Jump to content
ristokru

Kava

Recommended Posts

Teen praegu siis sellise kava järgi. äkki keegi siis ütleb kas ka on midagi valesti :(

E.

Biitseps

Käsivars

kõht

T.

Rind

Triitseps

K:

Õlg

Selg

Jalg

Kõht

ülejäänud päevad puhkan ja järgmine nädal uuesti.

Seeriad vahemikus u. 3x10

Aga äkki peaks tegema 4x10? Ja kas triitseps on õigel päeval, mullle keegi rääkis nagu et üks päev teeb rinda ja teine päev triitsepsit :P Minumeelest peaks ju ka lihas ikka puhkama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen praegu siis sellise kava järgi. äkki keegi siis ütleb kas ka on midagi valesti :(

E.

Biitseps

Käsivars

kõht

T.

Rind

Triitseps

K:

Õlg

Selg

Jalg

Kõht

ülejäänud päevad puhkan ja järgmine nädal uuesti.

Seeriad vahemikus u. 3x10

Aga äkki peaks tegema 4x10? Ja kas triitseps on õigel päeval, mullle keegi rääkis nagu et üks päev teeb rinda ja teine päev triitsepsit :P Minumeelest peaks ju ka lihas ikka puhkama?

no sellist jura pole ma ammu näinud!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
????

Mis sulle siin arusaamatux jäi, p.....k on su looming, kui oled veel alaealine siis andestan su teadmatuse ja vabandan et nii kriitiline olen!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see päeva "K" tuleb sul päris räige :(:D

ma ei saa aru mida te aretate, siin on normaalsed kavad olemas, võta ja kasuta.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen praegu siis sellise kava järgi. äkki keegi siis ütleb kas ka on midagi valesti :(

E.

Biitseps

Käsivars

kõht

T.

Rind

Triitseps

K:

Õlg

Selg

Jalg

Kõht

ülejäänud päevad puhkan ja järgmine nädal uuesti.

Seeriad vahemikus u. 3x10

Aga äkki peaks tegema 4x10? Ja kas triitseps on õigel päeval, mullle keegi rääkis nagu et üks päev teeb rinda ja teine päev triitsepsit :P Minumeelest peaks ju ka lihas ikka puhkama?

Esmaspäeval on sul kõik väikesed lihasgrupid. Ja siis vaatame kolmapäeva, seal on 3 suurt , isegi ütleks, et tähtsamat lihasgruppi.

Ja see 3x10 ei ole mingi vahemik, vaid ju konkreetsed numbrid.

Mõtle nüüd natuke peaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne mõttetus!

Ignoreerides kõiki neid jaotuse jamasi küsiks, miks sa üldse teed E, T ja K ja ülejäänu nädala puhkad? Pige tee ülepäeviti - E, K ja R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ristokru: mõtle peaga! ...Selg, jalg ühel päeval ei ole mõtet teha, mõlemad suured lihasgrupid. Taastumine ja valkude jagunemine kurnatud lihaste vahel läheb suure küsimärgi alla ja mis kõik veel.... ühesõnaga, head sa endale sellega ei tee. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa aru siin osadest, kas oletegi nii rumalad või mängite lolli :( Ma põõrdusingi teie poole abivajamisega mitte mingite komentaaride pärast,neid solvanguid võite delfis kirjutada!

Aga tänud ka neile kes ikkagi aitavad ja aitaks siis mul panna see kava paika.

Nii palju sain aru et suured lihas gruppid peaks vist jaotama ka teistele päevadel.

Kas oleks norm.kui selja paneks biitsepsi päevale? Äkki on siin keegi ka kes oskaks midagi soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa aru siin osadest, kas oletegi nii rumalad või mängite lolli :( Ma põõrdusingi teie poole abivajamisega mitte mingite komentaaride pärast,neid solvanguid võite delfis kirjutada!

Aga tänud ka neile kes ikkagi aitavad ja aitaks siis mul panna see kava paika.

Nii palju sain aru et suured lihas gruppid peaks vist jaotama ka teistele päevadel.

Kas oleks norm.kui selja paneks biitsepsi päevale? Äkki on siin keegi ka kes oskaks midagi soovitada?

