Jump to content
samsung78

liiga kõhna

Recommended Posts

kuidas ma saaksin oma kaalu tõsta,olen 42 kilo ja kaal ei tõuse kuidagi ,kas trennis käimine aitax ja mida täpsemalt peaks tegema.elan haapsalus siinsed võimalused ei ole vist kõige paremad,kuid ootan mõningaid soovitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa kaalu tahad tõsta? Kui lihase arvelt siis hakka jõusaalis käima, ning kui lihtsalt rasva arvelt siis söö kõvasti. Ma usun et sa tahad ikka lihase arvelt tõsta siis mine jõusaali ja räägi treeneriga kui on olemas. Muidugi on siis samal saidil palju informatsiooni. Loe, uuri, tegutse! edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks ka saali minna ja toitumis ja treening kava lasta teha kui võimalik. Ja süüa rohkem ja rohkem, vähemalt 5-6 korda päevas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah jõusaal aitab. Endal kogemus olemas kohe. Alusta vaikselt ja varu kannatust, ma sain 3-4 kuuga kaalu ja välimuse suht paika. Aga sul peab olema tahtmist saalis käia, sest ma oleks ammu asja pooleli juba jätnud, kui mulle ei meeldiks see kui hobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas ma saaksin oma kaalu tõsta,olen 42 kilo ja kaal ei tõuse kuidagi ,kas trennis käimine aitax ja mida täpsemalt peaks tegema.elan haapsalus siinsed võimalused ei ole vist kõige paremad,kuid ootan mõningaid soovitusi.

Kui palju vanust on muidu?Jõusaal aitaks loomulikult.Otsi endale korralik massikava ja mis sinupuhul kõige tähtsam-SÖÖ.Tarbi palju süsivesikuid,rasve ja valke.Massi on sul vaja ja üleliigesid kaloreid pole sul vaja lugeda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tasux vist jah spetsialisti poole pöörduda, kes annax professionaalset nõu. Sest iga inimene ju erinev. Mõned lihtsalt ongi loodud kõhnax.

mul oli ka sama lugu aga ma sain sellest nn kõnusest lahti..arvan et kui tahad saada sellest lahti ja pingutad siis sa ka saad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×