Jump to content
Alexander Andrusenko

Ma sülitaks sellele spetsialistile näkku!

Recommended Posts

Just praegu rääkisin ühe neiuga, keda ma juba pikemat aega õigele teele suunata üritan - et ta toituks normaalselt. Ise kogu aeg kurdab, et tahab alla saada, aga minu nõuandeid selle kohta, kuidas alla saada, kuulata ei taha. Sööb 2 korda päevas, ajab näost sisse jäätist ja saiakesi jne. Igatahes täna sain teada, et keegi spetsialist koostas talle toitumiskava. Mõtlesin "No lõpuks ometi!". Aga...ära hõiska enne õhtut....

Kava on siis järgmine:

1 päev, 13 päev

H: Must kohv

L: 2 keedetud muna, keedetud kapsas õliga (200 g), klaas tomati mahla

Õ: Kala 200 g, õliga porgand

2 päev, 12 päev

H: Must kohv, kuivik

L: Kala (200 g), aedvilja salat õliga

Õ: Loomaliha 200 g, klaas keefiri

3 päev, 11 päev

H: Must kohv, kuivik

L: Kõrvits v kabatsokk (0.5 kg), 1 õun

Õ: 2 keedetud muna, 200 g loomaliha, värske kapsas õliga

4 päev, 10 päev

H: Must kohv

L: 2 keedetud muna, porgand õliga, 150 g kõva juustu

Õ: Puuviljad

5 päev, 9 päev

H: Porgand sidrunimahlaga

L: Kala 200 g, klaas tomati mahla

Õ: Puuviljad

6 päev, 8 päev

H: Must kohv

L: 0.5 kg keedetud kana, värske kapsas

Õ: 2 keedetud muna, porgand õliga

7 päev

H: Tee

L: Loomaliha 200 g, puuvili

Õ: 200 g kala, porgand õliga, keefir

Ma tahaks näha seda idiooti, kes on talle selle kava koostanud, ja talle näkku sülitada. Kust küll sellised spetsialistid tulevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just praegu rääkisin ühe neiuga, keda ma juba pikemat aega õigele teele suunata üritan - et ta toituks normaalselt. Ise kogu aeg kurdab, et tahab alla saada, aga minu nõuandeid selle kohta, kuidas alla saada, kuulata ei taha. Sööb 2 korda päevas, ajab näost sisse jäätist ja saiakesi jne. Igatahes täna sain teada, et keegi spetsialist koostas talle toitumiskava. Mõtlesin "No lõpuks ometi!". Aga...ära hõiska enne õhtut....

Kava on siis järgmine:

1 päev, 13 päev

H: Must kohv

L: 2 keedetud muna, keedetud kapsas õliga (200 g), klaas tomati mahla

Õ: Kala 200 g, õliga porgand

2 päev, 12 päev

H: Must kohv, kuivik

L: Kala (200 g), aedvilja salat õliga

Õ: Loomaliha 200 g, klaas keefiri

3 päev, 11 päev

H: Must kohv, kuivik

L: Kõrvits v kabatsokk (0.5 kg), 1 õun

Õ: 2 keedetud muna, 200 g loomaliha, värske kapsas õliga

4 päev, 10 päev

H: Must kohv

L: 2 keedetud muna, porgand õliga, 150 g kõva juustu

Õ: Puuviljad

5 päev, 9 päev

H: Porgand sidrunimahlaga

L: Kala 200 g, klaas tomati mahla

Õ: Puuviljad

6 päev, 8 päev

H: Must kohv

L: 0.5 kg keedetud kana, värske kapsas

Õ: 2 keedetud muna, porgand õliga

7 päev

H: Tee

L: Loomaliha 200 g, puuvili

Õ: 200 g kala, porgand õliga, keefir

Ma tahaks näha seda idiooti, kes on talle selle kava koostanud, ja talle näkku sülitada. Kust küll sellised spetsialistid tulevad?

:P:wub: nooo, rahu. Väga hull ju ka pole, midagi ikka saab süüa ka ju.

Isegi mina elaks mõnda aega kui nii toituks. Tõsi, ega peale lamamise muud palju jõuakski teha. Kui ehk siis vaid küsida: "Kuna süüa antakse ükskord???" :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just praegu rääkisin ühe neiuga, keda ma juba pikemat aega õigele teele suunata üritan - et ta toituks normaalselt. Ise kogu aeg kurdab, et tahab alla saada, aga minu nõuandeid selle kohta, kuidas alla saada, kuulata ei taha. Sööb 2 korda päevas, ajab näost sisse jäätist ja saiakesi jne. Igatahes täna sain teada, et keegi spetsialist koostas talle toitumiskava. Mõtlesin "No lõpuks ometi!". Aga...ära hõiska enne õhtut....

