Jump to content
Sign in to follow this  
Ivz

Serious Mass & Kreatiin

Recommended Posts

Tere,

Oleks abi vaja sellise lisandi nagu "Serious Mass" ja kreatiini võtmisel. Kas nende lisandite võtmine näeb välja et võetakse ainult trennipäevadel? Ja kui palju peab võtma? Pakendilt lugesin et paki sees on mingit sortti topsike ka et millega seda lisandit võtma peab. Aga kas keegi kes on ennem seda võtnud oskab kuidagi öelda kuidas võtta ja millal? Muidu jõusaalis käin kolm korda nädalas, esmasp., kolmap. ja reede. Ennem kasutasin "Elementaarset kombot" nii et süsivesikud & kreatiin enne trenni ja peale trenni "Hera80" ehk valgupulber & kreatiin peale trenni. Oleksin tänulik kui keegi aitaks mind koguste suhtes "Serious Mass-i" tarbimisel. Eriti segadusse ajab koht kus öeldakse et väiksema kehakaaluga inimestele väiksem toos. Kus maalt on väiksem kegakaal? Ja kas seda tasub nii võtta et ainult trennipäevadel 2 korda enne ja pärast?

Kaalun kuskil 73 kg, pikk olen 181 cm.

Aitäh vastuste eest.

Edited by Ivz

Kreatiini võta kuuridena, kui just tsitraat pole. Proteiini peaks saama päeva peale 2,2 g keha kg kohta. Serious Massil peaks mõõdukulp ju kaasas olema, seda siis peale treeningut 1-2 täit šeikerisse.

mina võtaks ka umbes 4 supilusikatäit seda serious massi pärast trenni.

Asja mõte on lihtsalt see, et lihased tahavad kohe pärast pingutust hakata taastuma. Selleks on neil aga vaja süsivesikuid(ehitajad) ja valku(ehitusmaterjal). Sellepärast ongi hea juua taastusjooke pärast trenni kohe. Väga tahket midagi otse pärast trenni süüa ei ole kasulik, sest veri möllab alles lihastes ja kui sa sööd midagi tahket ja palju otse pärast trenni, siis pole lihtsalt maos piisavalt verd, et seda toitu seedida. Sellepärast ongi hea juua vedelat taastusjooki, et taastusjoogi imendumiseks pole maol vaja palju tööd teha.

Kreatiini soovitan kuskil 1 teelusikatäie enne trenni(või hommikul enne hommikusööki) ja 1 teelusikatäie pärast trenni. Ise teen nii.

Asja mõte on lihtsalt see, et lihased tahavad kohe pärast pingutust hakata taastuma. Selleks on neil aga vaja süsivesikuid(ehitajad) ja valku(ehitusmaterjal). Sellepärast ongi hea juua taastusjooke pärast trenni kohe. Väga tahket midagi otse pärast trenni süüa ei ole kasulik, sest veri möllab alles lihastes ja kui sa sööd midagi tahket ja palju otse pärast trenni, siis pole lihtsalt maos piisavalt verd, et seda toitu seedida. Sellepärast ongi hea juua vedelat taastusjooki, et taastusjoogi imendumiseks pole maol vaja palju tööd teha.

Kreatiini soovitan kuskil 1 teelusikatäie enne trenni(või hommikul enne hommikusööki) ja 1 teelusikatäie pärast trenni. Ise teen nii.

Ühesõnaga kui süüa toite mis on valgurikkad ja madalad süsivesikutes siis ei ole tolku essugi jah?

Maos lõhustab toitu veri? Ühesõnaga, mis teema selle mao ja seal oleva verega on? ;)

Ühesõnaga kui süüa toite mis on valgurikkad ja madalad süsivesikutes siis ei ole tolku essugi jah?

Eks natuke ikka on tolku, aga kui sa sööd ainult valke ja mitte üldse süsikaid, siis ei oska organism nende valkudega midagi peale hakata

Maos lõhustab toitu veri? Ühesõnaga, mis teema selle mao ja seal oleva verega on? ;)

Veri läheb makku, kui magu seedima hakkab.

Proovi teinekord 1 minut enne trenni praad sisse vehkida, siis tule ütle, mis tunne oli trenni teha :P

Nojah, ma võtsin ennem trenni ühe mõõtkopsiku ja teise peale trenni. Olen pikemat aega juba nii teinud et üks kopsik SM-i koos kreatiiniga ära juua, siis söön ja siis kohe trenni. Väga rõve täiskõhu tunne on ja ebameeldiv on trenni teha. Peale trenni olen teise mõõtkopsiku täie SM-i ära joonud koos kreatiiniga ja siis kohe söönud, pole jällegi hea tunne. Praegu proovin siis nii et peale trenni 2 kopsikut ja tavalisel päeval kui trenni ei tee, siis üks kopsikutäis võtta, see massilisamise eesmärgil.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.