Jump to content
memphis

tre

Recommended Posts

küsimus selline et teen 4 korda nädalas trenni

Esmaspäev:käed ja rind

Teisipäev: selg ja õlg

kolmapäev puhkus

Neljapäev siis jälle rind ja käed

jne on see normaalne või peaks muutma graafikut

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus selline et teen 4 korda nädalas trenni

Esmaspäev:käed ja rind

Teisipäev: selg ja õlg

kolmapäev puhkus

Neljapäev siis jälle rind ja käed

jne on see normaalne või peaks muutma graafikut

Suht hea kava, sest jalga üldse ei tee....

paljud raiskavad oma väärtuslikku trenniaega jalgade treenimise peale.

Samuti on veel hea et 2x rohkem on rinda ja kätt kui selga.

Ainult mida parandada võiks asendada selja ja õla päeva samuti rinna ja kätega,

kuna muidu võivad selg ja õlad liiga suureks minna.

Väga hea kava on 3x nädalas rinda ja käsi teha... või siis kahene split üle päeva:

E,K,R - Rind

T,N,L - Käed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega kava on muidu normaalne, aga kus reied ja sääred jäid??

Muidu Ronnie Coleman treenis ka enne 1999. a. Mr. Olympiat nii et rind, selg ja käed olid 2 korda nädalas ja õlg ning jalad olid 1 kord nädalas. Et kui suudad ära taastada ja väga intensiivselt ei treeni, siis miks mitte. Algajad treenivad ka kõiki lihaseid 2...3 korda nädalas läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldis see Hummeri kava. Kohe hakkan tegema. Selle võks koguni "Treeningkavadesse" üles panna kui mingi "algaja jõmmi kava" vms. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wow! Milline peen huumor, mõnele tegijale võiks lausa Raimo Aasa aasta auhinna anda.Inimene küsib nõu, aga mida ta saab-ainult parastavaid kommentaare.Põhimõtteliselt kava ju enam-vähem õige, ainult jalad ja kõht juurde lisada ja ongi Kiivikase koostatud edasijõudnute kava kolmeks.Memphis sa vaata Tööriistad+Treeningkavad, sealt võid nii mõndagi leida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wow! Milline peen huumor, mõnele tegijale võiks lausa Raimo Aasa aasta auhinna anda.Inimene küsib nõu, aga mida ta saab-ainult parastavaid kommentaare.Põhimõtteliselt kava ju enam-vähem õige, ainult jalad ja kõht juurde lisada ja ongi Kiivikase koostatud edasijõudnute kava kolmeks.Memphis sa vaata Tööriistad+Treeningkavad, sealt võid nii mõndagi leida

Siin ongi see koht - põhimõtteliselt Kiivika kava, kuid jalg ning kõht puudu! Milleks siis ise hakata algajal midagi leiutama, kui näidiskavad on olemas? Iseenese tarkusest, kui veel ka kogemus puudu, pole mõtet hakata midagi tegema. Lihtsalt kõik on juba tüdinenud sellistest teemadest, kus algajad või alustajad lahmivad niisama, teadmisi omamata. Ok veel, kui nad nende endamixitud kavade järgi veel trenni ei tee, jõuab parandada ja asja muuta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus selline et teen 4 korda nädalas trenni

Esmaspäev:käed ja rind

Teisipäev: selg ja õlg

kolmapäev puhkus

Neljapäev siis jälle rind ja käed

jne on see normaalne või peaks muutma graafikut

kindel laks, et varsti ületreening. See ei ole normaalne. Seda peaks muutma. :) võta kiivikase kava, arvatavasti siis algajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun siinkohal Maatsiga! Selle asemel, et siin nalja teha aidake inimest, muide see probleem on siin juba ammu. Naljamehed tehke endale eraldi foorumi teema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin ongi see koht - põhimõtteliselt Kiivika kava, kuid jalg ning kõht puudu! Milleks siis ise hakata algajal midagi leiutama, kui näidiskavad on olemas? Iseenese tarkusest, kui veel ka kogemus puudu, pole mõtet hakata midagi tegema. Lihtsalt kõik on juba tüdinenud sellistest teemadest, kus algajad või alustajad lahmivad niisama, teadmisi omamata. Ok veel, kui nad nende endamixitud kavade järgi veel trenni ei tee, jõuab parandada ja asja muuta. :lol:

