Jump to content
T.M.

Tribulus Terrestis ja ZMA (b6, tsink, magneesiumaspartaat)

Recommended Posts

Tere!

Mis mõju omab tribulus organimile?

Kas on teaduslikult tõesatatud ta kasu jõutreeningul?

Mida näitab kogemuslik praktika, kas tribulusest on tõusnud tulu?

ette tänades,

taavi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti palju uuringuid jõunäitajate suhtes ei paista olevat tehtud (publitseeritud). Viljakuse tõstmist on rohkem uuritud. Siin on üks trenniga seotud uuring, mis on kahjuks tehtud väikese arvu osalejatega ja tulemused on suht kahtlased:

__________________

Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2000 Jun;10(2):208-15. Related Articles, Links

The effects of Tribulus terrestris on body composition and exercise performance in resistance-trained males.

Antonio J, Uelmen J, Rodriguez R, Earnest C.

Human Performance Laboratory, University of Nebraska, Kearney, NE 68849-3101, USA.

The purpose of this study was to determine the effects of the herbal preparation Tribulus terrestris (tribulus) on body composition and exercise performance in resistance-trained males. Fifteen subjects were randomly assigned to a placebo or tribulus (3.21 mg per kg body weight daily) group. Body weight, body composition, maximal strength, dietary intake, and mood states were determined before and after an 8-week exercise (periodized resistance training) and supplementation period. There were no changes in body weight, percentage fat, total body water, dietary intake, or mood states in either group. Muscle endurance (determined by the maximal number of repetitions at 100-200% of body weight) increased for the bench and leg press exercises in the placebo group (p <.05; bench press +/-28.4%, leg press +/-28.6%), while the tribulus group experienced an increase in leg press strength only (bench press +/-3.1%, not significant; leg press +/-28.6%, p <.05). Supplementation with tribulus does not enhance body composition or exercise performance in resistance-trained males.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nutrients and botanicals for erectile dysfunction: examining the evidence. (Altern Med Rev. 2004 Mar;9(1):4-16.)

Kirjutatakse:

Well-controlled clinical trials regarding the effects of DHEA or potential precursors to DHEA such as protodioscin are nonexistent. Due to the absence of quality research on DHEA and Tribulus terrestris there is minimal information regarding the long-term safety or efficacy of these agents when used to treat ED. Pro-sexual activity of these agents via increased steroid hormone production is plausible, but a clear causative relation-ship is yet to be determined.

ED - erectile dysfunction

DHEA - dehydroepiandrosterone

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul pani habeme kasvama ja 120 läks üles nii et anna takka aga söö rohkem kui purgil kirjas natuke. Mingit imeffekti ei ole aga natuke mõikab küll.

mis võivad olla kõrvaltegurid tribuluse üle tarbimisel B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Mul on purk ekdisteni kuid vananenud kahjuks :S

Ei tea kas julgeb süüa, samas kuna see looduslik laks siis ma arvan et seal ei ole negatiivseid mõjusid juures vaid ainult kasuteguri vähenemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Tere Jälle! Küsimus järgmine, et kas sa tead kas keegi on antuid tooteid koos kasutanud ning neil esinenud tugevat kõhuvalu ja öösiti oksendamist!??? Mul paar korda on nii olnud, kuigi võtan mõlemaid tooteid pakendil ettenähtud kirjutiste kohaselt!

2) Eriti kummaline on aga ZMA pakendi soovitused: meestel 3 kapslit, naistel 2, kus iga kapsel sisalda juba 30g tsinki, 500mg Mg-aspartaati ja b6 päevane norm oli ka vist olemas! Ja tarbida enne magama minekut tühjale kõhule! Samas konsulteerides ühe arstiteaduse õpilasega, siis tema rääkis et tsingi ülemäärane kasutamine (üle päeva normi) on üldse tervisele kahjulik jne...???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul väga tihti kõhus suured valud. Viimast korda viidi lausa haiglasse. Valest toitumisest arvatavasti. Ega tabletid ka head kõhule ei tee. Arstid ei tea ka põhjust. Tablette aga tuleks ikka nii võtta, et peale sööki ja rohke veega. Siis ärritab magu vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head mehed... mida te neid tablette sisse ajate...

