinni hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vennatütar vennatütreks. Mis tema ikka kotib.. :D Oli ikka vennatütar, eks?

Mul on naine selline, et kui muidu tegin ikka niisama jõudu saalis ja rebisin suuri kange, siis oli ok.

Nüüd otsustasin, et peaks alla võtma (kõht/sangad ikka tulnud selle pideva jõu- ja massitamisega).

Tema aga on jubedalt selle vastu ja ütleb, et talle üldse ei meeldi. Talle küll meeldib, et ma keskmisest suurem olen, kuid ta lausa nõuab, et oleks kõht ja sangad. B)

Ise on ta mul 48 kg tibin. No kurat... ja talle meeldib ilgelt maiustada, nagu kõigile naistele. Vot aga mulle meeldib ilgelt õigel kellaajal oma kodujuust või kanafilee salatiga sisse kütta või sheik teha... Ja oh siis seda vingumist.

Seega tõesti, naisi on igasuguseid.

Tal polegi midagi selle vastu, et pumpan, aga just selle vastu on, et kõht eest kaob.

Parim oli täna Kakumäe rannas. Lebotasime ja ma just üritasin (taaskord) rääkida sellist juttu, et ma tunnen ennast miljon korda paremini tänu uuele trennile ja kergemale kaalule jne. Ja kinnitasin, et päris peenikest poissi minust niikuinii kunagi ei saa. (Kohe tõsiselt ei saa, minu eesmärgid on pisut teised.) Ja siis kaugemal näitasin ühte sellist kõhu ja sangadega lõdva tüüpi, kellel lihast polnud ollagi. Küsisin, et kas ma peaks siis tõesti samasugune lõdvik olema, tema vastas, et see on ju kena.... :D;):D OHSAPERSIKNOH... mul polnud rohkem sõnu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siis kaugemal näitasin ühte sellist kõhu ja sangadega lõdva tüüpi, kellel lihast polnud ollagi. Küsisin, et kas ma peaks siis tõesti samasugune lõdvik olema, tema vastas, et see on ju kena.... ;)B):D OHSAPERSIKNOH... mul polnud rohkem sõnu! ;)

ah sa rsk, päris hea ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nalja teed ve, ammu juba 18a

Ja sind kotib 12 aastase vennatütre jutt :S ?. Kui sa selliseid asju südamesse võtad ja kui sind teiste arvamus niiväga huvitab siis kaua sa küll jõusaalis ei suuda käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sind kotib 12 aastase vennatütre jutt :S ?. Kui sa selliseid asju südamesse võtad ja kui sind teiste arvamus niiväga huvitab siis kaua sa küll jõusaalis ei suuda käia.

kle, ma pole seda südamesse võtnud, ma tahtsin vaadata kas kellelgi on sarnaseid kogemusi, ja igatahes, kui sa korra oled juba jõusaalis käima hakanud siis sa seda maha ei saa jätta, igatahes minuga on nii. Mulle on 12 aastasest peale meeldinud raskustega mängida, aga trennivõimaluse sain eelmise aasta novembris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle, ma pole seda südamesse võtnud, ma tahtsin vaadata kas kellelgi on sarnaseid kogemusi, ja igatahes, kui sa korra oled juba jõusaalis käima hakanud siis sa seda maha ei saa jätta, igatahes minuga on nii. Mulle on 12 aastasest peale meeldinud raskustega mängida, aga trennivõimaluse sain eelmise aasta novembris

Kuule, kui on piisav tahtmine, leiab alati võimaluse B) . Sa ei kujuta ette mis tingimustes ma alguses trenni tegin. Ja no ega nüüdki kiita ei ole esimesed ja ainukesed hantlid saabusid siia alles paar kuud tagasi, scott pingist või smith-i kangist võib ainult unistada, talvel on temp 0 C ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vennatütar vennatütreks. Mis tema ikka kotib.. :D Oli ikka vennatütar, eks?

Mul on naine selline, et kui muidu tegin ikka niisama jõudu saalis ja rebisin suuri kange, siis oli ok.

Nüüd otsustasin, et peaks alla võtma (kõht/sangad ikka tulnud selle pideva jõu- ja massitamisega).