No ma ei saa aru, milleks siis foorum üldse on?Ikka selleks, et vahetada teadmisi, kogemusi jne.Loomulikult oleks võinud alguses kasutada otsingut(mida Memphis edaspidi kindlasti ka teeb :lol: ).Aga kui lollid küsimused on ära tüüdanud, siis on ju variant, üldse mitte vastata.Mind on siin foorumis ära tüüdanud see, et hüva nõu või mitte vastamise asemel mingid endale ettekujutavad 15-16 aastased "bõkid"(ma ei pea silmas gannibali) kukuvad kohe irvitama ja mõnitama.Ja näiteks kui saalis trenni teed ja tuleb noor poiss nõu küsima, et kuidas on õigem harjutust teha, kas siis peaks vastama, et kuule kurejalg sa oled mind ära tüüdanud-tõmba uttu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus selline et teen 4 korda nädalas trenni

Esmaspäev:käed ja rind

Teisipäev: selg ja õlg

kolmapäev puhkus

Neljapäev siis jälle rind ja käed

jne on see normaalne või peaks muutma graafikut

Kas ületreeningusse ei karda sattuda?? :) Arvamus selline, et kui hakkad ülepäeva seda kava tegema ja lisad ka jalad sisse siis on täitsa norm :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimus selline et teen 4 korda nädalas trenni

Esmaspäev:käed ja rind

Teisipäev: selg ja õlg

kolmapäev puhkus

Neljapäev siis jälle rind ja käed

jne on see normaalne või peaks muutma graafikut

minu arvamus: esmasäevane biitsa trenni võib segada teisipäevane seljatrenn. siis õlga võib segada eelneva päeva rinnatrenn. siis arvan ,et teed ühte lihast liiga tihti, proovi vähemalt ühele lihasgrupile anda 3-4 päeva puhkust. ja jalgu pole üldse, kui sul need loomult jämedad pole, siis varsti näed kuidas need arengus maha jääma hakkavad.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei lähe muidugi teemasse, aga mina lihtsalt ei julge saalis nõu küsida. :) Tal võibolla ka see probleem. Samas pole ma neti teel ka küsinud, olen üritanud nii teha nagu netis kirjas on - kõik kommentaarid kaasvõitlejate poolt on saalis oodatud, aga keegi ainult ei tea seda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei lähe muidugi teemasse, aga mina lihtsalt ei julge saalis nõu küsida. :) Tal võibolla ka see probleem. Samas pole ma neti teel ka küsinud, olen üritanud nii teha nagu netis kirjas on - kõik kommentaarid kaasvõitlejate poolt on saalis oodatud, aga keegi ainult ei tea seda :lol:

Soovitan küsida, küsid mõnelt kes on juba pikemat aega asjaga tegelenud, kui viisakalt küsida siis keegi sind ära ei tõuka.

NB! Kindlasti mitte küsida kui teine inimene teeb oma seeriat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kava on suht ühekülgne tõesti et katsu seda ümber teha nii et kohu keha saab koormust või siis võta valmis kava .... ja küsida soovitan ma alati .... ise olen vähemalt seda arvamust et enne uurida ja siis teha ... et vältida valesti tegemist .... valesti tehes võid saada vigastuse kogu eluks .... ma ei tea küll kedagi kes algaja saalis ära põlgaks oleme me ju kõik olnud algajad ... ja kui ilusti küsida siis saad vastuse ka .... ei usu mina et keegi peese saadab ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×