Mida sa hädaldad, keegi otseselt ei taha sind solvata, aga saa aru mees sa ise v6iksid ka uurida asja, loomulikult on kergem kysida, aga sarnaseid postitusi on viimasel ajal liiga palju!!!

Su esimesest postitusest on juba aru saada et sa pole mitte muffigi uurinud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa hädaldad, keegi otseselt ei taha sind solvata, aga saa aru mees sa ise v6iksid ka uurida asja, loomulikult on kergem kysida, aga sarnaseid postitusi on viimasel ajal liiga palju!!!

Su esimesest postitusest on juba aru saada et sa pole mitte muffigi uurinud!

Võiks siis parem aidata ja ma olen lugenud küll ja seega tahaksingi muuta kava kuna tean et see mäda :P

see pärast küsingi teadjatelt kuidas teha õieti??? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks siis parem aidata ja ma olen lugenud küll ja seega tahaksingi muuta kava kuna tean et see mäda :P

see pärast küsingi teadjatelt kuidas teha õieti??? :(

V6ta vanad teemad lahti ja sealt leiad vastused oma kysimusele,olen seal isiklikult teinud vähemalt 5 postitust(isegi m6ned kavad) sind vaeval teemal !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa hädaldad, keegi otseselt ei taha sind solvata, aga saa aru mees sa ise v6iksid ka uurida asja, loomulikult on kergem kysida, aga sarnaseid postitusi on viimasel ajal liiga palju!!!

Su esimesest postitusest on juba aru saada et sa pole mitte muffigi uurinud!

ärge nüüd hirmutage inimest ära, küsis ju ikkagi viisakalt abi... mis sest et kehavsti tehtud kava.

mina soovitaks teha E,K,R ja ühel päeval rind, selg ja jalg. neile juurde veel väiksemad lihased. kui saad teha ainult E,T,K siis tee E-rind,õlg,triits T-selg,trapets,biits K-jalad,säär. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3155 sealt saad vaadata ka häid valmiskavu, mida saad katsetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ärge nüüd hirmutage inimest ära, küsis ju ikkagi viisakalt abi... mis sest et kehavsti tehtud kava.

mina soovitaks teha E,K,R ja ühel päeval rind, selg ja jalg. neile juurde veel väiksemad lihased. kui saad teha ainult E,T,K siis tee E-rind,õlg,triits T-selg,trapets,biits K-jalad,säär. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3155 sealt saad vaadata ka häid valmiskavu, mida saad katsetada.

Tänan,leidub ka häid inimesi :(

Aga selline küsimus et vaatasin et rind ja triitseps on eri päevadel kas see on siis parem?

Ja ma saaks ka teha E,K,R trenni aga ka L;P saaks teha kui on suurt vahet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E - Rind, triitseps.

T - Selg, biitseps ja k6ht

K - Puhkus

N - Taaskord rind kuid mitte eriti tugevalt, 6rn biitseps

R - Jalad ja k6ht

L,P - Puhkus

Hmm, loodan et sellise kavaga ennast 2ra ei koorma, hetkel ise teen niimodi ja mis oskan 8elda, t2itsa normaalne!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E - Rind, triitseps.

T - Selg, biitseps ja k6ht

K - Puhkus

N - Taaskord rind kuid mitte eriti tugevalt, 6rn biitseps

R - Jalad ja k6ht

L,P - Puhkus

Hmm, loodan et sellise kavaga ennast 2ra ei koorma, hetkel ise teen niimodi ja mis oskan 8elda, t2itsa normaalne!

Edu!

Aga õlad? mis päevale need paneks ja kas rinda ja biitsepsit pole palju? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen praegu siis sellise kava järgi. äkki keegi siis ütleb kas ka on midagi valesti :(

E.

Biitseps

Käsivars

kõht

T.

Rind

Triitseps

K:

Õlg

Selg

Jalg

Kõht

ülejäänud päevad puhkan ja järgmine nädal uuesti.

Seeriad vahemikus u. 3x10

Aga äkki peaks tegema 4x10? Ja kas triitseps on õigel päeval, mullle keegi rääkis nagu et üks päev teeb rinda ja teine päev triitsepsit :P Minumeelest peaks ju ka lihas ikka puhkama?

mina teeks sinu asemel nii

E.

