Jump to content
joker

TEGIJATE TREENING: Inna Terasmaa - kükkimine

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Peale Kaido Leesmanniga toimunud Tegijate treeningut kostus foorumist vastukaja, et tahaks veel midagi jõutõstmise valdkonnast lugeda….Mõeldud-tehtud, pöördusime Marko Terasmaa poole, kes treenib lugematuid kordi kõrgete tiitlitega pärjatud endist kulturisti/fitnessisti ja praegust edukaimat jõutõstjat Inna Terasmaad, ettepanekuga teha meie lugejate jaoks üks tõsine kükitrenn. Marko ning Inna olid lahkesti nõus ja nii me ühe kena neljapäeva pärastlõunal suuna Tartu poole võtsimegi.

Kohtusime Tartus klubis Arctic Sport. Inna oli meie saabudes juba saalis treeningul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

wowww.....heas mõttes.......Äge oli näha, kuidas Innale varustust selga aeti :D(y) ja muidugi tubli oled, Inna. Mitt või Murumets võixid ka midagi näidata jõumeestele.

Keep going :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilmselt kõige rõvedam asi mida ma näinud olen! mai mõtle inimesi vaid kogu seda protseduuri :huh:

Ja mis nimelt seal rõvedat oli? Sa jõutõstmist oled üldse enne näinud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige põnevam oligi kogu nende särkide ja trikoode selga saamine. Marko oli küll täiesti higist märg peale seda:D naljakas oli vaadata kogu seda protseduuri. iga kord väntsuta endale see värk selga, ma küll ei viitsiks :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis nimelt seal rõvedat oli? Sa jõutõstmist oled üldse enne näinud? :huh:

mulle oli vastumeelt see sikutamine ja raputamine, et need ime trikood selga ajada...kõik see aelemine ainult selle nimel, et +10kg saada. suht lamp...aga nu see loomulikult minu arvamus! igaühel omad hobid nagu öeldakse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle oli vastumeelt see sikutamine ja raputamine, et need ime trikood selga ajada...kõik see aelemine ainult selle nimel, et +10kg saada. suht lamp...aga nu see loomulikult minu arvamus! igaühel omad hobid nagu öeldakse :D

Aga kui seesama +10 või siis -10 kindlustaks sulle MM-l medali või siis vastupid, jätaks sellest ilma? Mis siis?

Ja sul on õigus-igal oma hobi. Ning muide - Inna on ka fitnessis rahvusvahelisel tasandil üht-teist saavutanud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inna on tõesti võimas! Treening temaga andis mulle ja kindlasti ka Jokerile palju juurde (aga siinkohal ma siiski räägiks pigem enda eest;)). Peale Tartuskäiku proovisin kükkida 105 kg-ga, seni olin teinud 80-ga. Puhtalt tekkinud motivatsioonist! Ei saa ka mainimata jätta, et inimesena on Inna ääretult meeldiv, tasakaalukas ja sõbralik. Täielikult spordile pühendunud. Temalt oleks paljudel üht-teist õppida. Jääb loota Innat veel ka millalgi kulturismivõistlustel näha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
liiga suured pausid olid minu arust :D selline tunne tekkis,et ta näitab kui tugev ta on vms :huh:

Tead ikka, et spetsiaalse varustuse kasutamisel peavad olema puhkepausid tavalisest vähemalt 2x pikemad ? Nt. kui muidu on 2 minutit, siis vähemalt 4-5 minutit puhkepaus.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seleta siis ära, miks ta oleks pidanud tegema lühemad pausid?

lihas taastub pikkade pausidega paremini ära.lühikeste pausidega kurnab paremini lihast ja lõpp tulemus on parem.mulle tundus,et tema trenn on nagu mingi jõu näitamine.(aga ise teab kuidas teeb)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel seda kurnamist vaja on kui sa pole kulturist? Siis jah mõtled, et oled coleman teed 20 seeriat kükke, sirutusi ja jalapressi kasvõi ilma puhkepausideta. Küki ise 1 minutiliste pausidega selliste kordustega 5,3,2,1 ja vaata, kas on ikka lõpptulemus parem, just JÕUS mitte mingis mõtetus pumbatuses?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lihas taastub pikkade pausidega paremini ära.lühikeste pausidega kurnab paremini lihast ja lõpp tulemus on parem.mulle tundus,et tema trenn on nagu mingi jõu näitamine.(aga ise teab kuidas teeb)

Tema treening ongi MAX JÕU treening.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inna on tõesti võimas! Treening temaga andis mulle ja kindlasti ka Jokerile palju juurde (aga siinkohal ma siiski räägiks pigem enda eest;)). Peale Tartuskäiku proovisin kükkida 105 kg-ga, seni olin teinud 80-ga. Puhtalt tekkinud motivatsioonist! Ei saa ka mainimata jätta, et inimesena on Inna ääretult meeldiv, tasakaalukas ja sõbralik. Täielikult spordile pühendunud. Temalt oleks paljudel üht-teist õppida. Jääb loota Innat veel ka millalgi kulturismivõistlustel näha...

On kyll! Kindlasti! Kuid sina, aktivist oled ka ikka ylitubli! Konrollisin sinu profiili... uskumatu... Minu maksimum kykkides oli 6ne seeria 95 kilogrammiga (t6elist maksimumi ei ole kunagi julgenud kykkida...j2nes...). 105 on silmad ette meestele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×