Jump to content
orange

Mitte söömine pärast 18.00 ja trenn

Recommended Posts

Tere,

Tundub, et siit saab kõige mõistlikumat nõu toidu ja trenni kohta üldse.

Minu andmed on sellised:

Naine

62 kg (täna hommikul. õhtuks 62,5)

170 cm.

Eesmärk: 57 kg. Või no vähemalt alla 60.

Kogu aeg olen midagi teinud: jooksnud, rulluiskudega sõitnud, ujunud. Nüüd olen paar nädalat käinud jõusaalis 3x nädalas ja 1x nädalas ujun konna omas tempos.

Söön hommikul kas putru (veega) või täisteraleiba singiga, jogurt. joon palju teed

kell 10 banaan ja õun / kiivi, madarin. puuviljad ühesõnaga

kell 12.30 lõuna (enamasti salat ja liha) kartulit ja riisi ei söö, kui siis tatart.

kell 16 jälle mingi puuvili või kodujuust maitserohelisega või seentega või lihtsalt porgandisalat.

kell 18 kala ja salat või kana ja salat või supp.

Ja nüüd mured. Kuidas suhtuda teooriasse, et pärast kuut mitte süüa? Kui mu viimane vahepala on kell 16, siis trennipäeval peaks olema täiesti ilma õhtusöögita?

Jõusaalis ja ujumas käin u kell 20 ja magama lähen kell 22-22.30

Enne trenni ei oleks ju mõistlik süüa? sest siis ma sööks kell 18 ja kell 20 oleks juba trenn ja pärast trenni ma lähen enam vähem kohe magama ja siiani olen pärast trenni ainult teed joonud.

Kevade puhul, ehk suudan varem üles tõusta ja hommikuti enne sööki jooksmagi minna. Siis saaks õhtul normaalsel ajal süüa ja olekski justkui korras?

Mis oleks mõistlikum?

Suured tänud teile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Tundub, et siit saab kõige mõistlikumat nõu toidu ja trenni kohta üldse.

Minu andmed on sellised:

Naine

62 kg (täna hommikul. õhtuks 62,5)

170 cm.

Eesmärk: 57 kg. Või no vähemalt alla 60.

Kogu aeg olen midagi teinud: jooksnud, rulluiskudega sõitnud, ujunud. Nüüd olen paar nädalat käinud jõusaalis 3x nädalas ja 1x nädalas ujun konna omas tempos.

Söön hommikul kas putru (veega) või täisteraleiba singiga, jogurt. joon palju teed

kell 10 banaan ja õun / kiivi, madarin. puuviljad ühesõnaga

kell 12.30 lõuna (enamasti salat ja liha) kartulit ja riisi ei söö, kui siis tatart.

kell 16 jälle mingi puuvili või kodujuust maitserohelisega või seentega või lihtsalt porgandisalat.

kell 18 kala ja salat või kana ja salat või supp.

Ja nüüd mured. Kuidas suhtuda teooriasse, et pärast kuut mitte süüa? Kui mu viimane vahepala on kell 16, siis trennipäeval peaks olema täiesti ilma õhtusöögita?

Jõusaalis ja ujumas käin u kell 20 ja magama lähen kell 22-22.30

Enne trenni ei oleks ju mõistlik süüa? sest siis ma sööks kell 18 ja kell 20 oleks juba trenn ja pärast trenni ma lähen enam vähem kohe magama ja siiani olen pärast trenni ainult teed joonud.

Kevade puhul, ehk suudan varem üles tõusta ja hommikuti enne sööki jooksmagi minna. Siis saaks õhtul normaalsel ajal süüa ja olekski justkui korras?

Mis oleks mõistlikum?

Suured tänud teile

Soovitan lugeda ajakirja "Üks" viimast numbrit, seal selgitan seda sama müüti lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Tundub, et siit saab kõige mõistlikumat nõu toidu ja trenni kohta üldse.

Minu andmed on sellised:

Naine

62 kg (täna hommikul. õhtuks 62,5)

170 cm.

Eesmärk: 57 kg. Või no vähemalt alla 60.

Kogu aeg olen midagi teinud: jooksnud, rulluiskudega sõitnud, ujunud. Nüüd olen paar nädalat käinud jõusaalis 3x nädalas ja 1x nädalas ujun konna omas tempos.

Söön hommikul kas putru (veega) või täisteraleiba singiga, jogurt. joon palju teed

kell 10 banaan ja õun / kiivi, madarin. puuviljad ühesõnaga

kell 12.30 lõuna (enamasti salat ja liha) kartulit ja riisi ei söö, kui siis tatart.

kell 16 jälle mingi puuvili või kodujuust maitserohelisega või seentega või lihtsalt porgandisalat.

kell 18 kala ja salat või kana ja salat või supp.

Ja nüüd mured. Kuidas suhtuda teooriasse, et pärast kuut mitte süüa? Kui mu viimane vahepala on kell 16, siis trennipäeval peaks olema täiesti ilma õhtusöögita?