Biitseps

Selg

kõht

K.

Rind

Triitseps

R.

Õlg

Jalg

Kõht

kui 3päeva trenni on ikka vähe :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga proovi nii....

äkki siis saad aru mis valesti on.

E. biits

T. triits

K. ranne

N. kõht

R. õlg, selg, rind, jalg

:(:) väga hea kava ... ise ei teeks aga vaenlasele soovitaksin küll :P ...

aga kui tõsiselt rääkida siis ürita trenn teha E K R nagu siin juba soovitatud on .... erinevatel päevadel erinevad suured lihased ja juurde pisem lihas ... kuid see kõik on siin juba kirjas .... suures plaanis soovitaksin sul ikkagi võtta mõni valmis kava ja teha seda mõnda aega ... siis kui oled juba enda keha ja trennimõjusid tundma õppinud siiis proovi uuesti ise kava välja mõelda ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui tahaks suuremat rõhku panna rinnalihastele, kas siis oleks mõtet teha seda 2 korda nädalas?

Ma võiks teha ka teistel päevadel aga kas see annab paremaid tulemusi?

Ja palju see eelmine kava mu arengule mõjus? Kas sain õieti aru, et ainult selg oli valel päeval?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

UUS KAVA

E.

Biitseps

Selg

Kõht

T. vaba

K.

Rind

Triitseps

Kõht

N. vaba

R.

Jalg

Õlg

Kõht

Loodan et nüüd korras :P

Aga oleks väga tänulik kui keegi ütleks kas nii on hea ja kas on midagi muuta et oleks veel efektiivsem?

Ja äkki saab ka keegi vastata mu eelmisele postitusele ka :(

Igaljuhul tänud aitajatele!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui soovid rinnale suuremat rõhku panna siis võid teha küll nii et teed ühe tugeva rinna päeva ja siis teise sellise nõrgema rinna päeva .... ja su viimane kava ... õlg ja jalg samal päeval ... ega see lihtne pole .... ja kui soovid 2 rinnapäeva teha siis tee esmasp tugev rinnapäev ja reede nõrk ... ja siis lükka jalad kolmapäeva peale ...

et siis midagi nii

E rind triiz kõht (tugev rind)

K jalg õlg kõht

R rind selg biiz (nõrk rind)

aga peaksid mingil päeval ka nõrga jala juurde tegema sest muidu treenid jalga liiga vähe ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
UUS KAVA

E.

Biitseps

Selg

Kõht

T. vaba

K.

Rind

Triitseps

Kõht

N. vaba

R.

Jalg

Õlg

Kõht

Loodan et nüüd korras :P

Aga oleks väga tänulik kui keegi ütleks kas nii on hea ja kas on midagi muuta et oleks veel efektiivsem?

Ja äkki saab ka keegi vastata mu eelmisele postitusele ka :(

Igaljuhul tänud aitajatele!!

See on ok kava, jaa praegu selle juurde, vaata et sul tehnika, seerjad ning kordused ok olex ja unusta need 6rnad rinna paevad tee seda kava 4-6 nädalat!!!!

Kui saaksid oma eesmargi ka kirja panna, ningmitu seerjat sa suurtele ja mitu väikestele lihastele teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on ok kava, jaa praegu selle juurde, vaata et sul tehnika, seerjad ning kordused ok olex ja unusta need 6rnad rinna paevad tee seda kava 4-6 nädalat!!!!

Kui saaksid oma eesmargi ka kirja panna, ningmitu seerjat sa suurtele ja mitu väikestele lihastele teed?

Minu eesmärgiks on saada juurde massi, kuna olen suht kleenuke :huh: Ma kuskilt siin lugesin et on ka selliseid keha tüüpe mis eriti ei arene? Kas saab kuidagi kindlaks teha äkki mul sama jama? Ma võin süüa nii palju kui tahan ja mida iganes aga juurde eriti ei võtta(kiire ainevahetus).

Selline küsimus ka kas mu kavas liiga palju puhke päevi pole? Kas peaks midagi ka tegema L,P?

Seeriaid teen enamuselt nii suurtele kui väikestele lihastele 3x10

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×