Jump to content
maximus89

Система

Recommended Posts

Äkki on keegi nii lahke ja postitab mõne video kus kauni kunsti esindaja tappa saab....

oda.. katsun otsida.. paranoidi foorumis oli mingi hunnik sellist kraami

Lihtsam variant on kickpoks (aga see on rohkem selleks et oma retsidivistlikku üleolekut näidata).

Eeee... mis mõttes? Lihtsam? Mille jaoks? Retsidivistlik üleolek?

Lihtsam selle pärast, et seal neid erinevaid võtteid on suht vähe, üksluine, põhiline on jõud ja kiirus, mingeid süsteeme ei ole (aga löögitehnika on sellegipoolest), lihtsalt lööd nii kuis jaksad.

Ja see retsidivistlik üleolek on selles suhtes et see on suht verine spordiala, väga rahulik inimene just seda spordiala eriti ei vali, sest vigastused on kerged tulema, isegi trennis.

Sellised on minu arusaamad.

Lihtsam selle pärast, et seal neid erinevaid võtteid on suht vähe, üksluine, põhiline on jõud ja kiirus, mingeid süsteeme ei ole (aga löögitehnika on sellegipoolest), lihtsalt lööd nii kuis jaksad.

Ja see retsidivistlik üleolek on selles suhtes et see on suht verine spordiala, väga rahulik inimene just seda spordiala eriti ei vali, sest vigastused on kerged tulema, isegi trennis.

... ja mida need "retsid" siis teevad kui neid õle peale võetakse ja piki maad virutatakse? (st mis siis juhtub kui võitlus läheb maha?) ... vot ei mäleta kust ma selle välja lugesin aga statistiliselt lõppeb 80% tänavavõitlustest maas (keegi lüüakse pikali või lihtsalt rüseluses tasakaal kaob)

anyway.... pärast MMA-ga tutvumist võin öelda, et ärge alahinnake maasvõitlejaid (maas kaob kaalu ja jõu eelis, kui tehnika lonkab)

Kindel et see % nii suur on, kui see nii oleks, siis oleksid kõik judokad ja maadlejad, sest nendel tegelastel on küll eelis maas madistamisel.

Kindel et see % nii suur on, kui see nii oleks, siis oleksid kõik judokad ja maadlejad, sest nendel tegelastel on küll eelis maas madistamisel.

point oli selles, et maas enda leidmine on kiiresti tulev, mine vaadata Muay Thai trenne, seal ikka clinchi minnes on vennad päris tihti selili :P

... ja mida need "retsid" siis teevad kui neid õle peale võetakse ja piki maad virutatakse? (st mis siis juhtub kui võitlus läheb maha?) ... vot ei mäleta kust ma selle välja lugesin aga statistiliselt lõppeb 80% tänavavõitlustest maas (keegi lüüakse pikali või lihtsalt rüseluses tasakaal kaob)

anyway.... pärast MMA-ga tutvumist võin öelda, et ärge alahinnake maasvõitlejaid (maas kaob kaalu ja jõu eelis, kui tehnika lonkab)

Seda küll, aga kui peaks olema näiteks 2 vastast, siis peale maha minekut on sinuga nägemist kah. kuni sa ühega madistab taob teine sulle jalaga kannikasse :P

Seda küll, aga kui peaks olema näiteks 2 vastast, siis peale maha minekut on sinuga nägemist kah. kuni sa ühega madistab taob teine sulle jalaga kannikasse :P

julgeks vastu vaielda, ma arvan, et ta peksaks pigem oma sõpra :) ja pealegi arvad, et püsti saad sa kahega hakkama v? kui ma maha lähen murran ma vähemalt käe-jala-kaela tüübil ära selle asemel, et proovida kick-poksida kahega. 1 down, 1 to go...

Püsti olles on suurem võimalus löökide eest ära põigelda.

Aga kui nii võtta siis oleneb ka sellest et kes vastased on... Ja kui osav ise oled.

Püsti olles on suurem võimalus löökide eest ära põigelda.

