Jump to content
ÜRASK

Toitumiskava

Recommended Posts

Tervist!

Mul on sihukene mure ,et tahaks lihas MASSi.Mingilmääral on seda tulnud ka aga mitte piisavalt.Põhjuseks ma arvan korrapäratu toitumine.

Kaalun ma umbes 50kg ja pikkust 169cm.Jõusaalis olen käinud umbes pool aastat.

Toitund olen ma nii nagu kodus antakse 3x päevas.Peale trenni joon ühe valgusheigi ka.

SELLEST SEGASEST JUTUST TAHAKS PALUDA ,ET KEEGI TEADLIKUM AITAKS MÕELDA TOITUMISKAVA.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad personaalset kava, telli webtreenerist. Veidikese raha eest saad omale asjatundja poolt koostatud Sinu vajaduste järgi paikapandud toitumiskava, mis tõesti toimib.

350.- veidike ??????????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aru ma ei saa - inimesed tahaksid nagu kõike tasuta saada! Eks siis pusi ise ja nikerda omale midagi kokku ning vaata, kas hakkab toimima! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mine fitnessi chatti j :D esita palju küsimusi ja saad põhitõed kätte ja soovitusi!!!!

säästad oma 350 eek :D

Kah õige, kuid võid saada nii valesid kui ka õigeid vastuseid. Kui ikka ise toitumise algtõdedest mingitki aimu ei oma, siis ei oska enda jaoks ka sealt midagi välja sorteerida. Aga see minu arvamus, mis ei pretendeerigi absoluutsele tõele. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
350.- veidike ??????????????

Saage aru inimesed, kulturism, jõusaali jms treening nõuab väljaminekuid! Tasuta võid kodus kive tõsta ja võililledest salatit teha srry, aga kui sulle vastatakse mis hinnaga asjad ja teenused on siis see ka nii on, pole vaja endast välja minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saage aru inimesed, kulturism, jõusaali jms treening nõuab väljaminekuid! Tasuta võid kodus kive tõsta ja võililledest salatit teha srry, aga kui sulle vastatakse mis hinnaga asjad ja teenused on siis see ka nii on, pole vaja endast välja minna!

Õige! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit leheküljelt saab kõik vajalikud teadmised toitumiskava tegemiseks! Võtab aega, kuid hoiad 350.- kokku minu arust üsna mõttetu asja eest. Oma söömisele annaks 5+ ja nii head toitumiskava ei suudaks keegi teine mulle teha, mis finantsidele ka vastaks ja kõik olen teada saanud internetist. Ning parem ka ju, kui jagad asja, mitte ainult paberilt toitu sisse ei söö. Igatpidi kasulikum oleks endale teadmisi koguda ja harida ennast toitumise alal - siis hakkad tulemusi ka nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×