Tema aga on jubedalt selle vastu ja ütleb, et talle üldse ei meeldi. Talle küll meeldib, et ma keskmisest suurem olen, kuid ta lausa nõuab, et oleks kõht ja sangad. B)

Ise on ta mul 48 kg tibin. No kurat... ja talle meeldib ilgelt maiustada, nagu kõigile naistele. Vot aga mulle meeldib ilgelt õigel kellaajal oma kodujuust või kanafilee salatiga sisse kütta või sheik teha... Ja oh siis seda vingumist.

Seega tõesti, naisi on igasuguseid.

Tal polegi midagi selle vastu, et pumpan, aga just selle vastu on, et kõht eest kaob.

Parim oli täna Kakumäe rannas. Lebotasime ja ma just üritasin (taaskord) rääkida sellist juttu, et ma tunnen ennast miljon korda paremini tänu uuele trennile ja kergemale kaalule jne. Ja kinnitasin, et päris peenikest poissi minust niikuinii kunagi ei saa. (Kohe tõsiselt ei saa, minu eesmärgid on pisut teised.) Ja siis kaugemal näitasin ühte sellist kõhu ja sangadega lõdva tüüpi, kellel lihast polnud ollagi. Küsisin, et kas ma peaks siis tõesti samasugune lõdvik olema, tema vastas, et see on ju kena.... :o;):o OHSAPERSIKNOH... mul polnud rohkem sõnu! ;)

Ei siin point selles, et kui sa hakkad kaalu langetama, siis naine kardab, et ta tundub su kõrval liiga paks. Ja siis peab ta ka maitsetut kana närima hakkama :D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vennatütar vennatütreks. Mis tema ikka kotib.. :D Oli ikka vennatütar, eks?

Mul on naine selline, et kui muidu tegin ikka niisama jõudu saalis ja rebisin suuri kange, siis oli ok.

Nüüd otsustasin, et peaks alla võtma (kõht/sangad ikka tulnud selle pideva jõu- ja massitamisega).

Tema aga on jubedalt selle vastu ja ütleb, et talle üldse ei meeldi. Talle küll meeldib, et ma keskmisest suurem olen, kuid ta lausa nõuab, et oleks kõht ja sangad. B)

Ise on ta mul 48 kg tibin. No kurat... ja talle meeldib ilgelt maiustada, nagu kõigile naistele. Vot aga mulle meeldib ilgelt õigel kellaajal oma kodujuust või kanafilee salatiga sisse kütta või sheik teha... Ja oh siis seda vingumist.

Seega tõesti, naisi on igasuguseid.

Tal polegi midagi selle vastu, et pumpan, aga just selle vastu on, et kõht eest kaob.

Parim oli täna Kakumäe rannas. Lebotasime ja ma just üritasin (taaskord) rääkida sellist juttu, et ma tunnen ennast miljon korda paremini tänu uuele trennile ja kergemale kaalule jne. Ja kinnitasin, et päris peenikest poissi minust niikuinii kunagi ei saa. (Kohe tõsiselt ei saa, minu eesmärgid on pisut teised.) Ja siis kaugemal näitasin ühte sellist kõhu ja sangadega lõdva tüüpi, kellel lihast polnud ollagi. Küsisin, et kas ma peaks siis tõesti samasugune lõdvik olema, tema vastas, et see on ju kena.... :D;):D OHSAPERSIKNOH... mul polnud rohkem sõnu! ;)

Need pisikesed on üldse imelikud.Mul omaga ju pea sama lugu;tähendab,mingit kõhtu ta ei nõua - a kaal PEAB olema raudselt üle saja kilo, :o

Mis neil mingi fetish vä, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need pisikesed on üldse imelikud.Mul omaga ju pea sama lugu;tähendab,mingit kõhtu ta ei nõua - a kaal PEAB olema raudselt üle saja kilo, :D

Mis neil mingi fetish vä, ;)

100 kg ja 100 kg on ka vahe .....

Ja ma pole tykk aega nii palju üldistamist lugenud....ikka naised ja naised B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mule endal kodus õde 12 aastane.. ja suht sama jutt... Ma tegelen jõutõstmisega ja peale tõsisemat trenni kui olen särki ja trikood kasutand tulen sinisena koju ja siis hakkab pihta... Nomida sa teed..jäta järele vaata ennast sa oled nagu värdias.. Ja proteka kohta ka sama jutt.. ajad endale muudkui keemiat sisse.. Aga ise ikka räägib oota venna saan 14 hakkan ka tegema:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×