Jump to content
Arnold

2 K duell - kes keda ?

Recommended Posts

Tänud jh,See teine ennustamine läks nii napilt mõõda pakkusin et Ott saab 10 koha aga sai 9.Kalmusel pakkusin 12 sai 14.Krt see läks nats mõõda aga eks ikka juhtub.

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tulemuste järgi jäi oti ja kalmuse vahele nii mõnigi mees, mis viitab sellele, et ott oli seekord vaieldamatult parem. võttes arvesse, et ott ei olnud sugugi "eluvormis" ja kalmus pidi seda juskui olema, siis peaks olema selgemast selgem, kes on nr 1 siin jumalate poolt hüljatud maal. oodatavasti see tiinarite ülevoolav kalmuse vaimustus nüüd mõnevõrra vaibub. kuigi selline seis oli seekord ja on ennegi olnud ei pruugi see edaspidi niimoodi olla! edu mõlemale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tulemuste järgi jäi oti ja kalmuse vahele nii mõnigi mees, mis viitab sellele, et ott oli seekord vaieldamatult parem. võttes arvesse, et ott ei olnud sugugi "eluvormis" ja kalmus pidi seda juskui olema, siis peaks olema selgemast selgem, kes on nr 1 siin jumalate poolt hüljatud maal. oodatavasti see tiinarite ülevoolav kalmuse vaimustus nüüd mõnevõrra vaibub. kuigi selline seis oli seekord ja on ennegi olnud ei pruugi see edaspidi niimoodi olla! edu mõlemale!

Kulturismist ma suurt kottigi ei tea, aga olen Kalmuse erinevaid pilte näinud ja praegu ei tundunud ta enda kohta küll erilises vormis olevat. Mulle tundub, et mõlemad mehed olid paar aastat tagasi kuidagi suuremad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×