Kava on siis järgmine:

1 päev, 13 päev

H: Must kohv

L: 2 keedetud muna, keedetud kapsas õliga (200 g), klaas tomati mahla

Õ: Kala 200 g, õliga porgand

2 päev, 12 päev

H: Must kohv, kuivik

L: Kala (200 g), aedvilja salat õliga

Õ: Loomaliha 200 g, klaas keefiri

3 päev, 11 päev

H: Must kohv, kuivik

L: Kõrvits v kabatsokk (0.5 kg), 1 õun

Õ: 2 keedetud muna, 200 g loomaliha, värske kapsas õliga

4 päev, 10 päev

H: Must kohv

L: 2 keedetud muna, porgand õliga, 150 g kõva juustu

Õ: Puuviljad

5 päev, 9 päev

H: Porgand sidrunimahlaga

L: Kala 200 g, klaas tomati mahla

Õ: Puuviljad

6 päev, 8 päev

H: Must kohv

L: 0.5 kg keedetud kana, värske kapsas

Õ: 2 keedetud muna, porgand õliga

7 päev

H: Tee

L: Loomaliha 200 g, puuvili

Õ: 200 g kala, porgand õliga, keefir

Ma tahaks näha seda idiooti, kes on talle selle kava koostanud, ja talle näkku sülitada. Kust küll sellised spetsialistid tulevad?

Jäätist ja saiakesi siin kavas tõesti ei ole. Aga ülejäänud - loomaliha, kanaliha, kala, juurvili,puuvili, keefir - on väga kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on see nn. proteiinidieet, mis lubab 2-nädalase dieedist kinnipidamise tulemusena kaalust kaotada vähemalt 6 kilo kui mitte rohkem. Reeglina võtavad selle asja käsile need, kes ei tea toitumisest ega sportimisest mitte muhvigi ja loodavad kiiret tulemust. Hiljem tuleb kõik muidugi robinal tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See EI ole kindlasti klassikaline proteiini (Atkinsi) dieet, sest seal on kuivikud ja puuviljad ja valgu ja rasva kogused talumatult väikesed.

Imelik on see küll jah. Ma kujutan ette, et selle dieedi peal oleks konstantselt kuri ja väsinud. Aga kus on jäätis ja saiakesed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore kava ju.Vähemalt on nii toituva naise pidamine väga odav, :P

Kui nüüd tõsiselt rääkida,siis ...

no kui ma ütleks oma sõnadega otse välja,mida ma arvan igasugu tjeetoloogidest ja imetjeetidest, saaks ma ilmselt panniga, :wub:

btw,tihti pole mingit dieeti vajagi.Enamasti piisab,kui "vahetada" ära õhtu ja hommikusöök ja süüa tihedamini.

Minu tutvusringkonna puhul on siukeste väikeste muutuste mõju olnud postiivne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen KAHJUKS näinud veel hullemaid "spetsialistide" poolt koostatud toitumiskavasid. Ja igaüks võib ennast spetsialistiks nimetada. Meele võtab mõruks kui inimene teeb iga päev 2-3h trenni ja sööb 800kcal :wub: Naised kahjuks on sellised, kes igasuguseid IMESID püüavad ära proovida :P Eks ma ise ka kunagi katsetasin oma keha vastupidamise võimeid :wub:

Mõni kord aitab inimese korralik sõimamine või parajal määral pinda käimine. Mina pidin tooma päris karme näiteid, mis võib juhtuda, mitte KOHE, vaid näiteks poole aasta pärast.

Eks see oleneb Sinust, kas viitsid rabeleda ja kui tähtis see neiu Sulle on. Muidugi võib nukra näoga pealt vaadata ja eestlasele kombel öelda, et mis see minu asi on, mida inimene endaga teeb ...

Kah õige, aga kas alati???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma loodan, et ta sellise toitumisega jõusaalis veel käi. naine peaks alla 40kg kaaluma ja väga väheliikuv olema selle kava järgi.

isegi hommikusööki pole :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hää kava tõesti. Natuke asja üle järgi mõeldes, siis pakuks, et esimesed 3 päeva elaks üle, kuid ülejäänut 4 ei mäletaks :P.

Soovita oma tuttavale amazon.ee portaaliga liituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB! natuke pikantne !

Õ: Kala 200 g, õliga porgand

Kala, ma saan aru, aga kuhu see õliga porgand käib ? :P

Riivitud porgand on õliga paremini söödav kui terve porgand. :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siis dieedil viga on? Kui ma ükskord naistelehe ostsin, et Otist ja Nataljast lugeda, oli seal sees ka üks "eriti karm dieet, mõjub kahe nädalaga, -8 kilo" umbes samasugune oli. Hommikul ainult kohvi, lõunal 200g loomaliha ja õhtul puuvilju.

Selles mõttes, et ma usun, et sellega saab päris hästi kaalust alla. Mina siin venitan kolm kuud võistlusdieediga, kui sama kaalunumbri saaks saavutada ka nädalaga- ei mingit närveerimist ega tundidepikkust aeroobset trenni. Oh mind lolli.

:P:wub::wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:wub: Minu rikkumata mõistus ei osanud sellist seost algul nähagi :P Aga kui nüüd mõtlema hakata, siis pole naisterahval õiges konditsioonis seda õli sinna porgandi juurde vajagi :P

naisterahval õiges konditsioonis pole porgandit kah vaja.Ilmselt on õliporgand antud tjeedi otsene tulem ..., :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jup sellise dieediga saavutad oma "ideaal" keha ...kuid kuna see on ideaal ainult selle inimese arvetes siis peabki edaspidi ainult porgandit manustama ... sest midagi muud enam ei saagi :P ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No krt nälgimisel ja kaalust mahavõtmisel on ikka väga väga suur vahel. Ei kujuta ette, mille najal see inimene peale 3 nädalat liigub.Samas ei tea me ju õli kogust, äkki hoopis 1600kCal nii nagu nohiseb ilma süsivesikuteta:) :P:wub::wub:

Ei jah. Lapsed- Narkootikumid on pahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×