Jump to content
Arnold

Naised - ilusad/koledad ?

Recommended Posts

Seda räägivad need naised kellel endal pole suurt midagi. Sama jutt on see, et raha ei tee õnnelikuks, seda räägivad need kellel seda pole

Kahjuks siin ei saa ma Sinuga ühel meelel olla ... minu rind D/E on küll nüüd kaalu kaotades C/D, aga ikkagi - minu arust võiks veel väiksem olla - ja joosta on ka palju mugavam kui nad pisemad on :P

Ise tahaks sellist B/C korvi - mine või noa alla :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks siin ei saa ma Sinuga ühel meelel olla ... minu rind D/E on küll nüüd kaalu kaotades C/D, aga ikkagi - minu arust võiks veel väiksem olla - ja joosta on ka palju mugavam kui nad pisemad on :P

Ise tahaks sellist B/C korvi - mine või noa alla :wub:

D/E ..... wow .. .sind oli õnistatud jumala poolt ... naisi kes soovivad oma partiid suurendada on meeletult ... neid kes soovivad vähendada ... need lihtsalt ei saa aru millega neid õnnistatud on :wub: ... aga see on lihtsalt minu arvamus ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga ma ju olengi mees .... paar sõbrannat on d/e rindadega ja tean nende jutust ja et pidi olema nuhtlus... ilusat pesu raske saada ja veel mõned üksikud probleemid :P:) ... aga ikkagi väga mõnusad ... palju parem kui pisikesed kitsenisad ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, oma rindade suurusega olen rahul, KUID ilusat pesu on tõesti raske leida. Masendus tuleb peale kohe. Ja kusjuures ei ole mu rinnad niiii suured.

Teemasse nii palju, et keskmine naine on kole, parema ja vasaku moodi tahaks isegi olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

usun et seda teavad enamus kellel vastav probleem on kuid stockmannis on hea naiste pesu valik ka naistele ... mitte nii nagu teistes poodides kus valik lõppeb ära b peal.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnad on toredad asjad, seni kuni nad on proportsioonis ülejäänud kehaga ja inimene end ise mugavalt tunneb. Olgu A/B/C või D ja nii edasi kategooria,nad kõik sõidavad kindlasti omamoodi hästi. Seksides pidid ka raiped kasvama, seega... (naljakoht) suurte rindadega naisel võib olla küljes ka suguhaigusi ? Lühidalt, ei ole koht kus vaielda - suurte/väikesteste/keskmiste rindadega naised - nad kõik võivad osutuda äärmiselt mõttetuteks isiksusteks, seega tõstame pilgud ülespoole ja hindame, kas meil (meestel) kurat on kõike seda jama vaja, selle pärast, et korv oli kena. Mingite teooriate kohaselt pidi meeste armastus suurte rindade vastu olema põhjendatud lihtsalt sellega, et ema last liiga vähe rinnaga toitis/hellitas.

Ma loodan , et andsin oma panuse ka siia teemasse, aitäh :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama jutt on see, et raha ei tee õnnelikuks, seda räägivad need kellel seda pole

Seda räägivad just rikkad, seda on näha rikastelt. Statistikat tead? Mida vasem maa, seda õnnelikumad inimesed(kui just kodusõdasid, suuri näljahädasid ja revolutsioone ei ole, ja selliseid riike pole palju vaeste hulgas).

Ja õnnistus on inimesel, kes suudab vaadata rinnapartiidest/rinnalihtastest natuke kaugemale. Aga noh, see on ju koht, kus keha imeteltakse. See ei tähenda, et see oleks minu arust vale, ise teate mis teete, lihtalt minu arvamus...

Muudetud kasutaja hanepirukas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ja mu naisele meeldib parempoolne.

Suurte rindadega naised kipuvad minumeelest kergemini paksenema. 20a on jah ilus, kui "ära võtad" aga 25...30a hakkab see rasvakogumise geen endast tunda andma ka mujal, kui ainult rindades. No ja kaua see nahk ikka jõuab seda hirm suurt rinda ilusti prinkis hoida...

Peenike naine ja suured rinnad on tänapäeval iluideaaliks kujunend. Paraku need kaks asja ei ole samaaegselt kuigi tihti esinev nähtus. Ja nii need silikoonid tekivadki :P Eks ta muidugi ilus ole vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On väiksed valed, on suured valed ja siis on veel statistilised valed :P Statistika on viimane asi mida uskuda :wub:

Muuseas, keegi mainis, et teemast mööda lastakse pidevalt, aga esimeses postis on kirjas, et kommenteerige ja analüüsige, minu arust ongi tegu analüüsiga valdavalt :wub: Analüüsime rinnanähtust ... ei pea ju vaid nendes kolems tädis kinni olema :P seda nimetatakse teema arenduseks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda räägivad just rikkad, seda on näha rikastelt. Statistikat tead? Mida vasem maa, seda õnnelikumad inimesed(kui just kodusõdasid, suuri näljahädasid ja revolutsioone ei ole, ja selliseid riike pole palju vaeste hulgas).

Ja õnnistus on inimesel, kes suudab vaadata rinnapartiidest/rinnalihtastest natuke kaugemale. Aga noh, see on ju koht, kus keha imeteltakse. See ei tähenda, et see oleks minu arust vale, ise teate mis teete, lihtalt minu arvamus...

ma natuke parandan su maailmapilti ... enamustes vaestes riikides on näljahädad ja sellest tulenevalt aegajalt ka revolutsioone ja kodusõdasid ... ja seda ma ei usu nüüd küll et mida vaesem maa seda õnnelikumad inimesed ? .... ole nüüd ... luxemburg on üks rikkamaid riike kui võtta skp järgi ja ma ei tea küll et nad seal väga kurdaks ... seevastu enamus aafrikast ja paljud endised nsvl ja aasia riigid on vaesed ja neil on kogu aeg hädad ja rikkamad riigid peavad neid aitama .... küll toidu küll riiete ja muuga ... kus sa elanud oled et sellist jutt ajad nagu ajad ? sorry pole midagi isiklikku kuid see jutt mida kirjutasid lausa karjus et on loll jutt ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem poolne on veel kena aga kui kõhulihased juba paistavad siis on nagu kole minu arust.