Aga kui nii võtta siis oleneb ka sellest et kes vastased on... Ja kui osav ise oled.

ok, räägime nüüd reaalselt ikka.. oled sa 2 tüübiga võideldnud? kui oled siis peaksid teadma, et tükk tegemist on juba 1 tüübi löökide eest põigelda, rääkimata siis kahest :P

Mul 2 sõpra läksid 9 vastu... Üks mingi sõjaväelane vms. Üks vend jõudis 2 ära taguda kui teine oli 7 ära materdanud.

julgeks vastu vaielda, ma arvan, et ta peksaks pigem oma sõpra :) ja pealegi arvad, et püsti saad sa kahega hakkama v? kui ma maha lähen murran ma vähemalt käe-jala-kaela tüübil ära selle asemel, et proovida kick-poksida kahega. 1 down, 1 to go...

Jah, kui sa võtad oma vastasteks mõned pubekad noored noksid, siis võib jah juhtuda, et sul veab, et sõber peksab sõp. kuid püsti jäädes on palju suurem eelis rõhuda kiirele ringi liikumisele mis segab vastaseid korraga ründamast :P

ma vaatan, et vestlema on kogunenud teoreetikud kelle kogemused põhinevad "mu sõber tegi" ja "nagu Jet Li 10 vs 1"

selle jutuga pole mõtet teemat risustada. Fakt on järgmine kui võrrelda 1 vs 1 jääb MMA peale (UFC, Pride, KOTC. paranoid foorumis on üleval ka alade esindajad vs MMA) kui võrrelda 1 vs 2 jääb see peale kellel rohkem kogemusi on nii maas kui püsti (MMA just seda ongi)

mõttetu on siin rääkida sellest, et 2 kätt teeb tänavavõitluses ära 14 käele (seda nõmedust ärge siin küll rääkima tulge, see ei ole whos dick is bigger võistlus)

Mingeid süsteem ei ole? Mis see tähendab? Kus on "süsteemid"? :)

Sinu loogika järgi on siis kõik kickboxerid hetkel või? :P

Mul 2 sõpra läksid 9 vastu... Üks mingi sõjaväelane vms. Üks vend jõudis 2 ära taguda kui teine oli 7 ära materdanud.

Elas kord tüdruk, kellele ema kinkis punase mütsi...

Ja siinkohal rõhutaks seda, et maasvõitluspõhine enesekaitse ei tähenda seda, et ma nüüd viskun selili ja hakkan mõnusalt rullima seal vastasega, selleks et juhul kui tal sõber kaasas on see mind tümitada saaks.

Pigem nagu ikka panen ühele lõuksi, kukutan ta maha ja ise kaasa ei lähe ja siis tegelen teisega eks.

Ja seda kõike saab proovida ka onju. Kindad kätte ja 2 ühe vastu ja saab mõistlikult treenida kui huvi on. Aga kui 1-1 olukorra jaokski oskuseid ole, siis 1-2 jaoks on neid veel vähem...

No arvata on et igas olukorras vaja teada mida teha. Kui vastane sai su pikali on tal eelis aga kõik pole veel läbi, saab väga edukalt ka olukorra enda kasuks keerata. Ja need sistema videod on imelikud, tavaliselt kui ikka vastane lööb siis ründad vastu ja kui vastane pikali/eemale hakkab minema, ei lase tal oma teed minna, vaid lähed veel peale kuni ta maas on ja abitu. See, et seal videos löögi ära plokeeris, ei ole mingi võit, paneb veel seljatagant jalaga paugu...

Eks üldjuhul kipub ikka olema nii, et parim ala on see, millega ise tegeled. Raske on aga objektiivselt hinnata mõnda muud võitluskunsti, kui sa sellega tegelenud ei ole.

Igal alal omad plussid ja miinused

Näiteks sõjaväes oli meil selline kirev seltskond, kus leidus poksijaid, karatekasi, muay ja kicki harrastajaid.

Poksijatel tõmbas üldjuhul siis juhtme kokku, kui jalad mängu tulid jne. Üks kung-fu vana oli ka seal, kes tegi matil üksinda olles eriti hulle asju, aga kui sparri tegema hakkas, sai ruttu löögid sisse ja hiljem selgus, et nad kontakti ise trennis ei laskunud :lol:

Minu arvates leiab tark mees igast alast parimad elemendid ja siis suudab neid rakendada, nii püsti kui ka maas.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.