Jump to content
bohemianrhapsody

Trennijärgne sheik

Recommended Posts

150gr lahjat kohupiima

üks banaan (~100gr)

vesi

Kaloreid kokku: 218 Kcal

Valgud kokku: 28 g.

Süsivesikuid: 24.5 g.

Rasva: 0 g.

Lase kogu kraam blenderis või mikseriga segamini ning vala sheikerisse ja võta trenni kaasa. Peale trenni tuleb see ära juua.

Kes tahab võib veel banaani juurde süüa. Võib ka kasutada muid kohupiimasid (vanilje, rosina) kui süsivesikuid väheks jääb.

Ise olen seda aeg-ajalt kasutanud, kuna mu organism millegi pärast ei talu hästi valgupulbreid. Olen sinna vaid kreatiini lisanud. Võib ka terve kohupiimapaki sinna panna, aga siis peab arvestama hästi, et sheikerisse ära mahuks ja et liiga paksuks see mögin ei lähe.

Ok edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
150gr lahjat kohupiima

üks banaan (~100gr)

vesi

Kaloreid kokku: 218 Kcal

Valgud kokku: 28 g.

Süsivesikuid: 24.5 g.

Rasva: 0 g.

Lase kogu kraam blenderis või mikseriga segamini ning vala sheikerisse ja võta trenni kaasa. Peale trenni tuleb see ära juua.

Kes tahab võib veel banaani juurde süüa. Võib ka kasutada muid kohupiimasid (vanilje, rosina) kui süsivesikuid väheks jääb.

Ise olen seda aeg-ajalt kasutanud, kuna mu organism millegi pärast ei talu hästi valgupulbreid. Olen sinna vaid kreatiini lisanud. Võib ka terve kohupiimapaki sinna panna, aga siis peab arvestama hästi, et sheikerisse ära mahuks ja et liiga paksuks see mögin ei lähe.

Ok edu.

peaks proovima .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
150gr lahjat kohupiima

üks banaan (~100gr)

vesi

Kaloreid kokku: 218 Kcal

Valgud kokku: 28 g.

Süsivesikuid: 24.5 g.

Rasva: 0 g.

Vabanda, et küsin, Bohemianrhapsody, aga kuidas on võimalik et 150-s grammis kohupiimas (tavaliselt valgusisaldus ca. 5-6%) ning 100-s grammis banaanis (valgusisaldus ca. 2%) on kokku 28 g valku? Peaks ju kuskil 10 g kokku tulema... või kasutad sa mingit erilist kohupiima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
150gr lahjat kohupiima

üks banaan (~100gr)

vesi

Kaloreid kokku: 218 Kcal

Valgud kokku: 28 g.

Süsivesikuid: 24.5 g.

Rasva: 0 g.

Vabanda, et küsin, Bohemianrhapsody, aga kuidas on võimalik et 150-s grammis kohupiimas (tavaliselt valgusisaldus ca. 5-6%) ning 100-s grammis banaanis (valgusisaldus ca. 2%) on kokku 28 g valku? Peaks ju kuskil 10 g kokku tulema... või kasutad sa mingit erilist kohupiima?

100g-s Tere kohupiimas(rasvata) peaks olema ~18g valku ja Meieri(lahja, vanilje) peaks olema ~15g valku. Igati loogilised arvud tal kirjas ju. Ja banaan ei ole seal valguallikana mõeldudki, vaid hoopis süsivesiku allikana!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab ka selle blenderi ära ostma, et selliseid asju proovida saaks. Aga "naturaalne" sheik tuleb vist kallim? Noh inimlikum muidugi ka...

Mul, kes ma peaaegu alati joon sheiki kahe trenni vahepeale muidugi ei ole sellest nii palju abi...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millised kohupiimad need välismaal siis on?

Inglismaal on mingid kohupiimad, kus on umbes 3% valku. Olen siin kaks aastat normaalset kohupiima otsinud aga pole siiamaani leidnud veel.

Muudetud kasutaja pisikerosin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millised kohupiimad need välismaal siis on?

Inglismaal on mingid kohupiimad, kus on umbes 3% valku. Olen siin kaks aastat normaalset kohupiima otsinud aga pole siiamaani leidnud veel.

käid valedes poodides

selline kohupiim on Gourmet, sest pole päris kohalik toiduaine vaid cheescake toormaterjal

meie sööme kohupiima, sest meil ei saa piisavat head piima, et teha korralikku uust

seepärast söömegi "pooljuustu"

kohupiima asemle võiks kasutada Mozzarella juustu inglismaal mingi Bufala mis on kvaliteetsem aga Eestis Vigala Mozzrella Delikatess

100g 22g valku 0 süsivesikuid 18g rasva 250kcal

Muudetud kasutaja pisikerosin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kohupiima asemel juustu lasta veits riskantne kuna viimased kipuvad olema üsna soolarikkad. :)

mozzarella on kontsistentsilt õrnem kui kohupiim ja 1-2% on seal soola

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×