Jump to content
Simok

Algaja: Noormees vajab abi.

Recommended Posts

Tere,

olen siis 19 aastane noormees, elu aeg olnud kõhna kehaehitusega.

söön palju ja liikumiselt aktiivne aga tee mis tahad olen ikka kõhna nagu ma ei tea mis asi B)

nüüd kuulsin kreatiinist. plaan oleks selline, et hakkaks jõusaalis käima aga hakkaks sööma seda kreatiini ka mingi aeg.

sooviksin saada käed ja jalad natukene jämedamaks, mingeid eri lihaseid ei soovi tahan olla tavaline.

kas on mul lootust sellest abi saada? kuidas näeks see söömine välja, mida pean juurde sööma jne.

PALUN ANDKE NÕU.

pikkus mingi 180 ja tiba peale, kaal kuskil 61-64kg, pole ammu kaalunud ei julge ka.

Mis kreatiini ostma peaks, mida kõrvale, millega peaks arvestama jne?

Loodan siit abi saada, kui ei saa siis lähen ehku peale ja katsetan ise.

Simo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul pole eriti usuku sinna ainult jõusaali, et kui mul kätel ja jalgadel pole midagi suurt siis kas tuleb teda juurde :) ?

Kui sa rahulikult alustad mõne algajatele mõeldud treeningkavaga ja toitumise ka paika saad, siis tuleb massi ka. Ära karda jõusaali sellepärast, et sa kõhn oled!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa rahulikult alustad mõne algajatele mõeldud treeningkavaga ja toitumise ka paika saad, siis tuleb massi ka. Ära karda jõusaali sellepärast, et sa kõhn oled!

ikka imelik minna nii ju:/ ma lapsest saati põdenud nn kompleksi, ma ei kanna lühikesipükse, ega T särke, ei käi ujumas. Suht kass, aga lihtsalt ma ei tea kas ma söön valesid asju, et kg ei tule või ma ei tea, sest olen ma muidu suure isuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka imelik minna nii ju:/ ma lapsest saati põdenud nn kompleksi, ma ei kanna lühikesipükse, ega T särke, ei käi ujumas. Suht kass, aga lihtsalt ma ei tea kas ma söön valesid asju, et kg ei tule või ma ei tea, sest olen ma muidu suure isuga.

Kuna sa oled kehaehituselt ektomorf, siis on juurde võtta väga raske. Sa peaksid 6-7 päevas sööma väga toitvaid sööke.

Siin mõningad varasemad foorumi teemad, artikklid:

"kodused" massilisajad

Toitumine

Toitumine

Toitumine

Kui sul raha on, siis telli 500.- eest toitumiskava.See võib tunduda küll kallis, aga 500.- krooni on parema vormi eest häbiväärselt väike summa.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh, erinevate linkide eest, olen juba päris palju targemaks saanud.

Ning mõelda olen nii palju jõudnud, et hakkan ilmselt näost sisse vehkima, muna(keedetult), jogurtit, piima, kõike mis sisaldab kohupiima, lihatooteid, puuvilju.

Ilmselt ikka ostan mingi kreatiini ka ja proteiini värgi, et võtaks neid ka sekka...ehk aitab kaasa, sest tõesti on raske olla kõhna...annaksin kõik, et saaksin julgelt lühikesipükse kanda, T särke ja ujuda ning rannas olla...oi kuidas ma seda tahaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millist proteiinipulbrit ma ostma paeaks ja millist kreatiini ning kui veel mingit pulbrit siis mida täpsemalt?

siis ostaks ja hakkaks söömise vaheleneid ka tarvitama, ning kui on näha, et midagi tekib kuskile siis kobin siin tartus kuskile jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma trennita ei teki Sul kuhugile mitte midagi, ka kahe kõrva vahele mitte.

midagi tarka öelda pole siis ole vait.

kui ei meeldi ära loe seda teemat siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millist proteiinipulbrit ma ostma paeaks ja millist kreatiini ning kui veel mingit pulbrit siis mida täpsemalt?

siis ostaks ja hakkaks söömise vaheleneid ka tarvitama, ning kui on näha, et midagi tekib kuskile siis kobin siin tartus kuskile jõusaali.

Unusta kreatiin kohe ära. Proteiinipulbrit võid mõne kuu pärast võtma hakata, kui toitumine on paigas.

Loe seda.

Ilma trennita ei tule lihast sulle juurde, aga pekki võid küll ennast süüa.

Ära otsi lahendust pulbritest, vaid õigest toitumisest ja trennist!

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unusta kreatiin kohe ära. Proteiinipulbrit võid mõne kuu pärast võtma hakata, kui toitumine on paigas.

Loe seda.

Ilma trennita ei tule lihast sulle juurde, aga pekki võid küll ennast süüa.

okei, tähendab, et pean ikka hakkama praegu käima siis ilmselt...aga samas on imelik sinna minna :) ei oska seal midagi väga teha, vaatama algul niisama seal lihtsamaid asju tegema siis kui juba mingi sugune tunnetus ja olemine käes siis seal kange murdma hakkama.

mõne sõbra ka punti vaatama, ehk siis tunnen ennast siis paremini seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei, tähendab, et pean ikka hakkama praegu käima siis ilmselt...aga samas on imelik sinna minna :) ei oska seal midagi väga teha, vaatama algul niisama seal lihtsamaid asju tegema siis kui juba mingi sugune tunnetus ja olemine käes siis seal kange murdma hakkama.

mõne sõbra ka punti vaatama, ehk siis tunnen ennast siis paremini seal.

Alguses on imelik minna, aga pärast tunned end seal nagu kodus. Harjutuste korrektset sooritamist näed siit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast trenni võid juua süsika-valgusheiki. (50g süsikaid - 25g valku)

Kolm korda nädalas korralikult tehes annab juba tulemuse.

Jõusaalist võiksid treenerilt küsida ka endale vastava algajate (üldfüüsilise) treeningkava, mis teeb kõik lihasgrupid läbi.

Kuna jõusaalid siiski mõningal määral varustuse poolest erinevad, siis on lihtsam konkreetse jõusaali kavaga teha alguses, kui siit mõnda universaalsemat kava kasutama hakata.

Kindlasti mata kreatiinimõtted praegu täiesti maha. See ikka pigem siis mõeldud, kui raske trenni ja korraliku toitumisega enam arengut ei tule.

Praegu kui sööd vastavalt toitumiskavale ja teed treeningkava järgi trenni, tulevad sul raudselt tulemused. Kui lisad siia pärast treeninguid veel taastava joogi, peaks alguseks piisama küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis asi see oleks?

Aitäh :)

Valku saad osta näiteks siit (osta Hera80 või Fit Whey) ja süsivesikuteks kõlbab hästi Trauben Zucker sm_3939_Traubenzucker.jpg, mida saab osta Konsumitest, Maximatest, Maksimarketitest ja Selveritest hinnaga 20.-. krooni. Tee segu 1:2 (valk:süsikad).

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured suured tänud abi ja nõu eest.

Üritan nüüd kuidagi nende nõuannete tarvitamsiega kuidagi inimeseks saada ja elada normaalelt ilma kompleksita.

Simo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×