Jump to content
Hummer

Räägi lähemalt oma valmistumisest.

Recommended Posts

Oleks siis huvitav teada kuidas sõid ja treenisid oma dieedi ajal et nii palju massi kaotasid?

Ma parem ei räägi tõesti, sa ei taha seda teada. Igatahes oli tegemist sado-maso ühe alaliigiga kus partnerit polnud : ) Näitena oli sellel perioodil aegajalt päevi kui toidust sain 600 -700 kalorit + une puudusel ka öised rattasõidud õues. Ärge palun järele tehke. Küll aga ma võin rääkida kuidas õieti peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma parem ei räägi tõesti, sa ei taha seda teada. Igatahes oli tegemist sado-maso ühe alaliigiga kus partnerit polnud : ) Näitena oli sellel perioodil aegajalt päevi kui toidust sain 600 -700 kalorit + une puudusel ka öised rattasõidud õues. Ärge palun järele tehke. Küll aga ma võin rääkida kuidas õieti peaks.

Ja oli asi seda väärt? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

600-700 .... ma arvan et mu 6 kuune kass sööb ka rohkem :huh::) ... et tegu pole siis solvanguga ... lihtsalt uskumatu ... seda enam et arvasin et nii ekstreemseks lähevad minusugused algajad mitte eesti mõistes tegijad ... huhh...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
600-700 .... ma arvan et mu 6 kuune kass sööb ka rohkem :huh::) ... et tegu pole siis solvanguga ... lihtsalt uskumatu ... seda enam et arvasin et nii ekstreemseks lähevad minusugused algajad mitte eesti mõistes tegijad ... huhh...

Ega see nii hull piin polnudki, organism harjub ka sellise ekstreemsusega ära. Vähemalt nüüd ma saan näha kuidas Indrek Otsus oma mütsi ära sööb : ) Nimelt andis ta lubaduse, et kui ma klassika kategooriasse ennast sisse pressin siis teeb ta seda. Huvitav mis mütsi ta kannab, loodan, et see on läki-läki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×