tehke söömine korda... ja areng on olemas.... tablettidega lähete veel hauda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Minu teada ei ole kellelgi sellist reaksiooni nende toodete koostarbimisel esinenud.Kuna ZMA on süütu toode,siis järelikult põhjustab just tribulus Sinu organismis sellise reaktsiooni,mis ühtib minu andmetega selle kohta,et tribuluse tooted võivad olla toksilised.Miks Sa teda üldse kasutad? Tal on mõju ainult siis,kui luteniseeriva hormooni tase on organismis alla normi,mida võib esineda üldjoontes alles kolmekümnendatest eluaastatest alates.

2.Ole tähelepanelikum - 3 kapslit (mitte üks) sisaldab 30 mg tsinki.

Tühi magu on vajalik magneesiumi efektiivseks imendumiseks!

Kuup on võib-olla tõesti vale toiduga enda seedimise tuksi keeranud. Ega Sa ohtralt müslit ei söö? Rasvu ikka tarbid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Fred, eks ma siis jätan tribuluse söömise järgi! Aga kas siis võiks öelda, Eiselti Retibol ja Ekdisten on sama mõtetud tooted?

to tank: söömine ongi korras :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma lähen pigem krõpsudega liiale või selliste teravate asjadega. Kui ostan, siis korraga ja palju. Ega tavaliselt kohe ei löögi valu, aga ega ta tulemata jää. Käisin ka mõõka neelamas, sees pidavat kõik korras olema kuni 12 sõrmiksooleni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ma lähen pigem krõpsudega liiale või selliste teravate asjadega. Kui ostan, siis korraga ja palju. Ega tavaliselt kohe ei löögi valu, aga ega ta tulemata jää. Käisin ka mõõka neelamas, sees pidavat kõik korras olema kuni 12 sõrmiksooleni.

aga 12sõrmik polnud korras?

kui tihti toidulisanditest seedesüsteemi jama on üldse, Fred?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu see nimi siis retibol,ekdisten,ecdysone jne. (heal lapsel mitu nime),toimeaineks on 20-beta-hüdroksüekdüsteroon.Mõttetu on ta väikestes kogustes,nagu seda pakendil soovitatakse.Efektiivseks loetakse doose alates 600 mg ööpaevas,mis parandavat oluliselt valgusünteesi ja taastumisvõimet,samal ajal kõrvalefekte ei pidavat olema.Täitsa usutav,sest kunagi sai proovitud 120 mg (oluliselt suurem soovitatust),millel toime puudus.See,kes saab endale toodet vähemalt 600 mg kahe nädala jooksul lubada,võiks oma tõenäolistest tulemustest teavitada.

Kui organism pole vedela valguga harjunud,siis võib nii öelda põhja alt ära lüüa ja/või gaase tekkida küll,sama kehtib ka aminohapete suurte koguste kohta.Kuid kõik see on süütu mõju võrreldes süsivesikurikaste taastusjookidega,mida nii väga armastatakse koos valgupulbriga lisaks veel treeningujärgsele doosile tarbida– kellel on õrn kõhunääre,koormab sel viisil liialt “insuliiniparaati” kiirete süsivesikute ja valkudega,mille tulemuseks on veresuhkru kõikumine ja pidev näljatunne.Isegi treeningujärgselt peaksid sellised inimesed oma süsivesikud hoopis tavatoidust kätte saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey Fred! Pole nüüd nädal enam tribulust tarvitanud aga öised kõhuvalud ikka esinevad üle kahe päeva, et kas tõesti on toode ni toksiline, et püsib kaua organismis... Ei tahax uskuda, et see ZMAst on! Enne ZMA tarvutasmist ma 2 tundi söön alati ja katsun öösel ka sheigi endale teha, aga kuna kõhuvalud on siis ei taha enam sheiki ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla vajab Su seedetrakt öösel puhkust,mis tähendab seda, et öine toitainete manustamine ei pruugi Sinu organismile sobida.Inimkeha on väga tark,ehk annab Sinu oma,teades,mis teda ees ootab,valuga märku,et seda kokteili pole vaja,Sina aga pole sellest siiani aru saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×