Jump to content
Fantacy

Minu probleem

Recommended Posts

Tere!

Olen alles 16a tüdruk, kuid kahjuks pean juba kaaluprobleemiga silmitsi seisma. Või õigem oleks öelda, suurte mõõtudega.

Olen 160cm pikk ja kaalun 58kg. Porbleemiks on mul siis suur kõhuümbermõõt (87cm), samuti suhtelist paksud käsivarred ja ka jalad.

Hetkel olen kooli tõttu saanud trennis käia vaid korra nädalas ja jõusaali kasutamisvõimalus mul kahjuks puudub. Olen nüüd kodus teinud 15min õhtuti youtube treeningvideo järgi kõhulihaste harjutusi.

Kahjuks õige toitumise teema on minu jaoks võõras. Olen proovinud, kuid pole aidanud. Seega mõtlesi juba, et söön hommikuti kellogseid piimaga ja lõuna-ja õhtusöögi ajal toiduasendajat Aktiv Everyday. Kui ma mõtlen, et minu vanuse jaoks pole see vist ikka päris õige.

Tahaksin muidu saavutada juuli alguseks juba ikka palju väiksemaid mõõte, eriti kõhu osas.

Ootaksin väga soovitusi toitumise ja koduse treeningu kohapealt.

Suured tänud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt lisaks artiklile: söö minimaalselt teraviljatooteid ja magusat ning ära tarbi taimeõlisid (v.a. oliivi ja kookosõli). Sinu mainitud menüü on kindel tee suhkruhaiguse ning totaalse rasvumiseni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühidalt lisaks artiklile: söö minimaalselt teraviljatooteid ja magusat ning ära tarbi taimeõlisid (v.a. oliivi ja kookosõli). Sinu mainitud menüü on kindel tee suhkruhaiguse ning totaalse rasvumiseni.

MIKS teraviljatooteid peab minimaalselt sööma? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIKS teraviljatooteid peab minimaalselt sööma? :)

Pidev süsivesikuterikas toiduvalik jätab verre nii palju glükoosi, et insuliini eritub lakkamatult, rikkalik insuliini eritus võib omakorda ergutada rasva talletavaid ensüüme.

Muudetud kasutaja riorijkaard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen alles 16a tüdruk, kuid kahjuks pean juba kaaluprobleemiga silmitsi seisma. Või õigem oleks öelda, suurte mõõtudega.

Olen 160cm pikk ja kaalun 58kg. Porbleemiks on mul siis suur kõhuümbermõõt (87cm), samuti suhtelist paksud käsivarred ja ka jalad.

Hetkel olen kooli tõttu saanud trennis käia vaid korra nädalas ja jõusaali kasutamisvõimalus mul kahjuks puudub. Olen nüüd kodus teinud 15min õhtuti youtube treeningvideo järgi kõhulihaste harjutusi.

Kahjuks õige toitumise teema on minu jaoks võõras. Olen proovinud, kuid pole aidanud. Seega mõtlesi juba, et söön hommikuti kellogseid piimaga ja lõuna-ja õhtusöögi ajal toiduasendajat Aktiv Everyday. Kui ma mõtlen, et minu vanuse jaoks pole see vist ikka päris õige.

Tahaksin muidu saavutada juuli alguseks juba ikka palju väiksemaid mõõte, eriti kõhu osas.

Ootaksin väga soovitusi toitumise ja koduse treeningu kohapealt.

Suured tänud! :)

Alusta toitumist niimoodi:

Hommikusöök: omlett singi, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIKS teraviljatooteid peab minimaalselt sööma? :D

Teraviljas on väga palju antimetaboolseid aineid, mis kahjustavad soolehattu ning töötlemata toitained satuvad vereringesse, kutsudes esile allergiaid ja tekitades vigastusi soolestikus. Terevili takistab paljude vajalike mikroelementide imendumist. Teravilja proteiinid meenutavad inimese endas leiduvaid proteiine, kutsudes esile ristreaktsioone ja autoimmuunhaiguseid. Lihtsamalt - terakesed ei taha, et neid ära süüakse aga inimesed ei saa sellest aru. Lisaks kõigele on teravili happeline süsivesik = osteoporoos, katkised hambad, rasvumine... Selline on siis püramiidi vundament :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need teraviljas sisalduvad antitoitained takistavad tsingi, magneesiumi, kaltsiumi ja raua imandumist. Samuti on teraviljade toitainete sisaldus kalori kohta võrreldes juurviljade ja puuviljadega naeruväärselt väike - see müüt, et neist saame palju vitamiine ja mineraalaineid, on ainult teraviljatootjatele ja nendest surrogaattoitu valmistajatele kasulik.

