Jump to content
tannu 666

väike biitseps :)

Recommended Posts

tere.hull jama on. olen 104 kg ja biits ulli väike. 42 cm. Jõudu asjal on,sirge kangiga ilma rapsimata 50 kg 5x6 pole probleem ja hantel 30 kg samuti. Tahax seda lihast suurex :o .tegin valgu kuuri 5 päeva 5 kg valku ja kuu aega,mega sööma otsa sellele. oli hull paisumine ja tigimuutumine :D ( 4 kg võtsin juurde ) Kogu keha muutus välja-arvatud käed :D Mida ma valesti teen ? kui ma võtan 15 kg hantlid ja hakkan pumpama siis kaotan kogu oma saavutatud jõu ja käed on ikka samas seisus

oskate aidata kuidas ja mis harjutustega peax tegema ja kas harjutuse kiirus peab olema kiire,aeglane,normaalne ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere.hull jama on. olen 104 kg ja biits ulli väike. 42 cm. Jõudu asjal on,sirge kangiga ilma rapsimata 50 kg 5x6 pole probleem ja hantel 30 kg samuti. Tahax seda lihast suurex :o .tegin valgu kuuri 5 päeva 5 kg valku ja kuu aega,mega sööma otsa sellele. oli hull paisumine ja tigimuutumine :D ( 4 kg võtsin juurde ) Kogu keha muutus välja-arvatud käed :D Mida ma valesti teen ? kui ma võtan 15 kg hantlid ja hakkan pumpama siis kaotan kogu oma saavutatud jõu ja käed on ikka samas seisus

oskate aidata kuidas ja mis harjutustega peax tegema ja kas harjutuse kiirus peab olema kiire,aeglane,normaalne ???

Üks võimalus võib olla see, et pingutad üle selle biitsepsi treeninguga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki lihtsalt ülejäänud keha on liiga suur, üsna kindlasti rasva% on üsna suur. Ega seal ümbermõõdus ju mingit väga hiigelsuurt potentsiaali pole ka, mõni cm, 50 cm juba enam ilma "kangema kraamita ei saa".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki lihtsalt ülejäänud keha on liiga suur, üsna kindlasti rasva% on üsna suur. Ega seal ümbermõõdus ju mingit väga hiigelsuurt potentsiaali pole ka, mõni cm, 50 cm juba enam ilma "kangema kraamita ei saa".

hmmm rasva ? ei tea , kõhulihased ikka paistavad :o olin enne 90 kg ja käed sama cm-i peal. ja käed ei ole pekkis ilus lihas vahib vastu AGA ta ei kasva :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmmm rasva ? ei tea , kõhulihased ikka paistavad :o olin enne 90 kg ja käed sama cm-i peal. ja käed ei ole pekkis ilus lihas vahib vastu AGA ta ei kasva :D

Tee pilti ja näita meile ka :D

Muudetud kasutaja Biitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki lihtsalt ülejäänud keha on liiga suur, üsna kindlasti rasva% on üsna suur. Ega seal ümbermõõdus ju mingit väga hiigelsuurt potentsiaali pole ka, mõni cm, 50 cm juba enam ilma "kangema kraamita ei saa".

Nii lolli juttu pole siin juba pikka aega kuulnud, et 50 sm ei saa ilma "kangema kraamita"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki lihtsalt ülejäänud keha on liiga suur, üsna kindlasti rasva% on üsna suur. Ega seal ümbermõõdus ju mingit väga hiigelsuurt potentsiaali pole ka, mõni cm, 50 cm juba enam ilma "kangema kraamita ei saa".

Ei tundu see midagi lollusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii lolli juttu pole siin juba pikka aega kuulnud, et 50 sm ei saa ilma "kangema kraamita"

Nõustun täielikult. tegin valgu kuuri 5 päeva 5 kg valku ja kuu aega,mega sööma otsa sellele. oli hull paisumine ja tigimuutumine. Mis asi see veel on ? Päevas sõid kg valke ? Alusta artikklitest ja foorumist, loe ja jäta meelde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päevas kilo valku sisse süüa on väga mõtetu :o kaal tuli ka juurde arvatavasti siis rasvapealt .

keha reageerib toidule aga käed tulevad treenides ja aegamisi , Kui tahad ,et käsi oleks rohkem väljapaistvam siis treeni triitsepsit ja käsi paisub. Ära liialda suurte raskustega võid saada venitus arve endale niimoodi ja siis käed koledad pärast ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere.hull jama on. olen 104 kg ja biits ulli väike. 42 cm. Jõudu asjal on,sirge kangiga ilma rapsimata 50 kg 5x6 pole probleem ja hantel 30 kg samuti. Tahax seda lihast suurex :o .tegin valgu kuuri 5 päeva 5 kg valku ja kuu aega,mega sööma otsa sellele. oli hull paisumine ja tigimuutumine :D ( 4 kg võtsin juurde ) Kogu keha muutus välja-arvatud käed :D Mida ma valesti teen ? kui ma võtan 15 kg hantlid ja hakkan pumpama siis kaotan kogu oma saavutatud jõu ja käed on ikka samas seisus

oskate aidata kuidas ja mis harjutustega peax tegema ja kas harjutuse kiirus peab olema kiire,aeglane,normaalne ???

