Jump to content
Annika Pärtel

Proteiinipannkoogid

Recommended Posts

olid ka maitsvad ? :lol:

Jaa!

WLS annab kookidele mõnusa sidrunimaitse ja pulber on piisavalt maitsekas-ei ole vaja kookidele eraldi magusaaineid lisada. Kes tahab muidugi, võib sutsu purustatud pähkleid, kookoshelbeid vms taignasse sisse sokutada, saab huvitavama maitse B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tokkole ütlema, et Robocopi müüja Rosin hakkaks pannkooke ka küpsetama ja neid pakkuma/müüma seal. Kes võtab No1, saab 1-e pannkoogi kauba peale. Rosinale kokamüts pähe, põll ette ja oleks väga seff.

Proteiini pannkoogid - Robocopi oma Kompressor

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tokkole ütlema, et Robocopi müüja Rosin hakkaks pannkooke ka küpsetama ja neid pakkuma/müüma seal. Kes võtab No1, saab 1-e pannkoogi kauba peale. Rosinale kokamüts pähe, põll ette ja oleks väga seff.

Proteiini pannkoogid - Robocopi oma Kompressor

No me Rosinaga võime vahel ju koos Robocopis kokata, vabal ajal oleme proovinud-tuleb välja küll:) Ja no kui see läbimüüki suurendaks ja rahvale heameelt teeks, siis palun, iga kell;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No me Rosinaga võime vahel ju koos Robocopis kokata, vabal ajal oleme proovinud-tuleb välja küll:) Ja no kui see läbimüüki suurendaks ja rahvale heameelt teeks, siis palun, iga kell;)

Eks see üks hea mõte ole, aga selle läbiviimine vist tiba keeruline:)B)

Kuid isiklikult pole mul küpsetamise vastu midagi ja Aktivistiga on juba mõned korrad koos kokatud küll ning tiimitöö on meil viimasepeal:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lõpetasin just pannkoogi söömise:) Kuna mul sidrunit maitselist polnud, panin asemele maasika ja tulid ka väga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×