Jump to content

FG

Kasutajad
 • Content count

  292
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by FG

 1. Veidrad Faktid

  Päris mitmes pole küll mitte midagi veidrat...
 2. Mina mäletan samuti, et lapsena olid vähemalt maal vanaema juures hanged ikka üle pea , aga eks ma ise olin ikka jupi jagu lühem ka . Mulle igatahes praegu väljasolev ilm meeeeeeeldib ! P.S. Mul olid jõuludest aastavahetuseni külas sõbrad, põlised austraallased. Tulid Eestisse põhjamaa eksootikat otsima - aga sellisest talvemuinasjutust ei oleks nad osanud isegi unistada... (Ja mina veel olin neid ette hoiatanud, et meitel need jõulud viimastel aegadel na mustavõitu olnud ).
 3. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

  On jah. Gasp võiks naistele ka riideid teha .
 4. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

  Arvasin, et kui on tehtud paljaste ülakehadega kalender, siis võib vahelduseks ka vaid välimust vaadata...
 5. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

  No ma ei tea... Kuidagi üsna lahjad ja loppis mehed .
 6. Sparta spordiklubi

  Ilmselt ei oska ma end piisavalt selgesti väljendada , aga jah - maksad IGA KUU 690 eek, ei pea midagi korraga maksma.
 7. Sparta spordiklubi

  Leping sõlmitakse aastaks, igakuiselt makstav tasu on 690 eek. Selle raha eest saad käia nii jõusaalis kui soovi korral ka rühmatreeningutel.
 8. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Mis Samakamees teeb? Tantsib? Lööb trummi? Küpsetab?
 9. trimmiv kreem

  Kuulge ma olen alati mõelnud nende kohvipuru-juttude peale, et kas nahk siis kohvi järgi haisema (lõhnama? ) ei jää? Mulle see küll ei meeldiks...
 10. Kõik tark jutt juba kirja pandud . Kõige alus on regulaarne, mitmekülgne ja küllaldane toitumine, paljalt selle reguleerimisega teeb su keha päris kiiresti uskumatud muutused läbi. Joo palju (soovitavalt vett ja teed). Postist küll ei saa aru, kui väike su väiksem laps on, aga kui on veel vankrilaps, siis superhea aeroobne treening on vankriga lihtsalt jalutamise asemel hoopis kiirkõndi teha (mina näiteks jooksin, oli vastav vanker ka. Kõrvaltvaatajatel võis muidugi vähe najakas pilt olla aga ega vahet pole ju ). Ja kui leiad endal aega ja tahtmist ka jõusaali minna, siis pisike turavhälliga kaasa ja tema uneajal saab kenasti terve keha kergelt läbi treenida. Kui laps kasvab, siis kuni tema ronimisoskuste täiustumiseni saad ta ka tekikese peale askeldama panna . Hiljem, tõsi, läheb lapse saali kaasa võtmisega vähe raskeks . Edu ja õnnestumisi!
 11. trimmiv kreem

  Aktivisti tunne ei peta teda. Johnson´i beebiõli (nagu ka väga, väga paljud muud "nahasõbralikud" kehahooldustooted, kaasaarvatud enamik laiatarbe-beebitooteid) on algselt toodetud naftast, eriti õlid. Palun ärge mitte kunagi oma lastele neid peale määrige!!! Tulemus võib esialgu teie silma jaoks küll ilus vaadata olla, aga tegelikult ummistab imendumisvõimetu õli ära kõik lapse nahapoorid ja tulemuseks võivad olla oi-oi kui suured nahaprobleemid. Nagu Annika ütles - enamike nahaprobleemide põhipõhjus on vähene niisutus - selleks sobivad enim kreemid, emulsioonid (piimad) jms, neil on võime imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ja ka tegelikult niisutavat efekti tekitada, mõningatel juhtudel ka kollageeni tootmist nahas aktiveerida.
 12. Jah tahaks ka teada, kuidas neiul läheb? Kas intensiivist väljas?
 13. Apteekidest leiad kapslivormis - TERNI CAPS N60 (22,6G)
 14. Ujujad vs fitnessistid

  Minu silma jaoks on ujujate kalender väga, väga kena ja professionaalne töö. Mõni pilt palju erootilisem, kui nii mõnigi nö pingutatult erootiline pilt fitnessistide kalendris. Aga õnneks on maitsed erinevad ja see on ainult minu tagasihoidlik arvamus...
 15. Jalad...

  Muretse omale spetsiaalsed õiged jooksutossud.
 16. Ujujad vs fitnessistid

  Oled ujujate kalendrit näinud?
 17. Soovin neiule kiiret paranemist ja Sulle tugevust tema kõrval positiivne ja julgustav olla.
 18. Kõigepealt püüa siis oma probleem sõnastada. Seejärel püstita eesmärk . Kui probleem ainult lotendavas nahas, siis aitavad sõber Aeg, ilukirurgid ja niisutavad kreemid ka vast natuke.
 19. 1. Loe ja hari ennast toitumise ja trenni vallas. 2. Telli omale toitumiskava ja järgi seda. 3. Mine jõusaali ja bodypumpi - vabanda, aga need on ausalt parimad kehavormijad . Tantsutrenni võid muidugi ka juurde teha, kui meeldib.
 20. Nii selge silmaga laps . Palju õnne!
 21. Õhtul kell 23.40 on ETV-s kordus.
 22. orgaaniline keemia

  Kõigepealt tee omale selgeks, mis on anorgaaniline keemia ja mis on orgaaniline keemia. Ja kui siis veel isu alles on, võid steroidhormoonidest oma referaadi ju kirjutada...
 23. Jõusaali tolad...

  Tead ma tunnistan ausalt, mind tegelikult plätud jõusaalis ka ei häiri. Aga saad aru, ta JOOKSIS plätudega. Proovi ise joosta selliste jalanõudega, ma vean kihla, et sul hakkab endal ka naljakas... Et valiks siis vähem eluohtliku soendus-viisi vähemalt...
 24. Jõusaali tolad...

  Täna oli jälle tore... Üks tüüp tuli saali ja läks jooksulindile sooja tegema. Jooksis. Plätudega.
 25. sinu unistuste keha

  Siis jääks küll paljas pilbas järele , aga see on muidugi juba maitse asi . Kusjuures, mulle tundub, et tal sel pildil põlved pole "lukus" ja tagumik parasjagu tuuti aetud . Fake J Lo .
×