Pigem tõsta kaalu isegi kui ei jõua siis punnitad nii, et paned kaalu liikuma. Ma ise alustasin nt 50kg kangiga biitsepsi tegemist. Sellise kaaluga siiski keha õõtsub natuke kuid see tõõmaht mille lihas teeb on palju suurem, kui lihtsalt puhtalt tehes.

Nii, et minu soovitus on, et tee biitsepsit kuskil 60kg kaks seeriat ja kordused max 6-8max. Ma arvan, et see 5 seeriat natuke palju. Tee parem max 3 seeriat ja need tee sellise pingutusega, et juhtugu mis tahes... :o

Ja siin oli veel venitus armide kohta ka juttu ma vaatan ;) . Need ei ole venitusarmid vaid microtraumad lihastes.(ülepumpamine) Mind need isiklikult ei häiri, kui lihast tuleb nt. Ja ega need nii silmapaistvad ka ei ole nyyd ;)

Aa ja kui nii teed nagu just soovitasin siis ära üle 2 korra nädalas kindlasti kätt tee!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väike biitsavars, usu või ära usu. kõik ütlevad mulle oled sardell makaronid otsas (treeni käsi kaa )

Sinu jutus on midagi väga, väga valesti.42 cm biitsa on väga ilus käsi ( räägid, et lihas on ilus ).Ainuke võimalik variant on tõesti see, et sinu ülejäänud keha on sardell :o ( nagu sa siin kirjeldad ).Tee ülakehast ja külgvaates üks pilt ja asi on kohe selge :D

Edu,

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind need isiklikult ei häiri, kui lihast tuleb nt. Ja ega need nii silmapaistvad ka ei ole nyyd :)

Oleneb, kuidas. Mõnel tulevad need väga silmapaistvad. Mina näiteks lühikeste varukatega koolis siis küsitud küll, et mis asjad need veel on. Kreemid muidugi ka head, aga mitte siis, kui ainult nädala peale tampida.

Minu lühikeste kogemuste järgi oleks teemaalgatajal targem teha üks päev veidi rohkem, kui et kaks päeva vähe. Korduste ja seeriate kohta ei tea, kuidas parim, kuna ise teen vastupidavust. Ja enda puhul olen sellist väga imelikku asja täheldanud, et kui ma joon piima liitri peale trenni ja mõtlen juues, et oh nüüd lihasele kasulik, siis järgmisena mõtlen, et see oli nagu tühja. Ehk siis individuaalselt tuleks neid koguseid jaotada, mitte täie rauaga poole tunniga endale päeva valku sisse ahmida ja siis loota, et nii ongi kõige parem. Seda ma ütlesin teemaalgataja 5kg 5-e päeva kohta. Raskusi tuleb ka jah valida teistmoodi, nagu Lev ütles. Kui ma näiteks eelmine aasta mingi aeg tegin pull-downiga biitsepsit (alt läbi nagu selja jms. treenimiseks pandakse), siis 20kg või 25kg 20 korda tundus, nagu oleks tühja läinud. 35kg oli küll raskem, aga oleks ka nagu pooleldi tühja läinud. 30kg andis normaalselt tunda. Nagu oleks ikka asjast kasu ka. Teadlased on ju tõestanud, et stressist võib näiteks kõht ette tulla (ei tea täpsemalt ja kas rasvast või midagi muud). Siis ei ole ka ebatõenäoline, et lihaskasv on osaliselt (osaliselt) tingitud mõtlemisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, kuidas. Mõnel tulevad need väga silmapaistvad. Mina näiteks lühikeste varukatega koolis siis küsitud küll, et mis asjad need veel on. Kreemid muidugi ka head, aga mitte siis, kui ainult nädala peale tampida.

