Jump to content
fstyle

tere .kas soovitate valku ja kreatiini koos tarbida?

Recommended Posts

märksõna siis algajate ABC .... .ja kasuta otsingut ... kuid laias laastus võib neid tarbida tõesti samadel aegadel .... osadel valgu pulbritel on kreatiin juba sisse pandud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
märksõna siis algajate ABC .... .ja kasuta otsingut ... kuid laias laastus võib neid tarbida tõesti samadel aegadel .... osadel valgu pulbritel on kreatiin juba sisse pandud ...

kui ma ostan kreatiine ja valku mis ei sisalda kreatiini .Kas sellest oleks rohkem kasu kui neid eraldi kuuridena kasutada :

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma ostan kreatiine ja valku mis ei sisalda kreatiini .Kas sellest oleks rohkem kasu kui neid eraldi kuuridena kasutada :

Valgupulbrit kuuridena kasutada küll pole vast mõtet. Kasuta ikka kogu aeg, soovitatavalt vahetult peale treeningut ja koos süsivesikutega (glükoos ja maltodekstriin on levinuimad antud juhul). Trennijärgsesse šheiki soovitatakse lisada süsivesikuid ka siis, kui oled rasvapõletusdieedil (eesmärgiks sellisel juhul treeningust ammendunud glükogeenivarude kiire taastamine ja lihastele vajaliku taartumismaterjali andmine ka organismile niigi raskel reljeefiperioodil, et mitte kaotada väärtuslikku lihast).

Kreatiinipulbri kasutamist soovitatakse tõesti enamasti kuuridena, kuid on palju kirjutatud ka sellest, et kuuridena võtmine ei olegi kuigi mõttekas-võib tarbida ka kogu aeg (enamasti propageeritakse sellisel juhul 5g e. 1 tl päevas; kuuridena võttes on skeem pisut keerulisem-kuuri alguses rohkem, lõpus vähem.

Seda, millal kreatiini kasutada, ei ole ka üheselt määratletud, kuid enamasti peetakse kõige mõjusamaks tarbida seda hommikul, enne trenni, peale trenni ja õhtul; samas, kui mitte "juuksekarva lõhki ajada", siis sobib ka nt, kui kreatiini treeningjärgsesse valgu-süsivesikute šheiki lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma kasutan juba kreatiini .Ja tahaks teada kas soovitate nyyd weel valku ka kasutada ?

Valku peab kogu aeg sööma. Ja kui pead silmas valgupulbrit, siis loe hoolikalt veelkord läbi minu eelpool kirjutatud tekst. Võiksin ju lühidalt vastata- "jah" või "ei", aga ma ei tee seda, kuna andsin juba vastavasisulise vastuse.

Vähe sellest, et ei suvatseta lugeda artikleid ja varasemaid foorumipostitusi siit weebilehelt (mis on mingis mõttes arusaadav, arvestades seda kirjutisterägastikku, milles orienteerumine näib kohati ilmraske olevat), näikse ka seda, et küsija ei loe mõnikord ka temale antud vastust.

Rääkides toitumisest tervikuna, on toidulisadest olulisem tavatoit. Toidulisa, nagu nimetuski ütleb, on lisa toidule. Loomulikult on võimalik mingil määral toidulisadega korrigeerida vajakajäämisi toitumises tervikuna.

Muudetud kasutaja prussak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tohib võtta ühe sheigina Creatine Monohydrate'i, valku, BCAA vitamiinipulbrit? Lisaks DHAA'd tablettide näol(peaks olema ka mingid vitamiinid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noored, võite muidu hoogu ka maha võtta veidi, ärge nende lisanditega üle pingutage, eks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei! mina soovitan näiteks heeringat süües sealt üks nendest eemaldada- et siis kas valk või kreatiin aga jah vaata et sa mõlemat korraga ei söö kui heeringat sööd- see sisaldab ju mõlemat- muidu võivad musclid plahvatada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×