Jump to content
Renxu

kreatiin ja lõuatõmbamine

Recommended Posts

kas kreatiin annab mulle nii palju jõudu juurde ,et kui ma preagu tõmban lõuga mingi 10 korda ,aga siis kreatiiniga lihasmassist ja üldse kaalust juurde võtan ,et kas ma siin jõuan ikka sama palju tõmmata või isegi rohkem? tahaks nagu spordipäeval korralikult lõuga tõmmata,aga praegu just nagu kreatiini kuur sai mingi kuu tagasi läbi ,et peaks nüüd uus kuur algama ,et kas peaks ootama sellega või annab kreatiin piisavalt jõudu selleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiin ei anna sulle nüüd küll mitte mingit jõudu .... pead ikka ise trenni tegema ... aga kui tegid kuuri ja nüüd kuu möödas siis arvan et võid uuesti alustada ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kreatiin annab mulle nii palju jõudu juurde ,et kui ma preagu tõmban lõuga mingi 10 korda ,aga siis kreatiiniga lihasmassist ja üldse kaalust juurde võtan ,et kas ma siin jõuan ikka sama palju tõmmata või isegi rohkem?

Saad juurde jõudu 10-15% umbes 2 nädalaga. Ehk siis praeguse 10 asemel jõuad tõmmata 11 (ja pool)... pole erilist vahet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks on kreatiini mõju individuaalne ning see mõte, et mida rohkem söön igasuguseid toidulisandeid, ilma et eriti trenni teeks(treening koormus ei suurene), ei ole OK, vastasel juhul lähed maakeel lihtsalt paksuks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jooge jah igast "vahvaid" asju, selleasemel et korralikult(puhtalt) trenni teha :unsure:

Ok kerge sarkazm the YHE poolt, pole ullu, aga poiss tahtis ju j6udu korrax B)

Ise tarvitan seda massi tsyklite ajal ning olen tulemustega rohkem kui rahul, toime kesab kuni viimse korduseni ja olen vaga tanulik inimesele(endine kreeka olympia j6ut6stjate koondise sportlane, hiljem v6istlev kulturist ja nyyd toidulisandite poe superviser ja sports/nutrition consultant) kes seda soovitas!

Ainuke k6rval m6ju mis v6ib sellega kaasneda on paha puuxu hais, aga mul 6nnex seda ei esine(kui kedagi huvitab) :lol:

Aga jah korralik tenn, toitumine ja puhkamine on tähtsaimad!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

srry kust sa seda lugesid, et ta korraks jõudu tahab? :lol: See et ta spordipäeval tahab lõuga mõned korrad rohkem tõmmata vist seda ei tähenda, või ma eksin :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
srry kust sa seda lugesid, et ta korraks jõudu tahab? :lol: See et ta spordipäeval tahab lõuga mõned korrad rohkem tõmmata vist seda ei tähenda, või ma eksin :unsure:

Ah kuule mis sa ikka nokid, korrax v6i pikemax ajaks, mul tegelt taitsa savi mida see tyyp teeb B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kreatiin annab mulle nii palju jõudu juurde ,et kui ma preagu tõmban lõuga mingi 10 korda ,aga siis kreatiiniga lihasmassist ja üldse kaalust juurde võtan ,et kas ma siin jõuan ikka sama palju tõmmata või isegi rohkem? tahaks nagu spordipäeval korralikult lõuga tõmmata,aga praegu just nagu kreatiini kuur sai mingi kuu tagasi läbi ,et peaks nüüd uus kuur algama ,et kas peaks ootama sellega või annab kreatiin piisavalt jõudu selleks?

Kui sa ei tea millega tegemist, siis ära parem tarvita!

Enda esimene kreatiinikuur läks suhteliselt aiataha, kuna tegin jõudu, siis seda ka tuli(kuid mitte hüppeliselt nagu olin lootnud), kuid massi ei tulnud üldse- kasutegur 0. Pealegi on kreatiini maru tüütu tarvitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimese kreatiini kuuriga tuli juurde mul 4 kg kaalu

ja muidugi ma teen trenni samal ajal, ma lihtsalt räägin sellest ,et kui ma võtan seekord ka kaalust juurde ,siis kas see võib ka mu lõuatõmbamist mõjutada halvasti või tuleb hoopis jõudu juurde ja jõuan rohkem teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb, kuidas sa treenid ju

niisama selle söömine küll märgatavalt juurde ei anna

kui sa treenid lõuatõmbamist niiet su lihased taastuvad ära ja saad tehnika kätte siis kindlasti su tulemused paranevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemat. Ehk kreatiiniga peaks jõudma rohkem teha, saad rohkem raskusi tõsta ja taastub lihas kiiremini, seetõttu ka massi tuleb kui korralikult sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mis harjutusega on hea lõuatõmbamist harjutada

ärge öelge : lõuatõmbamisega harjutad lõuatõmbamist

sest mul pole asja millel teha lõuatõmbamist ja ma ei tõmba ühtegi lõuga korralikult äragi :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbamisel töötavad peamiselt biitseps ja selg. Treeni neid lihaseid. Nt. küünarvarte kõverdamine hantlitega. Seljale tõmbed ettekallutatult hantlite või kangiga. Vaata fitness.ee tööriistapank.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuatõmbamisel töötavad peamiselt biitseps ja selg. Treeni neid lihaseid. Nt. küünarvarte kõverdamine hantlitega. Seljale tõmbed ettekallutatult hantlite või kangiga. Vaata fitness.ee tööriistapank.

oot kuida see küünarvarte kõverdamine hantlitega välja näeb :unsure:

sa oled püsti ja hantlid ees .. käes ..ja sis tõstad neid küünarvarrest? või kuida..

ja see teine..kuida ma nad seljale tõmban?

ma nagu kummardun ette ja hantlid ripuvad käes...mis edasi? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×