Jump to content
jansa1

Küsimus proteiinide kohta

Recommended Posts

Nimelt alustasin jõusaalis käimist, nüüdseks 10 korda käidud. Nädala jooksul 2-3 korda. Mõtlesin, et võiks proteiini kasutama hakata.. lugesin siis igalpoolt midagi ja lõpuks vaatasin et paljud kasutavad (HERA-80 -t). Kuskilt olin ka kuulnud, et kui tarbida mingeid aineid ja siis enam mitte neid kasutada ja trenni teha pidavat niiöelda "rasva" minema.... Et kas sellist efekti ei teki selle toote puhul.. Ja äkki on veel mingeid lisasid mis selle tootega hästi kokku sobivad?? :D

Loodan et saan vastuse, kuigi eriti ise ka aru ei saanud mis ma siia kokku kirjutasin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö algul ikka kohupiima,kodujuustu ... .Pole mõtet kohe pulbreid süüa.

Kas siis mingit kasu ei saagi sellest alguses?? Muidu olen üldse suure kehaehitusega..

190cm pikk ja kaal 90kg kanti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas jääb siis keegi ei oska midagi rääkida?? et kas aitab ka midagi kui hakkan kasutama vms? lugesin ka et segatakse süsivesikutega.

Ühesõnaga see rasva minemise müüt unusta KOHE ära. Väga kuulus kompott on Hera80 + dextro (mõni lisab veel ka malto't).Ise võtsin hera80 + viinamarjasuhkur + vesi. Käras küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See rasva minemise müüt on vast tekkinud nende sportlaste tõttu, kes peale sportimise lõpetamist sama isukalt edasi söövad:)

või siis tänu kulturistidele, kes vahepeal massiperioode teevad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See rasva minemise müüt on vast tekkinud nende sportlaste tõttu, kes peale sportimise lõpetamist sama isukalt edasi söövad:)

või siis tänu kulturistidele, kes vahepeal massiperioode teevad:)

Minu arust küll kulturistid rasva ei lähe massiperioodil :D Kui vaadata M.M siis ta läheb jah küll hiigla suureks , aga rasvas ta küll ei ole , just lahe lai tüüp (Y) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka ei saa enda kohta vastust :D, kas aitaks siis midagi ka kaasa? Hera80+Dextro? Ntks esimesel päval pumpan ennast nii välja et järgmine päev juba valus harjutusi teha.. lihasvalu:(...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treeningkava paigast ära, siis ei aita ei ussi-ega püssirohi

Eks see valgujook tsipa aitab, aga arvesta sellega, et ühest šeigist saad 25g valku, aga kas sa ülejäänud 175g saad korralikult kätte?

Kõige kindlam - Toitumiskava!

kõike head

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et lähed küll ikka rasva kui mingit lambi suure rasvasisaldusega proteiini sheiki vahetpidamata limpsid ....aga alguses ei ole nii väga seda vajagi kui korralikult sööd....ma lasin kyll mingi peaaegu aasta ära enne kui kasutama hakkasin ja siis oli ka sellepärast et toitu ei söönd enam nii palju ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no eks selle eesmärk olegi põhimõtteliselt peale trenni kiiret toidukorda asendada, aga hästi toituma pead ikkagi ülejäänud aja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nuu vastus siis, aitavad küll need sheigid, sul pole väga vahet mida ostad, nt mass2, muscle+ need on massilisajad juba süsivesikud ja proteiinid jne sees. võid võtta ka hero80 mis aint valk ja siis see dextro vms otsa mis on süsivesikud. lihasvalu läheb ajaga üle, et seda teha kiiremini venita ja ripu peale trenni ja tee soojendust enne trenni.

ma soovitan ikka nagu mina tegin, loe artikleid ja foorumit ja tegele asjaga, varsti oled juba asjaga kursis.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka ei saa enda kohta vastust ;), kas aitaks siis midagi ka kaasa? Hera80+Dextro? Ntks esimesel päval pumpan ennast nii välja et järgmine päev juba valus harjutusi teha.. lihasvalu:(...

No pain, no gain. Valu näitab arengut.

Muidugi selle valuga tasub piiri pidada.

Nt. 1g C-vitamiini enne trenni vähendab trennijärgset valu, aga hiljem hakkab juba arengut piirama, nii et kui algaja valud möödas siis tasuks vähemalt pikk ajavahe jätta C-vita ja trenni vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×