Jump to content

anelka

Kasutajad
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by anelka

 1. jaanikauna jahu

  Kas keegi kasutab toiduks? Mida-kuidas teete? Kas ma sain õigesti aru, et jaanikauna süsivesikud sobivad rasva % vähendamisel GI ~ 15? Tundub väga kasulik olevat, palju kaltsiumit ja kiudaineid ning magus ka veel.
 2. Bonsuna Team - Kas Ott Kiivikale ja Arnold Tokkole saadeti ka kutsed? Edu portaalile!
 3. Õigesti ennustajale on auhinnaks: [Ott Kiivikas Ultimate] Protein Formula
 4. Äkki-äkki-... Räikonen:"Ma olen spetsialistidelt uurinud, mis asi see turbo on ja kuidas see võis mu vormeli väljalaskesüsteemi sattuda". Loogiline jutt SÜÜTUL? Hea muidugi, et treenerina saab edasi leiba teenida, sest vallandamine oleks liiga karm karistus olnud.
 5. ARGOLE...

  @ KIIVIKASE MAFFIA Eestis on ainult 1 firma, kes teeb leiba. Eestis on ainult 1 firma, kes pakendab mune. Eestis on ainult 1 firma, kes toob toidulisandeid maale. Eestis on ainult 1 TV kanal. Eestis saab olla ainult 1 kulturist.
 6. ARGOLE...

  See on minu arvamus ja minu moto... mitte ainult lihaste kohta, vaid ka raha, auto...
 7. ARGOLE...

  copy-paste: A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi. Valetaja valetab valesid... Nii suureks, nii väikese ajaga. USA "toidulisand" - 20 a staaziga sportlane ei oska isegi kahtlustada NAER! Kõikidele: MIS KASU NENDEST LIHASTEST ON, KUI SU OMA SÕBRADKI NAERAVD SIND SELJATAGA!
 8. Ma olen mõned aastad siit foorumist toitumisalast infot kogunud. Töö kõrvalt leian veidi aega: kükkida, lõuga tõmmata, kangi suruda... et ennast hästi tunda. Isegi mina tean TÄPSELT, mis RAVIM on stanazolol, mida see "teeb" ja kuidas see organismi satub. 20+ aastat treener/kulturist räägib sellist juttu: "Olen käinud Mihkel Mardna juures täpsemalt uurimas, mis ainega tegu ja kuidas see võis organismi sattuda"
 9. Piimaohakas

  Miks Carsil ei sobi?
 10. Paleopitsa

  Oma uue diiediprogrammi raames saadan õpetuse pitsa valmistamiseks. Seda retsepti ei ole mõtet kaalujälgijate lehelt otsida. Toiduained: *hakkliha *juust *tomatipasta (naturaalne 2,5g süsiv./100g, sisaldab ohtralt lükopeeni ehk vähi! ravimit) *kookoshelbed *munad *hapukoor *või *köögiviljad *maitseained (karri, küüslauguhelbed) Pitsapõhi: kookoshelbed ja munad segada ühtlaseks massiks. Pitsakate: hakkliha kuumutada ettevaatlikult pannil. Lõpuks lisada maitseained, riivitud juust ja tomatipasta. Valmistamine: pitsapõhi laotada eelnevalt võiga määritud savitaldrikule ja kõige peale pitsakate. 7-8 minutiks kuuma ahju. Seejärel viimistleda hapukoore ja meelepäraste köögiviljadega. Aega kulub max 15 min. Head isu!
 11. PALJU ÕNNE ROTTER

  Õnne tähtsal päeval ja parimat edaspidi!
 12. Paleopitsa

  Pähkel on kindlasti rohkem paleo kui kartul . Tomat on tegelikult pastana parem kui värskelt, kuna lükopeen "paljuneb" kuumutamisel. Ma ei viitsi enam midagi tagant järele muuta, sest nüüd teavad kyll kõik, et kiviajal hapukoort poes ei müüdud.
 13. Paleopitsa

  Piisab kui hapukoore ja juustu taha MÕELDA "vabal soovil". Ma kaldun arvama, et kiirel ajal on kodujuust etem kui üleeetatud vaakumliha.
 14. Paleopitsa

  Piimasaadused...
 15. Jack LaLanne 93

  Mercola ise on 55, kiilasuses kahtlustab Ta nooruse lollusi - väga palju trenni, väga madal kolesterool, väga vähe rasvasid (nii on/oli moes ju).
 16. Jack LaLanne 93

  LaLanne on klassika, Mercola on alles kutsikas.. andunud fännina peaksid ju teadma. Mina endale Sõpru wikipedia abiga ei vali.
 17. Jack LaLanne 93

  See on 1 erinevus 2 kooli vahel: ühed elavad rohkem teistele näitamiseks, teised teeved seda iseendale... Ärge minu jalutuskäikude pärast muretsege. Kui ma terve päeva ratast tallaks, poleks minul ka raha, et süüa osta. Kes tahab see teab/saab aru teemast, mida ma TEGELIKULT silmas pidasin!
 18. Jack LaLanne 93

  ..ja kes siin kiitsid ja imetlesid Madonnat siis.. siis mõttes mina näitan keskmist sõrme.
 19. Uus televiisor

  Kui ostad 37" või suurema siis full HD, 32" võib olla ka ready. TM oli mingi aeg tagasi 32 full test, 3 meetrilt inimese silmal pole vahet kumb...
 20. Uus televiisor

  Kui 32" siis pole vahet kas HD ready või full HD - liiga väike ekraan, et silmaga vahet näed. Mina valiksin Sony, parim hind vs kvaliteet/lisad. Soovitan uurida ka www.hinnavaatlus.ee foorumit. http://www.ox.ee/est/product/156271 Selle saad 13,5 k eest kätte, kui otsid. Samaväärne 32" on u. 5k odavam. http://www.faun.ee/et/node/5198
 21. Teflon

  Kas keegi teab mõnda toitu, kus praadimist ei saaks asendada keetmisega, st. panni pole vaja vaid korralik kastrul? Mina ei tea.
 22. Talendi"jaht"

  "Viin on saatanast" - kas Ott Kiivikas ütles Bonsunale need sõnad? Kui ei, siis see on oletus, Bonsuna isiklikele kogemustele toetudes! Antud juhul mulle meeldib nii Oti kui fotograafi käitumine - räägiti asjad selgeks, LEPITI ÄRA! Paljudel teist on selline anne?
 23. Minu toitumiskava

  Kui on raipesööja (siga), siis peab olema liha VÄGA põhjalikult valmistatud. Veiseliha on hea valik, piisab kergest kuumutamisest. Ma olen munakollaseid toorelt söönud ligi aasta.
 24. Minu toitumiskava

  Ma ei viitsinud ka lugeda. Fred ütles hästi: "oled toitumise ori". Koguaeg katus lendab ja midagi peab suhu pistma. Kui sa kunagi sv/ra/va paika saad ja 3x sööma hakkad, siis saad aru kui kerge on elada ja rasvast lahti saada. Toidu tugev kuumutamine mõjutab mitmeti toidu kvaliteeti. Hävivad vitamiinid ja muu kasulik. Igasugune kõrvetatud toit on kahjulik - rasv, tärklis, valk.. Kõige parem: 1.toores 2.aurutamine 3.keetmine
 25. Minu toitumiskava

  Kõige tervislikum on liha keeta. Nt. veise hakkliha keetmine võtab vaid u. 5 min.
×