Minu lühikeste kogemuste järgi oleks teemaalgatajal targem teha üks päev veidi rohkem, kui et kaks päeva vähe. Korduste ja seeriate kohta ei tea, kuidas parim, kuna ise teen vastupidavust. Ja enda puhul olen sellist väga imelikku asja täheldanud, et kui ma joon piima liitri peale trenni ja mõtlen juues, et oh nüüd lihasele kasulik, siis järgmisena mõtlen, et see oli nagu tühja. Ehk siis individuaalselt tuleks neid koguseid jaotada, mitte täie rauaga poole tunniga endale päeva valku sisse ahmida ja siis loota, et nii ongi kõige parem. Seda ma ütlesin teemaalgataja 5kg 5-e päeva kohta. Raskusi tuleb ka jah valida teistmoodi, nagu Lev ütles. Kui ma näiteks eelmine aasta mingi aeg tegin pull-downiga biitsepsit (alt läbi nagu selja jms. treenimiseks pandakse), siis 20kg või 25kg 20 korda tundus, nagu oleks tühja läinud. 35kg oli küll raskem, aga oleks ka nagu pooleldi tühja läinud. 30kg andis normaalselt tunda. Nagu oleks ikka asjast kasu ka. Teadlased on ju tõestanud, et stressist võib näiteks kõht ette tulla (ei tea täpsemalt ja kas rasvast või midagi muud). Siis ei ole ka ebatõenäoline, et lihaskasv on osaliselt (osaliselt) tingitud mõtlemisest.

Placebost nii palju, et need kes treeningust vähe teavad ja seda teaduse juttu nii palju ei loe need millegi pärast arenevad paremini :D . Mitte alati, kuid tihti tehakse lihtsalt suvalt trenni ja võetakse mingi valk lisaks( usutakse et see mingi ime asi mis lihase kasvama paneb) ja mida imet ;) . Lihast tuleb nii et seda nägu :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem tõsta kaalu isegi kui ei jõua siis punnitad nii, et paned kaalu liikuma. Ma ise alustasin nt 50kg kangiga biitsepsi tegemist. Sellise kaaluga siiski keha õõtsub natuke kuid see tõõmaht mille lihas teeb on palju suurem, kui lihtsalt puhtalt tehes.

Nii, et minu soovitus on, et tee biitsepsit kuskil 60kg kaks seeriat ja kordused max 6-8max. Ma arvan, et see 5 seeriat natuke palju. Tee parem max 3 seeriat ja need tee sellise pingutusega, et juhtugu mis tahes... :D

Ja siin oli veel venitus armide kohta ka juttu ma vaatan ;) . Need ei ole venitusarmid vaid microtraumad lihastes.(ülepumpamine) Mind need isiklikult ei häiri, kui lihast tuleb nt. Ja ega need nii silmapaistvad ka ei ole nyyd :D

Aa ja kui nii teed nagu just soovitasin siis ära üle 2 korra nädalas kindlasti kätt tee!! :)

selge,ma proovin seda teemat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii lolli juttu pole siin juba pikka aega kuulnud, et 50 sm ei saa ilma "kangema kraamita"

50 cm biitseps võib olla mingil paksul rekkamehel ka, kes muud ei tee kui rekkat juhib.

Treenitud õlavars tavalisemast madalama rasvaprotsendiga on 50cm ikka suht utoopia naturaalsena, kui just pole kõik-kõiges suurte mõõtudega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Biitsepsid alluvad raskele trennile, praktika on näidanud. See sõltub väga palju inimese geneetikast, seega pead proovima erinevaid "rutiine".

Küünarvarte kõverdamine noodipukil - Väga hea massi harjutus.

Näitlik kava ka, mida võid proovida.

Käte kõverdamine hantlitega vaheldumisi-3x8

Käte kõverdamine noodipukil-5x8

Käte kõverdamine kangiga püsti - 4x10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahahaa lol@microtraumad ülepumpamisest..kuule Lev hari ennast veidike onju..need armid mis tekivad ei ole mingid MICROtraumad, juba sõna järgi peaks aru saama sellest. Tegu on hoopis striiadega...krt siin teemas ikka pärleid jagub.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka taoline probleem

alakeha olen teinud nüüdeks 7 kuud ja reis on 69cm kõige laiemast kohast

biitseps on 37-38 hetkel olen ainult 9 nädalat teinud ülakeha (enne oli 33-34), sellise jala juures peaks see ilmselt üle 40 veidi olema, et tasakaalus oleks

http://forum.bodybuilding.com/photo/showph...puser=108752293 panen pildi ka saab paremini aru, kuigi siin reit eriti pole aga säär on ka küllaltki suur

jõudu on ka vähe hetkel ylakehal, rinnalt surumise max on 100 juures ise 96kg kaaludes, samas jõutõmme on yle 200kg ja kykk yle 170kg. kangiga sõuded (barbell rows) on 110 ilma jõnksutamata ja biitsepsit tegin täna 42.5kg 3x8

küsimus: ilmselt tasub ikkagi kükki edasi teha sest jalg nüüd peaks kõvasti aeglasemalt kasvama ja ylekeha kiiremini järgi tulema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:P Vanuses võib ju asi olla. Vanusega lähed sa igat pidi laiemaks ja suuremaks. Trenni tuleb teha muidugi.

Mu klassivennal samamoodi. Biitsepsi mõõt on väike aga jõud on suur.

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×