Jump to content
 • Recent Status Updates

 • Posts

  • Siin osad juba maininud seda, aga 3 suurt harjutust: kükk, jõutõmme ja rinnalt surumine. Kui on eesmärgiks saada lihaselisemaks, mitte olla peenete jalgade ja laia bitsuga. Mulle endale meeldis alati alustada ühega 3-st, teha korralikult ja siis ühe lihase harjutused lõpus.
  • Erik Orgu enne ja pärast õlapõrutust, nädal vahet.   https://www.instagram.com/p/CPqZqN1JOwK/   https://www.instagram.com/p/CP8XRx5JR1N/
  • Kellele ema, kellele tütar. Kui sobib, siis anna tuld, aga mingid imeasjad ei ole.
   Lihasmassi kasvatamise eesmärgil pigem ei ole sobilikud. Kui eesmärk on kaalu langetada, siis käib kah.
  • Kas keegi on omal nahal järgi proovinud? Millised on tulemused? Jõusaali treeningul või üldse sportides. Teoorias tundub hea - insuliini tase hoida stabiilselt madalal, põletab rasva ja taltsutab isusid. Terry Crewsi näol paistab, et nii saab ka edukalt end suureks kasvatada:)
  • Suveülikoolis on toimumas 2 spordipsühholoogia kursust:
   5. august Sport ja söömishäired: riskide mõistmine ja juhtimine, Aave Hannus, 12 tundi, 98 €, TARTUS Söömishäirete erakordselt suur risk on spordis väga mitmetahuline ja tõsine probleem. Nüüdseks on selge, et mitte ükski spordiala ei kaitse sportlast söömishäire eest ja söömishäirete kujunemise risk on nö tavainimestega võrreldes kõrgem sõltumata spordialast. Keerukate probleemide ennetamine või lahendamine nõuavad ulatuslikke teadmisi ja oskusi. Siinse kursuse eesmärk on anda põhiteadmised söömishäirete olemusest, spordile iseloomulikest riskiteguritest ja meetmetest, mida treenerid ning spordiorganisatsioonid saavad rakendada selleks, et söömishäired ei pääseks sportlaste tervist ja unistusi hävitama.
   VIDEOLOENGUD annavad baasteadmised sellest, milles söömishäired seisnevad, kuidas söömishäired kujunevad, milles seisneb söömishäirete ravi ning millised on treenerite ja spordiorganisatsioonide võimalused söömishäirete ennetamisel. LOENG-SEMINARIDES käsitleme söömishäirete äratundmise ja ennetamisega seotud teemasid. ISESEISVA TÖÖ käigus analüüsivad osalejad tegureid, mis spordiorganisatsioonides ja osalejate käitumises võivad soodustada või takistada söömishäirete kujunemist.
   12. august Võistkonnataju arendamine: tähelepanu ja koostöö treening sportmängudes, Aave Hannus, 10 tundi, 98 €, TALLINNAS Koolituse eesmärk on anda baasteadmised võistkonnaliikmete vastastikuse taju, tegevuse ennetamise ja koostöö treenimise meetoditest sportmängudes. Videoloengud annavad ülevaate võistkondliku koostöö käsitlustest tajupsühholoogia perspektiivist. Töötuba pakub juhiseid, kuidas viia läbi mängueelseid ja mängujärgseid analüüse ning kujundada harjutusi võistkondliku koostöö optimeerimiseks. Praktiliste ülesannete käigus loob iga osaleja plaani, kuidas sihipäraselt arendada võistkonnaliikmete koostööd.   Info ja registreerumine:
   www.ut.ee/suveulikool  
 • Topics

 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

×