Jump to content
maleva

Mis aineid kasutada, et kaalus juurde saada ja lihasmassi kasvatada?

Recommended Posts

Tere!

Olen käinud paar kuud jõusaalis ja nüüd otsustasin appi võtta mõned ained. Hetkel on mul ostukorv kokku pandud järgnevalt:

1 x Mass2

1 x HT-R

1 x Creatine (900g)

1245.00EEK

Kuid soov oleks hinna suhtes kuni 1000.- ehk keegi soovitaks aineid.

Soov on juurde võtta kaalus, kasvatada lihasmassi ja seeria vastupanekut pikendada suurtematel raskustel.

Nii nagu öeldud hind võiks jääda ~1000.-.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ääärrräämedalt tavatoitu+kreatiin. Koos kreatiiniga peale trenni lase veel üks proteiinišeik ka. Ja done!

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiini sul kindlasti veel vaja ei ole nii lühikese treeninstaazhi järel. Kui oled teinud trenni juba pikemalt ja areng jääb seisma, siis võid seda proovida. Mingi imerohi see ei ole, tavatoit on siiski kõige alus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen käinud paar kuud jõusaalis ja nüüd otsustasin appi võtta mõned ained. Hetkel on mul ostukorv kokku pandud järgnevalt:

1 x Mass2

1 x HT-R

1 x Creatine (900g)

1245.00EEK

Kuid soov oleks hinna suhtes kuni 1000.- ehk keegi soovitaks aineid.

Soov on juurde võtta kaalus, kasvatada lihasmassi ja seeria vastupanekut pikendada suurtematel raskustel.

Nii nagu öeldud hind võiks jääda ~1000.-.

Anna endale aega ja küll sa näed ka tulemusi!Ära nüüd mõtle,et üle öö näed lihaseid.Nii kuidas töö,nõnda ka palk!Ehk kuidas teed trenni ja toitud,siis saad ka vastava tulemuse.Mingit massilõga ära hakka küll ostma.Osta parem Whey Gold Standard vms...Korralik proteiin teeb oma töö igati hästi ära!Teed kõvasti tööd ja siis näed ka oodatud tulemusi!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

diagnoos on siis LAISKUS ..... kiirelt ei saa mitte midagi head ... pead ikka trenni tegema ja vaeva nägema mingi aastakese ... siis põhi alla ja siis võid hakata vaatama et mis veel pakutakse .... enne lisandeid pead veel oma tavatoidu ka paikka saama ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endale küll kreatiin ei mõjunud. üldiselt on kõik nii individuaalne, et ei oskagi midagi öelda. toitumine peab paigas olema ja puhkus. mingeid aineid võiks süüa, siis taastumine kiirem ja trenn efektiivsem. arvatavasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×