Jump to content
ranger

jalapress

Recommended Posts

need esimesed postitajad üritavad enda arust mingid naljamehed olla :wub:

kui teine küsib huvi pärast siis milleks hakata paukuma??? :P üritate mingit naljamehe mainet endale saada w :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
need esimesed postitajad üritavad enda arust mingid naljamehed olla :wub:

kui teine küsib huvi pärast siis milleks hakata paukuma??? :P üritate mingit naljamehe mainet endale saada w :wub:

See oli nyyd räpselt naelapea pihta. :P

Ikka vahest tore ennast teistega võrrelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
600'ga teen. Rohkem ei viitsinud. Suht mõttetu teema, võrrelda ei saa, masinad on erinevad.

isegi ühe ja sama masina peal võivad raskused erineda. Tegin 6 kuud tagasi max 300ga seeriad, kuid nüüd on ühe korduse aeg seerias ca 4-5 sekki (ehk teen rohkem tunnetuse peale) ja teen 200-230ga. Kõvasti oleneb soorituse iseloomust. Mõned nääpsakad mehed teevad nt biitsale kangiga trenni niimoodi, et väänlevad nagu vihmaussid, kuni saavad kangi üles ja lasevad hooga alla; ja seetõttu kasutavad poole raskemaid kange kui mina. Aga see pole ju näitaja.

...ja kükke ei saa samuti ju objektiivselt võrrelda. Mõni teeb täiskükke, teine aga nt veerandküki (ehk kõverdab jalgu ainult 45 kraadi). Nt täiskükke teen 90ga aga üsna aeglaselt ja mitte suutlikuseni; ning poolkükke 150ga!!! Ei saa ju võrrelda

Muudetud kasutaja salver poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tõesti ei saa aru kas osad inimesed siin on kirjaoskamatud või .... teema alustaja tahab teada lihtsalt asja palju on kellegi max .... kes soovib see vastab kes ei see ei vasta kuid mingit ilkumist ja suva juttu pole mõtet ajada .... kui ei taha mingit 2 või 3 kohalist numbrit siia kirjutada siis pole vaja arutlema hakata millise masina peal seda tehti ja kuidas üldse jne ... selle jaoks võiks teha uue teema ... see teema on puhtalt küsimus palju on kellegi max .... ja tean et see postitus on ilkujate kallal ilkumine kuid üritan kaitsta teema algatajat pideva virisemise eest ... ja mainin ära et mina kirjutasin oma tulemuse ja ei ilkunud teema algataha kallal ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isegi ühe ja sama masina peal võivad raskused erineda

Kle nagu kõik ei saagi samal apraadil sama raskusega teha,inimesed eri tugevused..

Suht ebatähtis küsimus, aga ei tea palju see jalapressi atripuut ise kaalub ilma raskustetta, kang juba tundub oma 20kilo, et kas see arvestatakse sinna juurde nagu kangigagi? :blink:

Vist peaks jh mingi 15 või 20 kg olema aga ei ole kindel.

Muudetud kasutaja ranger poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no 400 tuleb 8 korda ära ikka.. :blink:

maksimumi ei tea ja ei viici proovida ka... selle masina alla jääda ei ole üldse pehme tunne.. ajalugu on näidanud :huh:

sul samasugune masin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul samasugune masin?

kujuures isegi värv on sama :huh:

sellega on minu arust ainult see probleem et kui jalad liiga tugevaks lähevad ei mahu kettad peale ära enam..

praegu vist mingi 100 kg varuks veel ikka..

ühesõnaga ei tohi jalga palju teha.. pärast on liiga hea veel :blink:

Muudetud kasutaja mota poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi ma tegin pidevalt 4x10x 400.

Ükskord suutsin aga endale päris parajalt seljale viga teha. Lihtsalt kerge lohaksus. Olin rohkem kui kuu täiesti out. Siis jõudis tõeliselt kohale, et iga suure raskusega masin on ka piisavalt ohtlik. Vigastada võib end muidugi ka väikse raskusega aga kipub olema, et mida suurem raskus seda suurem tõenäosus ja vigastus.

Praegu teen 250ga veits pikma seeria (15-20) ja tulemus küll halvem pole aga harjutus tundub oluliselt turvalisem.

Vanus 36 :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laon jalapressi masinale 880 kg , tõsta ei ole veel proovinud.

Ahnii...

aga väga huvitav mõte hakata jalapressi masinat tõstma... :blink:

Laod 800kg peale ja siis tõstad jalapressi peakohale...

Mina jõuan ainult 6 korda... 7 ei tulnud enam ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×