Jump to content
ristokru

Kas on piisav?

Recommended Posts

Tere,loen siin ja vaatan et osad kasutavad igasuguseid lisa abistajaid :D Mõtlesin et küsin kas peaks ka midagi juurde vaatama kuna areng eriti märkatav pole :huh: trenni olen teinud 10 kuud ja söön korralikult.

Praegu kasutan whey gold standard,dextrose,universali kreatiin(sai praegu kasutama hakkatud)

Äkki oskab keegi aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata oma toitumine uuesti üle..hinda kriitilise pilguga oma tehnikat saalis ja maga rohkem...

kreatiin on täiesti piisav juba.. 10 kuud on kökimöki,kannatust on vaja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata oma toitumine uuesti üle..hinda kriitilise pilguga oma tehnikat saalis ja maga rohkem...

kreatiin on täiesti piisav juba.. 10 kuud on kökimöki,kannatust on vaja...

Olen kõike vaadanud juba aga magamise kohta ei tea küll midagi :huh: Äkki keegi aitab mind selles või on siin kusagil äkki mõni artikel selle kohta? Ja ma ei tea kas see on normaalne kui 10 kuuga kasvab nt. biitseps 2 cm. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kõike vaadanud juba aga magamise kohta ei tea küll midagi :huh: Äkki keegi aitab mind selles või on siin kusagil äkki mõni artikel selle kohta? Ja ma ei tea kas see on normaalne kui 10 kuuga kasvab nt. biitseps 2 cm. :D

Selle biitsepsi koha pealt oleks oluline teada mis ümbermõõt enne oli. Tippkulturistid oleksid õnnelikud kui 2 senti 10 kuuga kätte saaks. Samas kui varem oli biitseps mingi 30cm siis 2 cm lisa 10 kuuga on suht lahja tulemus.

Küsisid magamise kohta. Trennijärgsel ööl võiks ikka 8 tundi korralikult magada. Kuna lihas taastub ja kasvab enamasti just öösel siis on väga tähtis, et lihastele andaks piisavalt aega. Samuti on tark enne magaminekut süüa korralik valgukogus, et kasvuks vajalik materjal oleks lihastel olemas.

Enamus keerab enne magama minemist ühe 250g paki rasvatut või väga lahjat kohupiima sisse. Võib ka lahja valgusheigi teha, ise teen vahest piimaga segi, sest piim iseenesest kasulik, ning aeglustab imendumisprotsessi. Nii saab keha pikema perioodi vältel lisavalku.

Muud nagu ei olegi. Seda võiksin küll soovitada, et kui sa just nädalas mitu korda metsikult jõusaalis ei rassi, siis ei ole vähimatki mõtet kõiki neid toidulisandeid sisse kühveldada.

Täiesti võimalik on saavutada suurepäraseid tulemusi kasutades treeningul õiget tehnikat ning kava ja toituda õigesti. Toidulisandid on eelkõige tippsportlastele, kes soovivad maksimaalseid tulemusi ning kel ei ole võibolla aega iga päev endale metsikult suuri ja vajalike sisaldustega toite valmistada.

Ise kasutan ainult No 1 valgusheiki enne ja peale trenni ja ülejäänud ained saan kätte igapäeva toidust.(Vähe rasva, palju valke ja süsivesikuid.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsisid magamise kohta. Trennijärgsel ööl võiks ikka 8 tundi korralikult magada. Kuna lihas taastub ja kasvab enamasti just öösel siis on väga tähtis, et lihastele andaks piisavalt aega. Samuti on tark enne magaminekut süüa korralik valgukogus, et kasvuks vajalik materjal oleks lihastel olemas.

Enamus keerab enne magama minemist ühe 250g paki rasvatut või väga lahjat kohupiima sisse. Võib ka lahja valgusheigi teha, ise teen vahest piimaga segi, sest piim iseenesest kasulik, ning aeglustab imendumisprotsessi. Nii saab keha pikema perioodi vältel lisavalku.

Muud nagu ei olegi. Seda võiksin küll soovitada, et kui sa just nädalas mitu korda metsikult jõusaalis ei rassi, siis ei ole vähimatki mõtet kõiki neid toidulisandeid sisse kühveldada.

Täiesti võimalik on saavutada suurepäraseid tulemusi kasutades treeningul õiget tehnikat ning kava ja toituda õigesti. Toidulisandid on eelkõige tippsportlastele, kes soovivad maksimaalseid tulemusi ning kel ei ole võibolla aega iga päev endale metsikult suuri ja vajalike sisaldustega toite valmistada.

Ise kasutan ainult No 1 valgusheiki enne ja peale trenni ja ülejäänud ained saan kätte igapäeva toidust.(Vähe rasva, palju valke ja süsivesikuid.)

Ärge kasutage teadmiste omandamiseks tibi-ajakirju, kus lapsajakirjanike poolt on kokku mixitud mingid artiklid toitumisest. Te ei taha saada ju mannekeenideks vaid kulturistideks või siis vähemalt suuremaks ja tugevamaks. Valku ja süsivesikuid tuleb süüa kogu päeva jooksul ja enne magama minekut tuleb ka süüa süsivesikuid, muidu ei taastu hommikuks glükogeeni varud. Ja rasvad on organismile ka väga vajalikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge kasutage teadmiste omandamiseks tibi-ajakirju, kus lapsajakirjanike poolt on kokku mixitud mingid artiklid toitumisest. Te ei taha saada ju mannekeenideks vaid kulturistideks või siis vähemalt suuremaks ja tugevamaks. Valku ja süsivesikuid tuleb süüa kogu päeva jooksul ja enne magama minekut tuleb ka süüa süsivesikuid, muidu ei taastu hommikuks glükogeeni varud. Ja rasvad on organismile ka väga vajalikud.

Aga kui trenn on tehtud hommikul või päeva jooksul... seega peaks olema õhtuks juba glükogeeni varu olema taastunud. Samas üleliigne energia läheb ju rasvaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see käib suht tunde järgi. minul vähemalt. kui tunnen, et tahan süsivesikuid õhtul enne magamaminekut viimasel toidukorral, siis sõõn veits. iga kord ei ole vajadust. eile sõin kohupiima kõrvale paar lusikatäit mett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui trenn on tehtud hommikul või päeva jooksul... seega peaks olema õhtuks juba glükogeeni varu olema taastunud. Samas üleliigne energia läheb ju rasvaks.

Lihasglükogeeni taastumise maksimaalne tase saavutatakse väikeste süsivesikuportsjonite manustamisega ja saabub 20-24 tunni pärast. Peale eriti pingutavat koormust, nt. maratonijooks, võib glükogeenivarude taastumine aega võtta ka 2-3 ööpäeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud on rääkinud kaseiinist enne magama minekut! Kas selle kasutamine on tähtis?

selle kasutamine pole tähtis kui sa just proff pole ja tegelt pole siis ka tähtis ... kunagi oli teema et mida keegi kasutab ja ma ei mäleta et proffid oleksid kirjutanud et kaseiini sisse söövad .... kaseiin on aeglaselt imenduv proteiin mis toidab lihaseid kuni 7-8 tunni vältel .... aga ma olen suht kindel et enamustel siin foorumis seda vaja pole ... aga seda ütlen mina kes ei tarbi üldse toidulisandeid ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×