Jump to content
inside14

Kuidas rikkuda ära vorm ja kahjustada tervist ?

Recommended Posts

Ma saan aru, et hommikul oleks pudru asemel mõtet süüa midagi valgurikast ja rasvast. Teoorias on küll kõik selge, aga mul tekib küsimus millest peaks siis koosnema hommikusöök või lõunasöök. Peaks sööma ainult liha, kodujuustu, kohupiima, muna, juustu? kas keegi võiks tuua näite mis peaks olema taldrikul hommikul ja lõunal, kuna ma saan aru, et õhtul võib süüa kõike seda, mida ma praegu olen harjunud liha kõrvale sööma ( kartul, makaron). Milliseid köögi- ja juurviljad ei sisalda palju tärklist? Veel tahaks teada millised toiduained sisaldavad küllastunud ja millised küllastamata rasvu.

Näiteks hommikul munad rasvase juustuga, juur- ja köögiviljad kuumutatud pannil võiga; lõunal kana kintsufilee hapukoorekastmes, juur- ja köögiviljad oliiviõliga. Juurde (mõlemal korral) teed või kohvi vahukoorega. Head isu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära valeta fred, ole aus, ise sööd ka saia salaja kodus, ega luba minul teistele rääkida.fred tahab, et te läheksite paksuks.

rahvas, ärge uskuge teda, ta keeras minu eelmise aasta vormi ka sellega peesse, nagu jokkerilgi.nyyd ta käskis otil ka hapukoort syya ja näete mis juhtus...

Muudetud kasutaja Mr.Mesi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära valeta fred, ole aus, ise sööd ka saia salaja kodus, ega luba minul teistele rääkida.fred tahab, et te läheksite paksuks.

rahvas, ärge uskuge teda, ta keeras minu eelmise aasta vormi ka sellega peesse, nagu jokkerilgi.nyyd ta käskis otil ka hapukoort syya ja näete mis juhtus...

Kui nalja vaja teha, siis Mr. Mesi on numero uno :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×