Jump to content
PT London

Ratio

Recommended Posts

Tere!

Käes on jälle arvamuste avaldamis aeg, saate k6ik jälle tarka panna :)

Pikkus:184 cm ; kaal:84 kg ; rasva %: 14.

Trenn: Massi tsykkel, 4 paeva nadalas.

Toitumine:2600kalorit(peamiselt tulevad need lihast, extra virgin olive oil, taistera leib ja riis,puder)

259 g proteiin(peamiselt tulevad need lihast, sheigid, taistera leib ja riis)

300 sysivesikud(banaan<2tk>, magus kartul, leib, riis ja puder)

40 g rasva(piim, looma liha, avocaado,oliiv 6li ja teravilja tooted)

Panin need täpsustused kirja, et keegi ei arvax et mu proteiinid, sysivesikud ja kalorid tulevad rämpstoidust(friikad, jaatised, saiakesed ja onu Mac'i restodest!)

Ma tean et 2600kalorit olex nagu vähe massi kogumisex, aga seda nr suurendades suureneb ka teiste toitainete arv!

Siit ka kysimus:Kui sööks 100-150 g india pahkleid w6i mandleid, olex see OK?

NB!ma ei tulnud tarka panema!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimastel aastatel on mõned USA uurijad pakkunud välja numbreid 2,0—2,5g/kg, seda just intensiivsete ja suuremahuliste jõu- ja kulturismitreeningute puhul. Selgusetuks jääb küll nende uuringute erapooletus.

St et proteiini aitaks u 210g ka... see oleks u 2,5g keha kg kohta ehk mõistlik, kuigi piisavaks koguseks loetakse 1,2—1,7g/kg

(I.Otsus "Pikemalt valkudest")

Rasva 40g on väga vähe... selle kaalu puhul 60-90g oleks vbl normaalne. Mandleid võiksid juurde süüa küll, head rasvad ja kui neid 100g süüa juurde siis peaksid piisava kogue rasvu saama küll.

Süsivesikuid on kuidagi kahtlaselt vähe, tegelikult kaloreid ka, kui ma kujutaks ette, et oled ikka mees ju? Ma olen nt kõvasti kergem aga söön palju rohkem kui sina. Nendega pead ise mängima, et kaal liiguks sobivas tempos. Kui vähe, siis söö rohkem ja kui palju tuleb juurde, pead vähendama süsivesikuid.

Sellise kaalu juures mina sööks vähemalt no 500g süsivesikuid, u 210 proteiini ja 80g rasvu = 3560 kcal. Tglt ma söön praegu juba peaaegu niipalju, kui sinu kaalu jõuan kunagi siis peaks ikka üle 4000 kcal sööma mina. Sinule võib piisata vähemast, kuid minu arvamus oleks, et rohkem süsivesikuid ja rasvu, valku sööks ka vähem (= vähem kaloreid ja rohkem raha). Nende kalorite asemel söö parem midagi, mida kehal rohkem vaja on, sest niipalju valke tarvis ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei söö üldse aedvilju? Miks? Madalakalorilised oluliste mikrotoitainete ja kiudainete allikad.

Relax mees :) söön ikka, kuidas siis muidu!

Ma lihtsalt ei pannud täpi pealt kõike oma toite siia kirja,aga avocado ja magus kartul on täitsa olemas ju!

Said natuke nyyd tarka panna oma viimase lausega :lol: aga olen kindel et peale minu on keegi kes seda ei teadnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avocado on eelkõige rasvaallikas ja magus kartul tärkliseallikas, aga kus on kapsas, porgand, kaalikas, lillkapsas, broccoli, spinat, tomat ja muu siuke kraam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avocado on eelkõige rasvaallikas ja magus kartul tärkliseallikas, aga kus on kapsas, porgand, kaalikas, lillkapsas, broccoli, spinat, tomat ja muu siuke kraam...

Kus ta on, kus ta on -Minu toitudes on :lol:

Loe mu text veel labi kui sa aru ei saanud ja kui ikka kohale ei j6ua, siis seletan tapselt lahti!

A mis see sinu p...et ikka torgib kui palju ja mis juurikaid ma söön ! No offence Bro :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus ta on, kus ta on -Minu toitudes on :lol:

Loe mu text veel labi kui sa aru ei saanud ja kui ikka kohale ei j6ua, siis seletan tapselt lahti!

A mis see sinu p...et ikka torgib kui palju ja mis juurikaid ma söön ! No offence Bro :lol:

Ma ei tea, minu arust torgib sinu perset see, et sa tahad nõu saada kuidas toituda :) Kuidas saab nõu anda kui sa pooled asjad kirjutamata jätad.

Kui juurikad toidus ka olemas, siis muud polegi midagi, kui et ära kalorite pärast nii väga muretse massikogumise ajal, rasva peaks rohkem olema protsentuaalselt ning pähkel on hea rasva allikas küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis OK, sellest v6ib mitut moodi aru saada, ehk tapsustaxid?????????

Millest Sa aru ei saa?

Sinu küsimus oli:

"Kui sööks 100-150 g india pahkleid w6i mandleid, olex see OK?"

Ja kame vastus oli:

"olex OK!" ehk jah ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see kalorite värk on yldse väga segane teema, yks ytleb et rokkem ikka rohkem,- teine aga pole vaja, oopis rohkem rasva söö rohkem. Siin yx mees soovitas mulle vapsee 2270 kalorit syya, nädalakese tegin seda ja siis tegin jäelduse et ta segane on peast :)

Oldman võiks ka midagi lisada siis mul olex juhe täiesti koos :lol::lol::D

Teglikult olex k6ige õigem ise katsetada, sest me k6ik ju einevad!!!

