Jump to content
enesearmastaja

vormi ja kaalust alla.

Recommended Posts

Olen 4 kuud tagasi sünnitanud naine. kaal on 69kg aga normaalsel peaks olema see max 55kg. pikk olen 168cm.

Tahaksin saada kaalust alla ja vormi end (kogu selle tsellu ja muu väriseva ära) :rolleyes: ...

mida arvate teie sellest kui teen üle päeva trenasööril kõike.. ehk siis jalad, käed, kõht, õlad jm.

tegin täna kõiki asju 10x, raskused olid 15kg ja tegin otsast-lõpuni 2x neid.

kui mitu tundi enne trenni tohin süüa ja kui palju aega pärast trenni?

kas enne trenni söön suurema toidu ja pärast rohkem näksin või midagi kergemat?

on sel suur vahe, kas joon palju vett või teed? kahjuks vesi hakkab jubedalt vastu ;)

ja veel üks küs... mida arvate salendavatest teedest (nt. "Fitness")?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=11749 loe sealt, kirjutasin, kuidas/millal mina söön.

Seda ei saa sa kindlasti kohe üks-ühele üle võtta, kuna arvatavasti toidad veel last rinnaga ja sul ei ole kindlasti ka sellist treeningkoormust nagu minul. Samas söömise tihedus...--mida tihedamini, seda kiirem ainevahetus.

Kui vesi ei meeldi--joo siis teed, vahet pole. Vaata vaid, et väga palju kofeiini sellest ei saa (tees seda üsna palju ju). Salendavate teede esmärki ei ole veel tabanud. Olen proovinud- üks neist tegi kõhu lahti, muud ei midagi ;) Vorm tuleb ikkagi mõistliku ja paikapandud treeningu ning toitumisega. Kui ei ole ise kindel, kuidas, millal ja mida süüa, telli omale Fitness.ee-st personaalne toitumiskava- toimib, tasub ära ja endal vaeva vähem (ka mina ei ole omale toitumiskava ise teinud, vaid lasin teha)

Treeningkava võid võtta siitsamast Tööriistade alt- algajate naiste oma.

Märkusena veel, et miks sa arvad, et su kaal peaks selle pikkuse juures olema max 55kg? Ma isegi ei kujutaks ette, mis minust järgi jääks, kui ma nii vähe kaaluks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=11749 loe sealt, kirjutasin, kuidas/millal mina söön.

Seda ei saa sa kindlasti kohe üks-ühele üle võtta, kuna arvatavasti toidad veel last rinnaga ja sul ei ole kindlasti ka sellist treeningkoormust nagu minul. Samas söömise tihedus...--mida tihedamini, seda kiirem ainevahetus.

Kui vesi ei meeldi--joo siis teed, vahet pole. Vaata vaid, et väga palju kofeiini sellest ei saa (tees seda üsna palju ju). Salendavate teede esmärki ei ole veel tabanud. Olen proovinud- üks neist tegi kõhu lahti, muud ei midagi ;) Vorm tuleb ikkagi mõistliku ja paikapandud treeningu ning toitumisega. Kui ei ole ise kindel, kuidas, millal ja mida süüa, telli omale Fitness.ee-st personaalne toitumiskava- toimib, tasub ära ja endal vaeva vähem (ka mina ei ole omale toitumiskava ise teinud, vaid lasin teha)

Treeningkava võid võtta siitsamast Tööriistade alt- algajate naiste oma.

Märkusena veel, et miks sa arvad, et su kaal peaks selle pikkuse juures olema max 55kg? Ma isegi ei kujutaks ette, mis minust järgi jääks, kui ma nii vähe kaaluks :rolleyes:

sest normaalkaal on mul alati olnud 52-55kg. nägin siis väga hea välja :)

enne rasedust olin 51kg.

last ei toida rinnaga juba 3 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 4 kuud tagasi sünnitanud naine. kaal on 69kg aga normaalsel peaks olema see max 55kg. pikk olen 168cm.

Tahaksin saada kaalust alla ja vormi end (kogu selle tsellu ja muu väriseva ära) :rolleyes: ...

mida arvate teie sellest kui teen üle päeva trenasööril kõike.. ehk siis jalad, käed, kõht, õlad jm.

tegin täna kõiki asju 10x, raskused olid 15kg ja tegin otsast-lõpuni 2x neid.

kui mitu tundi enne trenni tohin süüa ja kui palju aega pärast trenni?

kas enne trenni söön suurema toidu ja pärast rohkem näksin või midagi kergemat?

on sel suur vahe, kas joon palju vett või teed? kahjuks vesi hakkab jubedalt vastu ;)

ja veel üks küs... mida arvate salendavatest teedest (nt. "Fitness")?

Roheline tee ilma suhkruta mõjub kindlasti(ise tarvitan seda),siis mineraalvesi ja eks see põhiline toit peaks olema ikka lõunapaiku,hommikul midagi kergemat ja õhtul ka ,mina isiklikult võtan viimase einena piimatoodet vms.Ps.mina tegelen ka füüsilise tegevusega,trenniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
last ei toida rinnaga juba 3 kuud.