Ma võin kihla vedada et parem poolne on ameeriklane, keskmine sakslane ja vasak poolne soomlane või rootslane. Näod on sellised peas kohe :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul täiesti suva, mis värvi on kellegi juuksed või kui suur on rinnapartii. Kui saan aru, et tegu on mu hingesugulasega, siis astuks kasvõi vana Rüütli-Arnie endaga Ingridi pärast võitlusse :P

Nii ongi. Iseasi kas ja millal keegi selleni jõuab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda räägivad just rikkad, seda on näha rikastelt. Statistikat tead? Mida vasem maa, seda õnnelikumad inimesed(kui just kodusõdasid, suuri näljahädasid ja revolutsioone ei ole, ja selliseid riike pole palju vaeste hulgas).

Ja õnnistus on inimesel, kes suudab vaadata rinnapartiidest/rinnalihtastest natuke kaugemale. Aga noh, see on ju koht, kus keha imeteltakse. See ei tähenda, et see oleks minu arust vale, ise teate mis teete, lihtalt minu arvamus...

Jah, need maad on üldjuhul mingid troopilised saareriigid, mille inimestel on vähe nõudmisi kuna nad ei oskagi tahta midagi enamat ja neid ümbritsevad samal elatustasemel kaaslased. Kui seal elab keegi üksik rikas siis pole tal jah oma õnne (rikust) kellegagi jagada. Sest omasugune tahab suhelda ikka omasugusega. Vaata oma sõpru, sa oled täpselt samal tasemel kus nemad. Kui sa tahaksid ka miljonäriks saada siis peaksid hakkama läbi käima miljonäridega. Iseasi kas nemad tahavad sinuga läbi käia. Sorry, et nüüd algsest teemast mööda kaldusin. Ok, vasak tüdruk pildil on nõusoleku saanud minuga suhtlemist alustama : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul täiesti suva, mis värvi on kellegi juuksed või kui suur on rinnapartii. Kui saan aru, et tegu on mu hingesugulasega, siis astuks kasvõi vana Rüütli-Arnie endaga Ingridi pärast võitlusse :P

Inimesed, kes endale ja teistele niiviisi ütlevad on silmakirjalikud IMO.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed, kes endale ja teistele niiviisi ütlevad on silmakirjalikud IMO.

Tõsi või??? Aga mida kuradit sa minust üldse tead? Mis õigusega sa hindad mind omaenda maailmavaadete järgi? Ära saa valesti aru, ma hindan väga kõrgelt inimeste head kehalist vormi, see on minu arust ilmtingimata loomulik osa meie kõigi elurutiinist. Miks ma muidu siis üldse ise kehaarendamisega tegelen (kõikvõimalikku sporti olen teinud enamuse elust, lihaskonna arendamisega tegelenud 2000-ndast aastast, keha rasvaprotsent 2 nädalat tagasi oli 6,8)? Samas on mul elus väga kindlad põhimõtted, mis tänapäeva inimestele vanamoodsad või lausa kummalised tunduvad (aga see on juba nende probleem). Kui ütlen, et ma pole 23 eluaasta jooksul alkoholiga kokku puutunud, siis on see sulle ilmselt naerukohaks, aga mitte mulle. Kusjuures SILMAKIRJALIKKUS on nähtus, mida ma ise silmaotsaski ei salli, niiet ära tule mind selles süüdistama. Ja nüüd mine palun oma tüdruksõbra/elukaaslase/abikaasa juurde ja ütle, et sulle meeldivad küll väga tema tuharad, rinnad, kõhuke jne, aga kui varsti tuleb keegi veel kenam daam, siis lähed sa tollega, sest neid nimetatud elemente hindad sa ju kõige enam (mis peaks sind siis veel sinu oma tüdruku juures hoidma??). Tema kui inimene tervikuna???? Kui sa leiad, et su tüdrukus peitub sinu jaoks mingi palju suurem väärtus kui lihtsalt mõned kehakumerused, siis oled sa ju minuga tegelikult nõus või mis? Kui ei ole, siis sa sisuliselt valetad oma tütarlapsele ja vot see on silmakirjalikkus!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina ei mõista, mis värk meestel nende rindadega on? Mõttetud rasvakogud ju, mis alati igal pool ees on ja segavad. Minu arust: Mida vähem seda parem :wub:

tere jutt. "mõtetud rasvakogud" :wub: Mida nad siis segavad :P .

Minu arvamus: ei ole "mõtetud rasvakogud" ja nad ei sega midagi/kedagi - kas keegi vaidleb vastu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun siinkohal rambo vennapojaga, jrxi poolt ei oleks uskunud nii küünilist repliiki. Jrx kui üle 30 eluaasta künnise jõuad, äkki liigub ka aju riistast pähe ja hakkad välimusest kaugemale nägema, enamustega juhtub nii :P Aga ontopic, minu arust on kõik 3 kenad naised, respect et nad viitsivad vaeva näha oma keha kallal.

P.S. Ma olen ka märganud et kõhnadele väikestele meestele meeldivad suured naised ja vastupidi, suurtele meestele väikesed naised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×