Aga olen kindel yhes: The truth is out there ja kunagi ma selleni j6uan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok vbla mu eelmine post jäi segaseks.

Minu arvamus:

Võid KÕIKE süüa rohkem, ent KINDLASTI suurenda rasva protsentuaalset osakaalu.

Kui paned lihtsalt rasvad juurde (nt. need pähklid) siis tõusebki kogukaloraazh ja rasvade protsentuaalne osakaal kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok vbla mu eelmine post jäi segaseks.

Minu arvamus:

Võid KÕIKE süüa rohkem, ent KINDLASTI suurenda rasva protsentuaalset osakaalu.

Kui paned lihtsalt rasvad juurde (nt. need pähklid) siis tõusebki kogukaloraazh ja rasvade protsentuaalne osakaal kah.

[/quo

Ok söön pähkleid, aga siis proteiini kogus on weel suurem ju!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks siinkohal vahele, arvud on 2,0 1,7 2,5g valku keha kg kohta ja mida iganes veel et kas teadjamad mehed oskavad õelda kui oluline osa peab olema valkude osakaalus loomseid ja kui palju taimseid valke. . Ise usun et inimene pole taim ja taimsete valkude osakaal mängib vähe siin. kuna nendes valkudes ei pidavat asendamatuid aminohappeid olema, mis lihase ehituseks vaja läheb.

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on meelde jäänud, et sa oled ju (personaal)treener seal Londonis ? ja kuidas saab siis nii olla, et treener ei tea mida, palju, kuidas süüa? Siin foorumis pole ju kasutajad mingeid koole läbinud, et treenerit õpetada, pigem peaks ju olema vastupidi. No offence :)

Muidu kalorite kohapealt ütlesid 100% õigesti:

Teglikult olex k6ige õigem ise katsetada, sest me k6ik ju erinevad!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on meelde jäänud, et sa oled ju (personaal)treener seal Londonis ? ja kuidas saab siis nii olla, et treener ei tea mida, palju, kuidas süüa? Siin foorumis pole ju kasutajad mingeid koole läbinud, et treenerit õpetada, pigem peaks ju olema vastupidi. No offence :)

Muidu kalorite kohapealt ütlesid 100% õigesti:

Kle ega ma k6ike ka ei tea veel ja alati v6ib ju teiste arvamust ka kysida!

Siiani on k6ik trenni ja toidu kavad effektiivsed olnud, aga kui midagi uut proovin siis on ka teiste arvamused alati teretulnud, aga see ei tahenda et ma nende järgi talitan!!

Arvesse lahevad ainult nende arvamused, kellel on aimu millest jutt kaib ja teised, no teeme nii et neist me ei raagi yldse. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks siinkohal vahele, arvud on 2,0 1,7 2,5g valku keha kg kohta ja mida iganes veel et kas teadjamad mehed oskavad õelda kui oluline osa peab olema valkude osakaalus loomseid ja kui palju taimseid valke. . Ise usun et inimene pole taim ja taimsete valkude osakaal mängib vähe siin. kuna nendes valkudes ei pidavat asendamatuid aminohappeid olema, mis lihase ehituseks vaja läheb.

Inimene peab toituma võimalikult mitmekesiselt ja toidumenüüd pidevalt muutma, et organism saaks kätte kõik vajalikud mineraalained, vitamiinid jne. Taimsete valkude osakaal kõigub vahemikus 1/3 kuni 1/2. Taimsete ja loomsete valkude selline suhe soodustab valkude paremat imendumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on meelde jäänud, et sa oled ju (personaal)treener seal Londonis ? ja kuidas saab siis nii olla, et treener ei tea mida, palju, kuidas süüa? Siin foorumis pole ju kasutajad mingeid koole läbinud, et treenerit õpetada, pigem peaks ju olema vastupidi. No offence :)

Muidu kalorite kohapealt ütlesid 100% õigesti:

Lihtsalt leidsin sellise artikli:<http://www.postimees.ee/181006/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tervis/223984.php>

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina leidsin sellise artikli: http://www.postimees.ee/191006/esileht/majandus/224001.php

See mis OldMani artiklis kirjas oli, on suht täpne, kuid ylekaaluliste inimestega puutun ma harva kokku!

Kuna ei tööta avalikus jõusaalis, siis ei tea täpselt mis mujal toimub! Valdav enamus mu kliente toitub tervislikult, osad isegi liiga tervislikult!(näide: paar kuud tagasi tuli mu juudrde noormees kes soovis rohkem lihast, tegin ise parajasti massi kava ja koostasin talle enamvähem samalaadse programmi.Istusime maha ja rääkisime ka vastavast dieedist, tema aga ei v6tnud mind kuulda ja kui oli möödunud 2-3 nädalat vaatasin et mingit kaalu talle juurde ei tulnud! Palusin tal kirja panna u. 4-ja päeva dieedi ja ylla ylla tyybil oli a'la minu reljeefi tsykli toitumine seal! Viisime koheselt muudatused sisse ja bitseps +1.3 cm 2.5 kuuga)

Rääkisin seda, sest ei taha et keegi hakkaks arvama selle artikli alusel et siin k6ik on sellised!

Hiljuti avaldati siin Londonis artikkel, kus uuriti ylekaalulisi ja komplex kus töötan oli k6ige madalama protsendiga(14% ylekaalulisi) ning arvestades palju siin inimesi elab on see väike!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×