Jump to content
Tom16

Probleem

Recommended Posts

Olen 16aastane 170cm pikk ja kaalun ainult 45 kg jõusaalis m ei käi aga söön küll aga eitule lihtsalt seda kaalu .

mul on kõhulihased ja jalalihased enamvähem aga probleem on kätes mis on väga kondised ja lihast üldse pole

kas kodus kätekõverduste tegemine aitab?

kas keegi võiks algse kava mulle teha koduseks tegemiseks?

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 16aastane 170cm pikk ja kaalun ainult 45 kg jõusaalis m ei käi aga söön küll aga eitule lihtsalt seda kaalu .

mul on kõhulihased ja jalalihased enamvähem aga probleem on kätes mis on väga kondised ja lihast üldse pole

kas kodus kätekõverduste tegemine aitab?

kas keegi võiks algse kava mulle teha koduseks tegemiseks?

aitäh

Kätekõverdused treenivad - - Ohh imet küll - - hoopis rinda <_<

Süüa sa ju võid, aga kas toit on ka soodne lihaskasvuks. Niisama seistes ei kasva samas ka ükski lihas, osta koju hantlid ja vaata tööriistade alt harjutusi nendele lihasgruppidele, mida kasvatada tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkas sul nüüd parem?

Ära targuta - viimasel ajal on liiga palju hakanud siginema teemasid stiilis "olen seline ja selline jne". Kõik ruttavad kodanikku päästma ja lõpptulemuseks teemaalgataja lihtsalt naerab vaikselt pihku kogu selle kammajaa üle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära targuta - viimasel ajal on liiga palju hakanud siginema teemasid stiilis "olen seline ja selline jne". Kõik ruttavad kodanikku päästma ja lõpptulemuseks teemaalgataja lihtsalt naerab vaikselt pihku kogu selle kammajaa üle!

Sitt vabandus. Inimene tuleb abi paluma ja sa hakkad mõnitama. Oled kindel et ta tõsiselt abi ei taha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sitt vabandus. Inimene tuleb abi paluma ja sa hakkad mõnitama. Oled kindel et ta tõsiselt abi ei taha?

Aita siis! Üks oskusi, mis peaks 16-aastasel olema, on lugemisoskus ja lugemist ning selliseid teemasid on siin küllaga. Siinkohal tõmbaksin paralleeli äsjaolnud teemaga, kus "alakaaluline" (161 ja 45 kg oli vist) tütarlaps otsis abi ja mis sellest tuli. Kujutad sa ette (oled kunagi näinud) meessoost isikut pikkusega 170 ja kaaluga 45? Poleks probleemi, kui kaal oleks 55, kuid 10 kg vähem on juba utoopia vallast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aita siis! Üks oskusi, mis peaks 16-aastasel olema, on lugemisoskus ja lugemist ning selliseid teemasid on siin küllaga. Siinkohal tõmbaksin paralleeli äsjaolnud teemaga, kus "alakaaluline" (161 ja 45 kg oli vist) tütarlaps otsis abi ja mis sellest tuli. Kujutad sa ette (oled kunagi näinud) meessoost isikut pikkusega 170 ja kaaluga 45? Poleks probleemi, kui kaal oleks 55, kuid 10 kg vähem on juba utoopia vallast!

Ma olin treeningu alguses 178cm ja 55kg. Hakkad ka mõnitama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaldun sama arvama, sihukesed teemad tuleks kohe alguses ära kustutada.

Neid teemasid on ca mustmiljon siin foorumis juba, igast erinevate nüanssidega, tüütuks muutub juba. Kui ikka häda nii suur, eks siis nähku ise vaeva ka vastavalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olin treeningu alguses 178cm ja 55kg. Hakkad ka mõnitama?

Ma ei ütle muud, kui et ma ei vaidle sinuga. Kui oled tark, siis anna talle nõu, kogemus peaks ju sul järelikult olemas olema? Kui oled lammas, siis ole vait! MIna avaladasin oma arvamust ja kogu lugu! Over and out!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viskame siis lingid pihku ja teema lukku, selgeltnägijad nagu me oleme.

Minu poolt üks: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9633

Eks igaüks näeb oma probleemi ikka kõige suuremana ja abi ei tulda, mõnitamiseks küsima, eriti kui tehaksa kasutaja,

selliseid inimesi on rohkem kui küll <_<

Aga vist jah ainuke lahendus oleks, et anda see link pihku ja teema kustutamine, pole mõtet igale ühele eraldi seletada :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekate tegemine aitab siis intensiivselt rinda treenida ja keskmisel määral treenib ta ka triitsepsit. Kui jõusaalis ei viitsi käija, siis te rasket tööd ja toitu korralikult, küll siis su käed ka jämedamaks lähevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aita siis! Üks oskusi, mis peaks 16-aastasel olema, on lugemisoskus ja lugemist ning selliseid teemasid on siin küllaga. Siinkohal tõmbaksin paralleeli äsjaolnud teemaga, kus "alakaaluline" (161 ja 45 kg oli vist) tütarlaps otsis abi ja mis sellest tuli. Kujutad sa ette (oled kunagi näinud) meessoost isikut pikkusega 170 ja kaaluga 45? Poleks probleemi, kui kaal oleks 55, kuid 10 kg vähem on juba utoopia vallast!

Ma kujutan, olin isegi kunagi sinnakantti. Nii,et võimatut pole siin tegelikult midagi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen tähele pannud et siin foorumis on 1 jama asi. Kui keegi algaja küsib mõne lolli küsimuse, siis tuleb talle vastu suur hulk sõimu, tihti kaldutakse teemast välja ja hakatakse üksteise arvamust kritiseerima. Öelgu keegi ilusti ära et " Kui sa tahad käsi jämedamaks saada, siis ole nii hea ja kasuta otsingut, seal on kõik olemas." On see nii raske?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ikka sõbralikud üksteisega :)

Saagem inimesest aru - ta ei orienteeru tõenäoliselt sellel lehel; teema talle samuti väga kauge. Kui ka leiab üles otsingu-nupu, siis see otsingusõna vastete virr-varr lööb silme eest kirjuks: mida võtta, mida jätta. Mida võtab, sellest aru ei saa. Nii otsibki tuge foorumist, kus ta ehk õigele teele juhatataks.

Ja kui ka tegu on nö. libateemaga, keegi teeb "rumalate jõusaalirottide" kulul nalja, siis las see kitsarinnaline postitaja naerab oma nürida nalja peale.

Kui sellest hoolimata tundub teema foorumlaste arvates käsitletav ja on ühel või teisel moel päevakajaline (antud probleem eksisteerib/võib eksisteerida), siis miks mitte selle üle ka arutleda. Ja kui ei ole tahtmist juttu pikaks ajada või tundub see tarbetu, siis võib ju sõbralikult märksõnu otsingusse sisestamiseks soovitada.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×