Jõusaalis ja ujumas käin u kell 20 ja magama lähen kell 22-22.30

Enne trenni ei oleks ju mõistlik süüa? sest siis ma sööks kell 18 ja kell 20 oleks juba trenn ja pärast trenni ma lähen enam vähem kohe magama ja siiani olen pärast trenni ainult teed joonud.

Kevade puhul, ehk suudan varem üles tõusta ja hommikuti enne sööki jooksmagi minna. Siis saaks õhtul normaalsel ajal süüa ja olekski justkui korras?

Mis oleks mõistlikum?

Suured tänud teile

Kui ei taha trenniga lõhutud lihaseid kaotada tuleb süüa valku peale trenni, kusjuures kella 18 on asi selline ,et öeldakse, et võib süüa 2 tundi enne magama minekut. See on sellepärast ,et magamise ajal seedumine seiskub ja toit roiskub ja ei omastu. Nii,et nälgida peale kella 18 ei ole vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seedimine ei seisku magamise ajal, samuti nagu süda ei seisku magamise ajal. :rolleyes:

Enne magama minekut alati söön.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toon siin siis oma andmed ja söömised:

168cm

kaal 63-64kg, sõltuvalt trenniperioodist (alla kindlasti ei taha, pigem ikka juurde---kui mul läheks 4-5kg alla, nagu sina seda umbes sama kaalu ja pikkuse juures soovid, siis mul see ei oleks enam kindlasti rasva arvelt...)

trenni hetkel 6x nädalas (jõusaal ja intervall-aeroobset veidike juurde)

Söögid:

1)hommik: umbes 8-8.30 paiku

2)vahepala 12.00

3)lõuna 15-16 ajal

trenn u 18 ajal (kuskil paar tundi kõik kokku)

4)pärast trenni kindlasti taastav sheik

5)õhtusöök 21-22 ajal (on ka pool 12 öösel söödud, kui trenn hiline olnud-ses suhtes vahet ei ole mis on kell-süüa ON VAJA)

6)vahelapa enne magamaminekut u 24 ajal (kui trenn ja õhtusöök oli hiljem, siis seda vahepala ei ole)

Õhtusöök on üks korralikem st kana, mingid süsikad (tatar vms)+köögivili+hapukoor.

See nö lõunasöök enne trenni on ka korralik, muidu oleks trennis kõht tühi ja siis ei ole asjal enam nö pointi. Tühja kõhuga lahmida ei ole mõtet. Vahepalad on kerged.

Hommikul soovitaks sul juurde süüa midagi valgurikast nt maistestamata kohupiim, munad vms.

Kust see võetud on, et magades ei toimu seedimist ja toit ROISKUB?? Ei ole veel kuulnud. Toit omastub ja kuna toimub lihaste taastamine, siis söömine ja keha piisava valgukogusega varustamine läheb igati asja ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei taha trenniga lõhutud lihaseid kaotada tuleb süüa valku peale trenni, kusjuures kella 18 on asi selline ,et öeldakse, et võib süüa 2 tundi enne magama minekut. See on sellepärast ,et magamise ajal seedumine seiskub ja toit roiskub ja ei omastu. Nii,et nälgida peale kella 18 ei ole vaja.

Seiskub ja roiskub :rolleyes:

usun et sa tahtsid oelda aeglustub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust on 2 tundi enne trenni vägagi mõistlik süüa.

Kas nii ei ole, et kui 2 enne trenni süüa nagu ikka õhtust süüa , siis trennis kulutan seda söödud toitu, mitte rasvu.

või on see järgmine linnalegend?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nii ei ole, et kui 2 enne trenni süüa nagu ikka õhtust süüa , siis trennis kulutan seda söödud toitu, mitte rasvu.

või on see järgmine linnalegend?

enne trenni söögist kultad sa kiireid süsivesikuid, mis jõuavad verre ja selle kaudu lihastesse, aeglaselt lõhustuvad süsivesikud (jahu, tertooted jms) valk ja rasv ei jõua selle ajaga veel kuskile, et seda kasutada.

keegi tark ütles, et põhimõtteliselt kasutad sa trennis eelmisel päeval söödud aineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore ,et mõni ka sai ka mu keerulisest mõttest õigesti aru

Ütle ikka välja, et sa tegelikult ei teadnud kuidas asi on. ;) Ma võin ju ka öelda, et magamise ajal inimese süda seiskub... ja pärast öelda, et no saate mu keerulisest mõttest aru küll, et tegelikult mõtlesin, et südame töö aeglustub. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne trenni söögist kultad sa kiireid süsivesikuid, mis jõuavad verre ja selle kaudu lihastesse, aeglaselt lõhustuvad süsivesikud (jahu, tertooted jms) valk ja rasv ei jõua selle ajaga veel kuskile, et seda kasutada.

keegi tark ütles, et põhimõtteliselt kasutad sa trennis eelmisel päeval söödud aineid.