Vat sellega panid küll enda kaalule ja vormile põntsu (lapsest rääkimata), sest on fakt, et raseduse ajal tõusnud kehakaal normaliseerub lapse imetamisega, sest piima produtseerimiseks kulutab organism hunnitu hulga kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat sellega panid küll enda kaalule ja vormile põntsu (lapsest rääkimata), sest on fakt, et raseduse ajal tõusnud kehakaal normaliseerub lapse imetamisega, sest piima produtseerimiseks kulutab organism hunnitu hulga kaloreid.

pole midagi teha! ei olnud võimalik edasi imetada. oleksin muidu hea meelega edasi imetanud.

lapsele ei pane see mingit põntsu! see mingi vana ja kulunud jutt juba... piimapulbrid on täpselt sama head!

kui sa veidi loogiliselt mõtled siis saad ka aru sellest!

see selleks... see pole teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

elu nüüd mul selline:

esmaspäev, kolmapäev, reede teen jõusaali. püüan iga päev jalutamas käia (vähemalt 6km).

hommikusöök: neljahelbepuder (veega), 2 võileiba, 1 banaan või õun, tee.

või siis maisihelbed piimaga, banaan

umbes 2-3 tunni pärast söön õuna või banaani.

ja peale seda umbes 2h pärast söön tugevamat toitu juba. kas siis suppi (enamjaolt!), riisi ja kala, kartulit ja kastet, ühepajatoitu vms.

õhtul söön kas kohupiima või tass jogurtit. banaan, apelsin või õun.

püüan päevas ära juua 1.5L vähemalt!

kui siin kritiseerida, siis vist võileivad ja maisihelbed (kõige tavalisemad) pole head kui tahan alla võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lapsele ei pane see mingit põntsu! see mingi vana ja kulunud jutt juba... piimapulbrid on täpselt sama head!

kui sa veidi loogiliselt mõtled siis saad ka aru sellest!

see selleks... see pole teema.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lapsele ei pane see mingit põntsu! see mingi vana ja kulunud jutt juba... piimapulbrid on täpselt sama head!

kui sa veidi loogiliselt mõtled siis saad ka aru sellest!

see selleks... see pole teema.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole midagi teha! ei olnud võimalik edasi imetada. oleksin muidu hea meelega edasi imetanud.

lapsele ei pane see mingit põntsu! see mingi vana ja kulunud jutt juba... piimapulbrid on täpselt sama head!

kui sa veidi loogiliselt mõtled siis saad ka aru sellest!

see selleks... see pole teema.

Mitte ükski piimapulber EI OLE KUNAGI SAMA HEA KUI RINNAPIIM.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte ükski piimapulber EI OLE KUNAGI SAMA HEA KUI RINNAPIIM.

no ma arvan et selle üle ei ole meil küll mõtet siin foorumis vaielda, et mis on parem lapsele! ;)

küsimus oli kehakaalu langetamises!

ja kui kui see piima asendaja on ka veidi halvem ei jää mul muud üle kui seda anda! saa sellest aru! piima pole ja kõik! ;)

nii siis... targad, öelge, mida arvate sellest eluviisist, miskirjutasin ? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma arvan et selle üle ei ole meil küll mõtet siin foorumis vaielda, et mis on parem lapsele! ;)

küsimus oli kehakaalu langetamises!

ja kui kui see piima asendaja on ka veidi halvem ei jää mul muud üle kui seda anda! saa sellest aru! piima pole ja kõik! ;)

nii siis... targad, öelge, mida arvate sellest eluviisist, miskirjutasin ? :P

Banaani on vist küll palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"hommikusöök: neljahelbepuder (veega), 2 võileiba, 1 banaan või õun, tee. "

Minu meelest on see üheks hommikukorraks ka suts palju.Ja banaani ka päeva jooksul on liialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"hommikusöök: neljahelbepuder (veega), 2 võileiba, 1 banaan või õun, tee. "

Minu meelest on see üheks hommikukorraks ka suts palju.Ja banaani ka päeva jooksul on liialt.

Nii palju kui mina siin asjatundjate soovitusi olen lugenud, peaks hommikusöök just korralik olema ;) Seega, mis on sellel hommikusöögil viga? Njah...nyyd vöib-olla tekkis kysimus, et vöileib kui selline...

Ise ma ntx söön täisteraleiba ja vöid ei pane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii palju kui mina siin asjatundjate soovitusi olen lugenud, peaks hommikusöök just korralik olema ;) Seega, mis on sellel hommikusöögil viga? Njah...nyyd vöib-olla tekkis kysimus, et vöileib kui selline...

Ise ma ntx söön täisteraleiba ja vöid ei pane.

Sry,ehk sain valesti aru,ma sain aru,et ta pidi trenni ka tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×