Jump to content
ristokru

Kava

Recommended Posts

Minu eesmärgiks on saada juurde massi, kuna olen suht kleenuke :huh: Ma kuskilt siin lugesin et on ka selliseid keha tüüpe mis eriti ei arene? Kas saab kuidagi kindlaks teha äkki mul sama jama? Ma võin süüa nii palju kui tahan ja mida iganes aga juurde eriti ei võtta(kiire ainevahetus).

Selline küsimus ka kas mu kavas liiga palju puhke päevi pole? Kas peaks midagi ka tegema L,P?

Seeriaid teen enamuselt nii suurtele kui väikestele lihastele 3x10

Tänud!

Kui hakkad lihast kasvatama siis : Suured 12-15 seerjat 3-5 harjutust ja 6-12 kordust

Vaiksed 6-9 seerjat 3-4 harjutust ja 6-12 kordust

ja treeni k6iki lihaseid kord nadalas ja korralikult labi! L,P v6id teha cardiot(aeroobne), kui t6esti midagi teha tahad, aga peamiselt peaxid soomisele keskenduma ja pakun et su toitumises ja puhkamises on probleem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hakkad lihast kasvatama siis : Suured 12-15 seerjat 3-5 harjutust ja 6-12 kordust

Vaiksed 6-9 seerjat 3-4 harjutust ja 6-12 kordust

ja treeni k6iki lihaseid kord nadalas ja korralikult labi! L,P v6id teha cardiot(aeroobne), kui t6esti midagi teha tahad, aga peamiselt peaxid soomisele keskenduma ja pakun et su toitumises ja puhkamises on probleem!

Mul läks meelest ennem mainida et olen trenni teinud u.10 kuud aga tulemust eriti pole.

Söön u. iga 2 tunni tagant aga mis loeb puhkusesse siis siin oleks küll abi vaja! Ma ei tea kas see loeb aga ma käin tööl kus olen 8 tundi ainult jalgadel ja saab tõstetud kogu aeg raskeid pakette, aknaid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul läks meelest ennem mainida et olen trenni teinud u.10 kuud aga tulemust eriti pole.

Söön u. iga 2 tunni tagant aga mis loeb puhkusesse siis siin oleks küll abi vaja! Ma ei tea kas see loeb aga ma käin tööl kus olen 8 tundi ainult jalgadel ja saab tõstetud kogu aeg raskeid pakette, aknaid?

Tead mis ma sulle soovitan l6ppude l6pux, vaata siit m6ni treener valja ja saa kokku, see olex k6ige parem lahendus, nii siin teadmisi noppides lahed sa lihtsalt rohkem segadusse! Pead kyll natuke maksma, aga jutt kaib ju sinu tervisest/kehast! Saaxin sind ise aidata , aga ma pole hetkel eestis ja ei tule niipea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hakkad lihast kasvatama siis : Suured 12-15 seerjat 3-5 harjutust ja 6-12 kordust

Vaiksed 6-9 seerjat 3-4 harjutust ja 6-12 kordust

ja treeni k6iki lihaseid kord nadalas ja korralikult labi! L,P v6id teha cardiot(aeroobne), kui t6esti midagi teha tahad, aga peamiselt peaxid soomisele keskenduma ja pakun et su toitumises ja puhkamises on probleem!

igajuhuks küsin kas nii õige arusaam:

Suured lihased:jalg,rind,selg

Väikesed lihased: biitseps,triitseps,

aga mis on õlg? Väike lihas?

Kas nii paljude seeriate ja kordustega teeb massi või reljeefi juba?

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlg on väike lihas, koosneb kolmest peast nagu triitsepski. Õlg saab väga palju koormust rinna ja selja treenimisel, stabiliseerijana veel väga paljudes harjutustes. Kulturistide eeskujul siiski paljud võtavad seda kui suurt lihast ja tapavad teda ka 15-20 seeriaga. Seda ei soovitaks, see on halb.

Mass tuleb sõnast lihasmass. Kui sa teed 12 kordust, siis see on ka lihasmass, mitte mingi reljeef. Reljeefi mine toksi kuskile kivi sisse. Pealegi loeb time under tension mitte korduste arv. Enamus suruvad nt 2-3s, nii et 12 kordust = 24-36 sekundit, mis on 4-6 kordust, ehk pigem jõud (artiklites, mis seletavad massi ja nö reljeefi võetakse 1 korduse ajaks 6 sekundit). Need korduste arvud on väga ekslikud.

+Sinu eelis on see, et oled vähe treeninud, pole sul vaja vaevata nii palju pead kavadega. Algajana on tähtsam osa söömisel ja puhkusel (vt viimast artiklit "Kumb on tähtsam - toitumine või treening?"). Kuskil postis kirjutasid, et töötad vist ehitajana. Parem võta mahult kergemalt ja saada need faking kulturistid oma kavadega pikalt, kus pead kõikidele lihastele 20 seeriat tegema. Sul endal on muidu taastumisega probleeme ja see võib ka olla põhjus, miks sa ei arene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlg on väike lihas, koosneb kolmest peast nagu triitsepski. Õlg saab väga palju koormust rinna ja selja treenimisel, stabiliseerijana veel väga paljudes harjutustes. Kulturistide eeskujul siiski paljud võtavad seda kui suurt lihast ja tapavad teda ka 15-20 seeriaga. Seda ei soovitaks, see on halb.

Mass tuleb sõnast lihasmass. Kui sa teed 12 kordust, siis see on ka lihasmass, mitte mingi reljeef. Reljeefi mine toksi kuskile kivi sisse. Pealegi loeb time under tension mitte korduste arv. Enamus suruvad nt 2-3s, nii et 12 kordust = 24-36 sekundit, mis on 4-6 kordust, ehk pigem jõud (artiklites, mis seletavad massi ja nö reljeefi võetakse 1 korduse ajaks 6 sekundit). Need korduste arvud on väga ekslikud.

+Sinu eelis on see, et oled vähe treeninud, pole sul vaja vaevata nii palju pead kavadega. Algajana on tähtsam osa söömisel ja puhkusel (vt viimast artiklit "Kumb on tähtsam - toitumine või treening?"). Kuskil postis kirjutasid, et töötad vist ehitajana. Parem võta mahult kergemalt ja saada need faking kulturistid oma kavadega pikalt, kus pead kõikidele lihastele 20 seeriat tegema. Sul endal on muidu taastumisega probleeme ja see võib ka olla põhjus, miks sa ei arene.

Ma ei oska õelda kas on taastumisega probleeme? Äkki räägid taastumisest lähemalt et siis ma oskan midagi ka vastata. Aga selles sul küll õigus et arenguga on probleeme!

Kas ma sain ka aru et võin ka teha siis harjutusi u. 4x12 :huh:

Tänud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, nüüd vist peaks mõtlema uue kava tegemisele :blink: Aga tahaks ennem küsida et kas uues kavas peab ka päevad ära muutma? Praegu on nagu väga hea olnud :ph34r: Kas sellest ei piisa kui jättan kava samaks aga muudan lihtsalt harjutusi? Osadele lihastele ei oskagi midagi muuta,pole nagu midagi muud valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et sa võid päevad samaks jätte, lihtsalt muuda harjutusi. Siin samas lehel on harjutustepank, vaata sealt.

Oskab keegi veel midagi õelda? Ja tekkis selline küsimus ka et mida muuta rinnalt surumises? Või seda võib kogu aeg teha?Trenni teen kodus,rinnalt surumise pink ja hantlid olemas.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×