Väga mõistlik lause.

kui mul trenn lõppeb kell 21, koju jõuan enam vähem 2130 ja siis ka söön kohupiima/jogurit vms. ja magama lähen 2230, peaks olema kõik vist hästi. Loodan, et trenni lõpu-söögi-magamamineku vahe liiga väike ei ole.

Tänud teile kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga mõistlik lause.

kui mul trenn lõppeb kell 21, koju jõuan enam vähem 2130 ja siis ka söön kohupiima/jogurit vms. ja magama lähen 2230, peaks olema kõik vist hästi. Loodan, et trenni lõpu-söögi-magamamineku vahe liiga väike ei ole.

Tänud teile kõigile.

Kohupiim peale trenni on mõistlik ja söögi ja magamamineku aja vahe on enam vähem OK, nii et hoia end sellel kursil. Jõudu ja tahtejõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtusöök on üks korralikem st kana, mingid süsikad (tatar vms)+köögivili+hapukoor.

Siin vist seda teooriat, et valke süsivesikuid koos süüa ei ole hea ei poolda keegi?

eks neid variante, mis kellegile mõjunud on on sada erinevat. vaatan, katsetan ja liigutan ennast, eks siis ole näha.

Muudetud kasutaja orange poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin vist seda teooriat, et valke süsivesikuid koos süüa ei ole hea ei poolda keegi?

eks neid variante, mis kellegile mõjunud on on sada erinevat. vaatan, katsetan ja liigutan ennast, eks siis ole näha.

Peaks pooldama? Peale trenni on vaja kõike: valke, süsikaid ja rasvu. Ega lihased ei oota, millal sa nüüd neile ühte ja teist annad lõpuks.

Ja ega mulle isegi ei maiste alati kõik, mida sööma pean (nt maitsestamata kohupiim, roheline sibul, õlid). Tihti ei ole isu ka- seepeale teeb Joker kodus kurja nägu ja ütleb, et eks sa ise tead- kui ei taha, et trennist tolku oleks, siis ära söö, oma asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et peale 18 mitte söömine on väga ebatervislik ja veel kui jõusaal ning ujumine on 2 tundi peale viimast sööki ning peale seda ka midagi ei söö. Esiteks pole siis trennist mingit tolku ja viid ka keha, k.a tervise p**se.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast jõusaali tuleb süüa nii valke, süsivesikud kui ka rasvu. Seda tuleks teha 1h jooksul peale trenni. Muidugi ei tohi neid süüa meeletutes kogustes hundiisu tõttu. Süsivesikute söömine annab energiat lihaste taastumiseks. Valkudest ehitatakse lihased ning rasvad, sh ka küllastunud rasvad (nt testosteroon sünteesitakse kolesteroolist), toetavad hormoonide sünteesi.

Trenni koha pealt mainiks, et pärast aeroobset treeningut soovitatakse kuskil 1h mitte süüa, sest siis jätkub treeningul alanud rasvade lagundamine miski aeg.

Xerole: Dieediga treenimine on mingi etapini vägagi kasulik organismile. Puhastab organismi sinna kogunenud ebatervislikest ainetest.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärast jõusaali tuleb süüa nii valke, süsivesikud kui ka rasvu. Seda tuleks teha 1h jooksul peale trenni. Muidugi ei tohi neid süüa meeletutes kogustes hundiisu tõttu. Süsivesikute söömine annab energiat lihaste taastumiseks. Valkudest ehitatakse lihased ning rasvad, sh ka küllastunud rasvad (nt testosteroon sünteesitakse kolesteroolist), toetavad hormoonide sünteesi.

Trenni koha pealt mainiks, et pärast aeroobset treeningut soovitatakse kuskil 1h mitte süüa, sest siis jätkub treeningul alanud rasvade lagundamine miski aeg.

Xerole: Dieediga treenimine on mingi etapini vägagi kasulik organismile. Puhastab organismi sinna kogunenud ebatervislikest ainetest.

Mingi etapini on see kindlasti kasulik, kuid mitte kella 18, samas, kui inimene tõuseb 10st. Kas 16 tundi söömata organism puhastab end kahjulikest ainetest? Ma arvan et ärkvel olles sa üle 7 tunni näljas pole, rääkimata 16 tunnist, mis sest et organism on veidi aeglustunud, aga sel ajal on just kõige intensiivsem kasvamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust on 2 tundi enne trenni vägagi mõistlik süüa.

kui 2 tundi enne siis vahetult enne trenni ju jälle vaja. kes ikka 4 tundi söömata olex,

iga 2-3 tunni tagant peax sööma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei taha trenniga lõhutud lihaseid kaotada tuleb süüa valku peale trenni, kusjuures kella 18 on asi selline ,et öeldakse, et võib süüa 2 tundi enne magama minekut. See on sellepärast ,et magamise ajal seedumine seiskub ja toit roiskub ja ei omastu. Nii,et nälgida peale kella 18 ei ole vaja.

ei seisku ja ei roisku. 13a annab nõu?on see vanus? kulturistid söövad vahetult enne magamist ja siis ka öösel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×