Jump to content
marko4x

Valgu pulber. Mis arvate sellest?

Recommended Posts

Tere!

olex soov osta valgu pulbrit. otsisin ja leidsin 221 kroonise...(ei tia kas hind ka loeb???)

Kas valgu pulber on kasulik?

On see mingi keemia :(

muidu olen ise 16 aastat vana..ja olen 1.5 kuud jõusaalis käinud...

Mul vanemad arvavad et see on mingi keemia...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nope ei ole mingi keemia, ma küll soovitaks alguses tavatoitumine paika panna ja siis alles hiljem lisanditele mõtlema hakata. Ja muideks kasuta otsingut siin on sellest palju palju juttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

olex soov osta valgu pulbrit. otsisin ja leidsin 221 kroonise...(ei tia kas hind ka loeb???)

Kas valgu pulber on kasulik?

On see mingi keemia :P

muidu olen ise 16 aastat vana..ja olen 1.5 kuud jõusaalis käinud...

Mul vanemad arvavad et see on mingi keemia...

Ise ka naerad oma KEEMIA küsimuse peale :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hind loeb niipalju et kallimad segunevad paremini ja maitsevad paremini .... kasutegur ka ilmselt parem kuid arvan et algajal pole vahet ... ja kui maitse ja tükid joogi sees et sega siis võid odavaima ka osta vott...

valgupulber on kasulik kuid sul sellise lühikese staažiga ei ole mõtet küll võtma hakata .... aja endal toitumine korda ja tee pool aastat kuni aasta trenni ja siis vali endale pulber .... aga see on minu arvamus .... ja peale selle kui sa just proffiks ei taha saada siis ära ütdse pulbrit osta ... vott...

keemia ta on ...... sellepärast ta nii kasulik polegi kui tavaline liha ja muna ..... samas ta pole keemia kui keelatud aine ... et seda võib tarbida ja suure tõenäosusega ei juhtu midagi halba ... kuid nagu kõigi kunstainete ja pulbritega on võivad olla mingid kõrvalnähud ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey lemon super 1.8 kilo sidrunimsitseline on päris hea. Keemia mõiste võib olla väga erinev. Sool koosneb kloorist ja naatriumist. Keemia? Vaevalt, et söömata jätad. Kvaliteetne valgupulber arvatavasti kõrvalnähte ei too, kui just pole allergiat proteiini vastu. Vadakuvalk on parem lihast ja piimast, sest see imendub kiiremini aga, kui tippspordiga ei tegele ja soovitud tulemus on ainult keskmiselt lihastes keha, siis saab ka ilma valgupulbrita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilmselt küsija pidas keemia all silmas looduses mitte esinevaid aineid (nt E-ained), mida topitakse meie toidu sisse. OK. Minu arvates on valgupulbrid põhimõtteliselt sama tehistoitained, mis nt kohupiim, kodujuust jne. Valgupulber saadakse ju looduslikust valgust (parandage kui ma totaalselt eksin). Samuti toodetakse ka piimatooteid jms tööstuslikul teel. Vahe on aind selles, et nt valgupulber ongi mõeldud ainult valgu saamiseks, nt kohupiim aga ka muude ainete saamiseks.

Selle vastu olen mina ka loomulikult, et noor treenija hakkab varakult pulbreid tarbima, KUNA pulbrite eesmärk on just teatud kindlate vajaminevate toitainete kätte saamine lisaks tavatoidule. Et siis nagu algajal treenijal pole vahet, millist valgupulbrit (kui vaja päevast valgukogust suurendada) kasutada. Enamasti loeb seega maitse, mis on anamustel pulbritel meeldiv (see jällegi maitse küsimus). Endale meeldib senini kõige rohkem 100% WGS küpsisemaitseline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×