Jump to content
priit007

Ujumine ja Jõusaal

Recommended Posts

Tere,

Kaal- 92kg

Pikkus 183 cm

vanus 25

Soovin põletada rasva ja samas lihast kasvatada.

Rasvapõletajana tarvitan toodet ECA 4 kapsleid (1kord päevas enne sööki),

Proteiinina All Stars Gain tech peale jõusaali treeningut. (1 sheik)

Enne ujumist joon sisse lisaks päevasele ECA 4 kapslitele veel ühe FAT Burner 3000

hetkel on asjalood niimoodi ,et Käin jõusaalis 3x nädalas ja vabakava e. ujumine 3-4x nädalas (1.5km)

Söögiga on nii ,et hommiikul Rohelise tee jogurt, tass teed ja mingi puuvlili lõunaajal supp või puder koos mahlaga või piimaga

Õhtul mõned võileivad ja jogurtit ja roheline tee. (2 tundi enne magamaminekut)

Söögikordade vahepeaale söön erinevalt kuivatatud banaanilaaste, pirni, porgandit.

---

Kellaga jälgin ujumise ajal põletatud kaloreid ja pulssi (pulss keksmiselt 151~, põletatud kalorid 1.5km ujumise peale keskmiselt 610 kcal)

---

Küsimus on selline ,et kas proteiini pean võtma ka peale ujumist?

Kas peaksin jõusaali kordasid tõstma ja ujumise oma langetama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

artikkel Rasvapõletamine ja Massikogumine samaaegselt ?! Ehk siis lühidalt, ei ole võimalik.

ja 151 pulss on selgelt vastupidavuse treenimine.

sa kas võtad massikava ja teed sõda, sööd või sa alustad reljeefsuskavaga(rasvapõletamine). Intensiivsuse(x korda nädalas)pead endale panema oma jõusaali staazi järgi

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil ütles Marek Kalmus ,et kui ei taha ,et lihas ära kärbuks rasvapõletuse perioodil siis tuleb samal ajal kui rasvu põletad proteiine tarvitada ja jõusaali treeningut teha.

Maitea kas see sõnastus täpselt selline oli kuid mõte oli ala selline ,et kui ainult rasvapõletuse ja aeroobsega tegeleda siis õlevad ka lihased ära.

Võta nüüd inni mis on see õige???

Äkki oskate edasi asja arutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot selle rasvapõletuse aegse lihaskasvatuse kohta ei oska ise täpsemalt öelda, see pidavat mõnedel mõjuma, mõnel mitte, aga nii vähese söömaga vaevalt väga lihast kasvab...

tavaliselt süüakse ka 5x päevas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas sa siis mingit liha .... või korralikku praadi ei söögi ... võileivad supp ja puuviljad ei ole nüüd küll mehe toit ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaksin ma siis ennem rasvad maha põletama ja siis lihast kasvatama või saab ka korraga teha- st. põletan rasvu ja kasvatan lihast? Proteiiniga peaks ju lihas kasvama kui ma ilusti proteiinid ära kulutan . Samuti Ujumise ajal peaks rasvad põlema kui ma fatburner 3000 ja ECA 4 kasutan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellest jällegi juba palju juttu olnud kuid kui tahad lihast juurde saada siis pead sööma rohkem kui kulutad ... kui tahad rasva põletada siis pead sööma vähem kui kulutad ... ja siin tekibki vastuolu .... lihast kasvatada ja rasva põletada pole eriti võimalik ..... arvan et alguses peaksid tegema massi natuke ... siis saad lihased rasva alla .... ja siis teed rasvapõletust .... sest kui lihas on ilusti üles pumbatud siis paistab ta nagunii paremini rasva alt välja ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ootaks ikkagi ära ka kiivikase arvamuse.

Parem oota rambo vennapoja arvamus ära.

