Jump to content
Arnold

Naised - ilusad/koledad ?

Recommended Posts

Nojah ..., :)

Kui nende mehed neil alaga tegeleda lubavad - milles küsimus.Maitseasi.

Niikaua,kuni minu tüdruk siukse asjaga ei tegele,pole hullu, :lol:

Kas tüdruk peab siis kohe mehelt luba küsima?

Minu arust päris kenad neiud pildil, eriti kaks äärmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ai se parempoolne un väga magus tükk.se un just parim keha mis naisel olla võib ja väga räiged kõhulihased un naisel juba koledad ,minu arust.just un hea kui on selline sile ja vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No näiteks Kadri Kuusiku kõhulihased on meeste jaoks veel talutavad?

Minu arvates näiteks tal on super ilusad kõhulihased!Ja ülejäänud keha ka täitsa ilus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A vot mulle sellised väga ei meeldi. Mulle meeldivad natuke pehmemad...naiselikumad. Kuigi need, kes seal Soome meistrikatel olid, olid küll väga ilusad, mulle meeldisid. Aga need ei olnud nii reljeefsed nagu siin pildil.

Maitse asi jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle isiklikult hakkab parempoolse naeratus kuidagi vastu ... vasakul on euroopa iluideaal vms ja siukse naeratusega müüks igale mehele ükskõik mida ... NB! keskel on naine !

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui need kolm oleks klubis siis esimesena läheksin vasakpoolse blondi juurde ... kõige normim nendest kolmest ... siis võtaksin ette selle parempoolse ... naeratus natuke nihu kuid nohh .. muidu suht norm .... ja siis kolmandana läheksin ja küsiksin selle keskmise käest vanust...:P .... kuid kui päris aus olla siis ei eruta need kolm küll minu meeli ... need ju mingi b korvid ... huhh... minu naine d ja seega latt suht kõrgel :wub::) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnatu naise soo määramiseks on siis alati vaja püksikustesse vaadata sest pikkade juustega mehi tänapäeval palju... et see nagu suht jama ... ja mulle eriti ei meeldi kui minu rinnalihas on küljepealt vaadates kaugemale ulatuv kui mõnel naisel rind ... friiki tunne :P ... aga tegu minu arvamusega .... et sorry kui ma siinkohal solvasin kellegi naisemaitset või siis mõnda naist ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttetud rasvakogud ju, mis alati igal pool ees on ja segavad.

Meest ei sega ju :P

Anyway. Minu arust on kuju palju palju olulisem kui suurus.

Ja see on jällegi -maitse asi- ning -keskmine- meeldib kõige rohkematele.

Kellele meeldib rohkem kurve, kellele vähem. Ma ühe sõbraga alati vaidlen selle üle kas mingi tüdruk on ilus või mitte - need, kes talle meeldivad on minu maitse järgi pisut paksud ja need, kes mulle meeldivad, on tema maitse järgi liiga kõhnad.

Ma olen alati mõelnud, et kas huvitav sellel on (evolutsiooniline) põhjus see, et ta ise on selline kiitsakam ja mina jässakam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina ei mõista, mis värk meestel nende rindadega on? Mõttetud rasvakogud ju, mis alati igal pool ees on ja segavad. Minu arust: Mida vähem seda parem :P

Seda räägivad need naised kellel endal pole suurt midagi. Sama jutt on see, et raha ei tee õnnelikuks, seda räägivad need kellel seda pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et siis suurtele poistele meeldivad väiksemad naised ja väiksetele poistele suuremad ? .... olen seda ise ka tähele pannud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jääb mulje, et vasakpoolsema ja parempoolsema vahel käib võitlus just selles, et kellele meeldivad rohkem blondid ja kellele prünetid.

Isiklkult valiksin süsimustad juuksed aga parempoolne käib kah.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, äärmiselt huvitav. Ärge nüüd siis arvake, et need 3 tüdrukut siin nüüd ongi kogu issanda loomaaed. :P

Loodetavasti ei tule paljudele üllatusena, et eksisteerib selline koht: Search-Female-Physique. Minu arust äärmiselt intrigeeriv koht. Ja arutamist jätkub kauemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×