Jump to content
wola

Toidukulud

Recommended Posts

Tere,

Tundsin huvi selle vastu, kui suured on mu kulutused toidule kuus. Söön 6x päevas ning arvutuste kohaselt kulub mul toidule kuus kindlalt üle 4000.- See summa siis nõnda, et püüan olla suhteliselt kokkuhoidlik, aga samas keha peaks saama kõikse vajaliku kätte.

Kirjutage palun, kuidas teil on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Tundsin huvi selle vastu, kui suured on mu kulutused toidule kuus. Söön 6x päevas ning arvutuste kohaselt kulub mul toidule kuus kindlalt üle 4000.- See summa siis nõnda, et püüan olla suhteliselt kokkuhoidlik, aga samas keha peaks saama kõikse vajaliku kätte.

Kirjutage palun, kuidas teil on...

See teema on siin foorumites juba vähemalt korra läbi jooksnud! Otsi üles ja saad vastused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema on siin foorumites juba vähemalt korra läbi jooksnud! Otsi üles ja saad vastused!

Otsisin mitmete erinevate märksõnadega ja kohe mitte ei leidnud. Äkki on teema vana ja kustutatud? Seega, ootan endiselt vastuseid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin mitmete erinevate märksõnadega ja kohe mitte ei leidnud. Äkki on teema vana ja kustutatud? Seega, ootan endiselt vastuseid...

Arvuta kokku oma 6 toidukorda, kui süüa mitmekesiselt !

1. 5 muna

2. 150 -200 gr kanafileed või loomaliha

3. 200 gr kodujuustu (1 tops)

4. toidulisand peale trenni

5. 150 - 200 gr kala

6. 250 gr kohupiima (1 pakk)

Lisaks süsivesikud mis teadupoolest ei maksa suurt midagi võrreldes eelpool nimetatud toiduainetega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvuta kokku oma 6 toidukorda, kui süüa mitmekesiselt !

1. 5 muna

2. 150 -200 gr kanafileed või loomaliha

3. 200 gr kodujuustu (1 tops)

4. toidulisand peale trenni

5. 150 - 200 gr kala

6. 250 gr kohupiima (1 pakk)

Lisaks süsivesikud mis teadupoolest ei maksa suurt midagi võrreldes eelpool nimetatud toiduainetega

Marek, tänud postituse eest.

Kusjuures minu nimekiri põhimõtteliselt ongi sama. Ainult et 3. korra asemel on shake kohupiimaga (250gr + puuviljad) ja 6. toidukorra asemel on kaseiinipulber. Põhjus, miks sain suhteliselt madala hinna on see, et toidud ostan suuremates kogustes ja hulgilaost - seega kokkuhoid on tuntav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek, tänud postituse eest.

Kusjuures minu nimekiri põhimõtteliselt ongi sama. Ainult et 3. korra asemel on shake kohupiimaga (250gr + puuviljad) ja 6. toidukorra asemel on kaseiinipulber. Põhjus, miks sain suhteliselt madala hinna on see, et toidud ostan suuremates kogustes ja hulgilaost - seega kokkuhoid on tuntav.

See toidukordade järjekord oli suvaliselt loetletud : ) Kõik oleneb ka ikkagi mis kell treenitakse, mis eesmärgil ja palju muid aspekte arvesse võtmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline ja kust hangid ?

Kõige paremini kättesaadav on Maito 90, siit samast. Ning lisaks on seal piisavas koguses BCAA'd ning glutamiini - kõik vajalik ööseks olemas!

Muudetud kasutaja wola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige paremini kättesaadav on Maito 90, siit samast. Ning lisaks on seal piisavas koguses BCAA'd ning glutamiini - kõik vajalik ööseks olemas!

See on piimavalk, kaseiini ja vadaku segu. Mu isiklik lemmik segude osas on Yates :D

Aga Optimum Nutrition teeb 100% kaseiini ka. Ainult et Eestis pole seda näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4000.- tuleme perega välja. ise 2000 eek kuus ja rohkem ei või raisata. kana ja loomafileed ainult allahinnatult soodukaga, sama kohupiimaga. nende fileede asemel odavam-pea sama hea on maks ja süda ja ka keel.

kaladest aind (suitsu)heeringas mille kilohind 29 eeku ja lõhe mingi ribid või kõhuääred mille kilohind ka 30 krooni ei ületa eriti. ja tuunikala konserv alla 8 eeku maximast. teiste kalade kilo hinnad algavad kuskil 80 ja paljud üle saja eeku kilo hind lausa. sellist kala mille kilo 80.- nagu savoriin ja gorbusha-paksu lihaga saab aind heal juhul korra kuus palgapäeviti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ise üliõpilane siis pean hakkama saama 2400.- eest kuus. Vaadates seda kui kalliks on läinud piimatooted.. hmm... seda enam, et ma tavalist piima juua ei saa enam :(, on minu igapäeva menüüs kindlasti jogurt ja ikka tahaks ka kvaliteetsemat kaupa, mitte piimapulbrist tehtud jama. aga aedviljad saab õnneks vanematekodu aiast tänu millele võib endale ka ühteteist paremat lubada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka tahaks ka kvaliteetsemat kaupa, mitte piimapulbrist tehtud jama.

Külmtöödeldud denatureerimata piimapulber on palju kvaliteetsem lahendus kui tööstuslik homogeniseeritud pastöriseeritud piim.

Iseasi kust seest sa seda leiad... Dorian Yates Ultimate Protein on üks väheseid mida mina tean :D

Hakka vanemate aias kitse pidama :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakka vanemate aias kitse pidama :(

Kitsepiim on ju üks rõvedamaid asju üldse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse on tal jummala rõve ju? :D

Ma olen seda ühes teises teemas juba öelnud - ma ei suuda ühegi toidu kohta öelda, et see on rõve, mis sest, et see mulle ei maitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakka vanemate aias kitse pidama :D

Pastöriseerimata kitsepiima joomisel tasub siiski ettevaatlik olla, sest Eestiski on olnud juhuseid, mil inimesed on saanud haigestunud kitsede toorpiimast entsefaliidi viirusnakkuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas on mingi põhjus miks ennast mitte vaktsineerida ? Puuke saab ju igal pool külge nii kui nina linnast välja pistad. Ma olen küll vaktsineeritud.

Kõige parem piim pidi tegelikult eeslipiim olema :D

Noh ja Liinu ütles ju et tavalist piima ta ei saa juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse on tal jummala rõve ju? :D

Maitse oleneb suurel m22ral lypsjast. Kui puhas ta on ja kui puhtad on hoiutingimused. Mingit poest ostetud past8riseeritud kraami kohta ei oska suurt midagi kosta, sest seda ma ei tarvita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×