Teraviljatooted kuluvad ära massitegijatele (vaadates menüüsid - küll ikka meie neiud ja naised tahavad end nuumata, jättes samaaegselt aga organismi nälga!) ja vastupidavusalade sportlastele, kuid ka neil on võimalik saavutada tulemusi teraviljatoodete tarbimist vähendades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need teraviljas sisalduvad antitoitained takistavad tsingi, magneesiumi, kaltsiumi ja raua imandumist. Samuti on teraviljade toitainete sisaldus kalori kohta võrreldes juurviljade ja puuviljadega naeruväärselt väike - see müüt, et neist saame palju vitamiine ja mineraalaineid, on ainult teraviljatootjatele ja nendest surrogaattoitu valmistajatele kasulik.

Teraviljatooted kuluvad ära massitegijatele (vaadates menüüsid - küll ikka meie neiud ja naised tahavad end nuumata, jättes samaaegselt aga organismi nälga!) ja vastupidavusalade sportlastele, kuid ka neil on võimalik saavutada tulemusi teraviljatoodete tarbimist vähendades.

Tsingist, magneesiumist ja rauast on niigi organismil kogu aeg puudus, eriti siis, kui valesti toituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alusta toitumist niimoodi:

Hommikusöök: omlett singi, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

Aga kui kaua nii toituda tuleks?

Ampser ütles selle menüü kohta nii:

1284.77 kcal

Miks sa nii vähe või nii lahjat toitu sööd? Isegi kui sa tahad dieeti pidada, sööd sa liiga vähe. Tavaliselt jäävad nii saamata ka mitmed olulised toitained. Kiire kaalulangus pole püsiv ja tervis võib korrast ära minna.

Piira liigse rasva tarvitamist, väldi suures koguses rasvaseid maiustusi ja rasvaseid snäkke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui kaua nii toituda tuleks?

Ampser ütles selle menüü kohta nii:

1284.77 kcal

Miks sa nii vähe või nii lahjat toitu sööd? Isegi kui sa tahad dieeti pidada, sööd sa liiga vähe. Tavaliselt jäävad nii saamata ka mitmed olulised toitained. Kiire kaalulangus pole püsiv ja tervis võib korrast ära minna.

Piira liigse rasva tarvitamist, väldi suures koguses rasvaseid maiustusi ja rasvaseid snäkke.

MIS krdi ampser ytles! :) suurenda koguseid ja kaloraaz touseb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui kaua nii toituda tuleks?

Ampser ütles selle menüü kohta nii:

1284.77 kcal

Miks sa nii vähe või nii lahjat toitu sööd? Isegi kui sa tahad dieeti pidada, sööd sa liiga vähe. Tavaliselt jäävad nii saamata ka mitmed olulised toitained. Kiire kaalulangus pole püsiv ja tervis võib korrast ära minna.

Piira liigse rasva tarvitamist, väldi suures koguses rasvaseid maiustusi ja rasvaseid snäkke.

Mida vähem ampserit usud,seda parem.Seal üritatakse selgeks teha,et parim viis kaalu jälgimiseks on süsivesikuid näost sisse ajada.

Anlt et too jälgitava kaalu number kipub toda soovitust järgides hoogsalt kasvama ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest paneb Ampser kaloritehulka arvestades suht raskelt pange. Mulle ütles ta 2046 kcal :D No see ei ole lihtsalt võimalik :)

Kui teid vaevab mure väike,

võtke laen,siis kustub päike

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui kaua nii toituda tuleks?

Ampser ütles selle menüü kohta nii:

1284.77 kcal

Miks sa nii vähe või nii lahjat toitu sööd? Isegi kui sa tahad dieeti pidada, sööd sa liiga vähe. Tavaliselt jäävad nii saamata ka mitmed olulised toitained. Kiire kaalulangus pole püsiv ja tervis võib korrast ära minna.

Piira liigse rasva tarvitamist, väldi suures koguses rasvaseid maiustusi ja rasvaseid snäkke.

Vaata, ampser lähtub oma soovitustes järgmiset toitainete vahekorrast:

valgud:rasvad:süsivesikud vastavalt 10-15% : 25-30% : 50-60%

vastavalt sellele ka soovitused.

Parem vahekord on 20-25% : 35-40% : 40-45%

Parim on 30% : 40% : 30%.

