Jump to content
Thomas21

Toiduraha

Recommended Posts

Kas siin peaks nüüd nagu kiitlema, et kes rohkem toidule kulutab? Selline mulje jäi küll, kui teemaalgataja võrdles ennast ja nelja lapsega sõpra.

Aga üldiselt kulub toidule ca. 2500 eek kuus, kui euribor ja küttehinnad veel kerkivad, siis peab vist varsti piirama hakkama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siin peaks nüüd nagu kiitlema, et kes rohkem toidule kulutab? Selline mulje jäi küll, kui teemaalgataja võrdles ennast ja nelja lapsega sõpra.

Aga üldiselt kulub toidule ca. 2500 eek kuus, kui euribor ja küttehinnad veel kerkivad, siis peab vist varsti piirama hakkama ;)

Euribor peaks näitama või kohe näitama hakkama langevat tendentsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakun ka, et mul läheb toidule mitte rohkem kui rämpsu (ei pruugi alati olla burger vaid lihtsalt süsikarohke nn. odav toit) sööval inimesel ja toidukordi on rohkem. Erinevus lihtsalt see, et ma võtan kogu toidu kaasa, väljas söömisele kulub aga kordades rohkem, kui need rämpsusööjad ka viitsiks sedasi teha, siis ilmselt tuleks mul ikkagi kallim menüü:-P Minu suurim probleem aasta algul rutiin paika saada oligi see sotsialiseerumise ära jäämine, sama asi ka suitsetamise mahajätmisega. Samas on tulemused kõik selle jama üle kaalunud ja kui vaja suhelda, siis ei pea selleks käima suitsetamas, ega väljas söömas, vaid saab minna ja rääkida konkreetselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Vabandan vigase lause pärast.

Eesmärk ei ole kelkida, lihtsalt ebanormaalselt palju raha kulub toidule, sel kuul 6000 raha. Tahan öelda, et tervislik toitumine on väga kallis ning lihtsalt on huvitav teada, kui palju kulub raha tõsistel tegijatel.

Parimat tervist,

Martin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2,5 tonni panen hakkama iga kuu.Lisaks umbes pool tonni joon maha ka.Alkohol on kallis.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina salaviina ei joo, salajoodik ei ole, kioskis ei käi, vargil ei käi, rahatasku on suur.Ei, ma sain Siberist head raha, 32 tuhat ei ole mingi näitaja, ütlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina salaviina ei joo, salajoodik ei ole, kioskis ei käi, vargil ei käi, rahatasku on suur.Ei, ma sain Siberist head raha, 32 tuhat ei ole mingi näitaja, ütlen.

Vana ja mage nali juba!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aegumatu klassika siiski, noormees.

Kui tahad aegumatut klassikat, siis vaata näiteks" Siin me oleme" või "Mehed ei nuta" vms.

Mingisugune võsareporteri parm ei ole kohe kindlasti aegumatu klassika, noormees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×