Jump to content
lutsukomm

algaja treeningkava?

Recommended Posts

Tere.

Olen jõusaalis käinud kuu aega ja nyyd otsustasin võtta sellise kava:

1. päev Ülakeha Seeria Info

» Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

» Kaldpinnal hantlitega surumine 3 x 8 - 10

» Rippes käte kõverdamine ( lõuatõmbamine ) 3 x 8 - 10

» Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 8 - 10

» Õlalihastele istudes hantlite surumine 3 x 8 - 10

» Õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3 x 8 - 10

» Seistes kangiga küünarvarte kõverdamine 3 x 8 - 10

» Lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 8 - 10

» Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max

» Istudes trenazööril kerepöörded 3 x max

2. päev Alakeha Seeria Info

» Hack- Kükk trenazööril 3 x 8 - 10

» Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 8 - 10

» Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10

» Istudes jalgade kõverdamine 2 x 8 - 10

» Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal 3 x 8 - 10

» Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8 - 10

» Seljasirutajale jõutõmme

Küsimus selline, et kui kaua peaks seda kava tegema ennem kui järgmise kava (edasijõudnutele 2) võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kas on ok kui teen seda 3 korda nädalas...esmasp., kolmap. ja reede?

kas siis 3 korda see 2 päeva läbi ? ... et 6 korda nädalas 2 päeva split ... kas sa ei arva et see palju on ? ... see kaheks jagatud kava tähendab seda et teed seda kava per nädal ... st 2 päeva nädalas on trenn ... näiteks esmasp trenn ... teisip ja kolmap vabad siis neljap trenn ja ülejäänud nädal on vaba ... kui tahad tihemini teha siis võta mingi muu split siis saad 4-6 korda nädalas teha ... kuid nohh kuu ajasi staašiga pole mõtet ennast pooleks tõmmata ... tee rahulikult algajate kava mingi pool aastat või aasta ja siis mine edasi ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Olen jõusaalis käinud kuu aega ja nyyd otsustasin võtta sellise kava:

1. päev Ülakeha Seeria Info

» Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

» Kaldpinnal hantlitega surumine 3 x 8 - 10

» Rippes käte kõverdamine ( lõuatõmbamine ) 3 x 8 - 10

» Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 8 - 10

» Õlalihastele istudes hantlite surumine 3 x 8 - 10

» Õlalihastele lendamine hantlitega küljele 3 x 8 - 10

» Seistes kangiga küünarvarte kõverdamine 3 x 8 - 10

» Lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 8 - 10

» Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max

» Istudes trenazööril kerepöörded 3 x max

2. päev Alakeha Seeria Info

» Hack- Kükk trenazööril 3 x 8 - 10

» Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 8 - 10

» Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10

» Istudes jalgade kõverdamine 2 x 8 - 10

» Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal 3 x 8 - 10

» Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8 - 10

» Seljasirutajale jõutõmme

Küsimus selline, et kui kaua peaks seda kava tegema ennem kui järgmise kava (edasijõudnutele 2) võtta?

Seda kava v6id teha kyll aga teen nii et esmasp yla keha, teisip alakeha, kolmap puhka ja neljap yla ja reede alakeha! Seerjad lihasgruppidele on ok , aga tee rohkem kordusi sest osad kordused on juba lihase kasvatamis kategoorias ja naitex kui teed nelipea lihasesele 6seeriat siis on ok, aga naitex saarele teed 6*8-10 siis see on juba lihase kasvatamine!!!!Sama lugu on 6lgadega 6*8-10 on kasvatamine!

Teen asja lihtsamax sulle :suured lihas grupid tee kuni 9seerjat 3-4 harjutust ja 12-15 kordust

Vaiksed lihas grupid tee kuni 5 seerjat ja 2 harjutust ja 12-15 kordust

W6id teha kuni kaks korda nadalas!

Kui hakkad lihast kasvatama siis : Suured 12-15 seerjat 3-5 harjutust ja 6-12 kordust

Vaiksed 6-9 seerjat 3-4 harjutust ja 6-12 kordust

ja treeni k6iki lihaseid kord nadalas ja korralikult labi!