Lühidalt on nii. Ujumine toimub vees külmas keskkonnas ja rasvad võtavad osa organismi termoregulatsioonist - kaitsevad organismi jahtumise eest, siis rakud ei taha rasva loovutada ja rasvapõletus on üsna vaevarikas, et mitte öelda tavaujuja jaoks mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To : Oldman

Sellest jutust võib aru saada ,et ujumine rasvu ei põleta... mida ei tahaks kohe üldse uskuda.

Kui ikka igapäev vähemalt 1.5 km ujun siis ma kahtlen selles ,et ma ei põleta rasvu...

Või olen ma millegist väga valesti aru saanud???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, see ujumine on paras kaheteraline mõõk. Kui ujuksid soojas vees, siis oleks see OK, sest ujumine on üks ohutumaid ja universaalsemaid spordialasid üldse. Kaarte hakkab aga segama vee madal temperatuur (vähemalt Eesti ujulates). Kõigepealt ütlen ära, et rasvad põlevad ujudes täpselt samamoodi nagu iga teise aeroobse tegevuse puhul, küsimus on lihtsalt selles, millised paralleelsed protsessid sellega kaasnevad. Eksisteerib kaks peamist veendumust, neist üks on sulle rõõmustav, sest see väidab, et külmas keskkonnas hakkab keha kulutama oluliselt rohkem kaloreid, et toota soojust. Neist teine, nagu Oldman juba mainis, pole nii rõõmustav, sest sellesammuse termoregulatsiooni tarvis hakkab keha rasvarakkudega end külma eest kaitsma (seda esineb eriti ehedal kujul pingviinidel ja hüljestel). Keha õpib rasva koguma naha alla, et kaitsta siseelundeid ja töötavaid lihaseid külma eest. Olles sellist uurimust lugenud, ei mäleta ma siiski kohe peast, kui kiiresti selline kohastumine organismis toimuma hakkab. Fakt on igal juhul see, et paljudel ujujatel (eriti just naistel) on liigne rasvakiht naha all, aga ujumises see õnneks neile eriliseks probleemiks ei ole, sest rasv muudab inimkeha erikaalu väiksemaks ja aitab kehal veepinnal püsida (100kg kaaluvad mammid ei pea suurt üldse ujuma, sest rasv võimaldab neil lihtsalt vees ulpida). Aga proovi mõnda aega järgi ja siis on selge, kuidas sinu keha sellega toime tuleb. Fitness.ee portaalis on läbi aegade ikka ja jälle kõlanud üks statement, mis ütleb, et kõik inimkehasse puutuv on äärmiselt individuaalne ja aeg on seda ka tõestanud.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga jah, ma arvan et see mööda külgi ikkagi alla ei jookse, aitab toonust ka hästi hoida

see, kas sul rasv põleb v koguneb, peaks sul endal näha olema juba?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaksin veel, et kui oled hetkel selges ülekaalus, siis esialgu peaks tulemused kindlasti näha olema, lihtsalt lõppviimistluse (loe: väga madal keha rasvasisaldus) saavutamine võib takerduda. Käi ujumas 1-2 korda nädalas ja tee lühemaid kiiremaid lõike puhkepausidega veest väljas (istud 1-2 minutit basseini äärel).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To : Oldman

Sellest jutust võib aru saada ,et ujumine rasvu ei põleta... mida ei tahaks kohe üldse uskuda.

Kui ikka igapäev vähemalt 1.5 km ujun siis ma kahtlen selles ,et ma ei põleta rasvu...

Või olen ma millegist väga valesti aru saanud???

Rasvu põletad küll, aga minimaalselt, sest rasvad annavad 1g= 9 kcal, süsivesikud 1g= 4kcal, süsivesikuid on maksimaalselt 2000 kcal glkükogeenivarudena lihastes ja maksas,ja edasi arvuta ise. Kõrge pulsiga ujumisel tehakse töö süsivesikutest saadava energia arvelt. Kui glükogeenivarud on otsakorral, on sul jõuvarud ka otsas. Nagu on teada, siis rasvade põletamiseks on vaja süsivesikuid. Kui süsivesikuid ei ole, siis rasvad ka ei põle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×