Süsivesikute osakaalu muudad vastavalt oma füüsilisele koormusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata, ampser lähtub oma soovitustes järgmiset toitainete vahekorrast:

valgud:rasvad:süsivesikud vastavalt 10-15% : 25-30% : 50-60%

vastavalt sellele ka soovitused.

Parem vahekord on 20-25% : 35-40% : 40-45%

Parim on 30% : 40% : 30%.

Süsivesikute osakaalu muudad vastavalt oma füüsilisele koormusele.

30% süsivesikuid, issand, ajule ei hakka ve? endal tekkis julm juhe kui olin madalalsüsivesikutes, mõistus hakkas ära kaduma, minu arvates peaks vähemalt 40% olema, aga sina spetsvendmeil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen alles 16a tüdruk, kuid kahjuks pean juba kaaluprobleemiga silmitsi seisma. Või õigem oleks öelda, suurte mõõtudega.

Olen 160cm pikk ja kaalun 58kg. Porbleemiks on mul siis suur kõhuümbermõõt (87cm), samuti suhtelist paksud käsivarred ja ka jalad.

Hetkel olen kooli tõttu saanud trennis käia vaid korra nädalas ja jõusaali kasutamisvõimalus mul kahjuks puudub. Olen nüüd kodus teinud 15min õhtuti youtube treeningvideo järgi kõhulihaste harjutusi.

Kahjuks õige toitumise teema on minu jaoks võõras. Olen proovinud, kuid pole aidanud. Seega mõtlesi juba, et söön hommikuti kellogseid piimaga ja lõuna-ja õhtusöögi ajal toiduasendajat Aktiv Everyday. Kui ma mõtlen, et minu vanuse jaoks pole see vist ikka päris õige.

Tahaksin muidu saavutada juuli alguseks juba ikka palju väiksemaid mõõte, eriti kõhu osas.

Ootaksin väga soovitusi toitumise ja koduse treeningu kohapealt.

Suured tänud! :D

Kus juures kõik on võimalik.On võimalik isegi kuuga võtta 7kilo alla

aga,see on jällegi tervisele probleem.

Aind kõhulihastest ei piisa pead ka ikka füüsilist tegema.Käi näiteks jooksmas päevas üks 30-45minutit

kui jooksmine ei meeldi,siis sõida rattaga üks 60minutit.

JA ÕIGE TOITUMINE TULEB PAIKA PANNA VAADATA MIDA SÖÖD,SEE AITAB KÕIKI INIMESI USU MIND :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus juures kõik on võimalik.On võimalik isegi kuuga võtta 7kilo alla

aga,see on jällegi tervisele probleem.

Aind kõhulihastest ei piisa pead ka ikka füüsilist tegema.Käi näiteks jooksmas päevas üks 30-45minutit

kui jooksmine ei meeldi,siis sõida rattaga üks 60minutit.

JA ÕIGE TOITUMINE TULEB PAIKA PANNA VAADATA MIDA SÖÖD,SEE AITAB KÕIKI INIMESI USU MIND :)

Et paremaid tulemusi saada, oleks soovitatav SPETSIALISTIGA konsulteerida ja aeroobsele-anaeroobset trenni eelistada!

PS! Lahmaator, kui sa ei ole kindel oma soovitustes, siis ara parem soovita midagi! Kui ta hakkaks SINU teooria jargi paevas 30-60 aeroobset tegema,siis v6ib see tema vastu tootada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
30% süsivesikuid, issand, ajule ei hakka ve? endal tekkis julm juhe kui olin madalalsüsivesikutes, mõistus hakkas ära kaduma, minu arvates peaks vähemalt 40% olema, aga sina spetsvendmeil
Süsivesikute osakaalu muudad vastavalt oma füüsilisele koormusele.

Sa seda viimast lauset ikka lugesid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa seda viimast lauset ikka lugesid?

Viimane lause oli ka oluline, kuid samas ma ei usu, et amarillo piisavalt ja 6igeid rasvu tarvitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
30% süsivesikuid, issand, ajule ei hakka ve? endal tekkis julm juhe kui olin madalalsüsivesikutes, mõistus hakkas ära kaduma, minu arvates peaks vähemalt 40% olema, aga sina spetsvendmeil

Niimoodi läheb siis, kui inimene rasvade suurema tarbimise kartuses asendab süsivesikud valkudega, mis ei ole aga optimaalseks kütuseks! Näiteid elust on niigi piisavalt. Madala süsivesikusisaldusega dieet ei tohi olla kõrge valgu-, vaid hoopis kõrge rasvasisaldusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×