J6ust v6ib alles paari kuu parast sinuga raakida!! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli plaanis nii teha, et yhel nädalal ülakeha, alakeha, ülakeha ja siis järgmine nädal hakkan pihta alakehast...kas see pole hea variant? Ma võtsin selle treeningkava tööriistade alt ja seal öeldud, et kava teha 3-4x nädalas! 4 ma mõtlesin, et liialt palju alguseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul oli plaanis nii teha, et yhel nädalal ülakeha, alakeha, ülakeha ja siis järgmine nädal hakkan pihta alakehast...kas see pole hea variant? Ma võtsin selle treeningkava tööriistade alt ja seal öeldud, et kava teha 3-4x nädalas! 4 ma mõtlesin, et liialt palju alguseks.

Mis su eesmark on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee nii nagu jaksad ja meeldib, me ei tea ju õelda kui kiiresti sa taastud. Tahad tee 3x, tahad 4x või üldse 2x. Peaasi et meeldib ja ennast stressi ei rabele - siis kaob üldse trenni isu ära. Sulle on antud nüüd ilusti igasuguseid numbreid palju mida teha. Aga tähtis on veel soorituse kvaliteet ja pikkus. Lihaste treenimine ei ole liinitöö et saaks ruttu kaelast ära. See 12-15 tähendab seda et sooritus on aeglane ja kotrollitud 3-4 sekundit langev faas ja 2 sekundit tõstev faas, vahed langeva ja tõstva faasi vahel 0 sek. Iga seeria peab kestma 30-60 sekundit...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesmärk on massi kasvatamine! Tahaks mai kuuks mingi 15 kilo juurde võtta?!?! ;o)

Siis pead sa erinevaid tsykleid labima keskendudes peamiselt massi ja j6u kavadele, aga aeroobne peab ka olema! 15 kg sa w6id kyll juurde v6tta kuid see pole k6ik lihas, rasva % t6useb sul ka kindlasti + sul peab k6ik paigas olema- Trenn , toitumine ja puhkus, kui nendest midagi valesti on siis tulemused kannatavad!

Ytleme nii et sa pead veel ullult lugema ja uurima kuidas see k6ik tapselt on, muidugi v6ixin ju sulle 6 kuu programmi saata , aga olexid sa valmis selle eest maksma :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka oleks nõus maksma aga momendil arvan, et teeks seda kava mis praegu on mingi 2-3 kuud läbi ja siis uue kava?!?! On sul muidu mingit haridust ka sellel alal või niisama isehakkaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka oleks nõus maksma aga momendil arvan, et teeks seda kava mis praegu on mingi 2-3 kuud läbi ja siis uue kava?!?! On sul muidu mingit haridust ka sellel alal või niisama isehakkaja?

Kui ma ise hakakja olex siis pappi ju ei kysiks! Vastav haridus on omandatud ja töötan personaal treenerina, mul oli 5 kuud tagasi klient sama jutuga et 15kg oleks juurde vaja, jargmise kuu l6puks on ta oma tahtmise saanud!

Kui sa otsustad seda kava teha 2-3 kuud , ilma et sul toitumine vastav oleks (puhkus ka), siis kahjux v6id sa oma 15kg und naha. Juba see et tahad seda kava 2-3 kuud teha, naitab et sul on proffesionaali abi vaja, usu mind mida varem sa seda teed seda parem sulle endale, sa ei pea minu poole pöörduma , eestis peax ka ju neid jaguma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega õigem vist oleks võtta see kava jah! Mida see kava siis sisaldaks...treeningkava, toitumine, puhkus? Mis teised kodanikud sellest arvavad?

Sa v6id ise ka midagi kokku panna, uurimist ja lugemist olex sul kyllaga, kuid see ei olex kindlasti nii effektiivne kui proffesionaali oma!

Kogemused on ka vaga tahtsad ja need tulevad aastatega, raamatutest sa seda kyll ei saa! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×