Jump to content
ranger

jalapress

Recommended Posts

On ju väga suhteline kui palju, sest inimesed teevad jalapressi väga erinevate amplituutidega. Mõni praktiliselt ei kõverdagi jalgu.

Ise olen täheldanud seda, et erinevate jalapressi aparaatide puhul on tulemused väga erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriad 140-160kg, jalapressi aparaadist oleneb palju naq eelpool Vägivaldur ütles. Kui ühes jõusaalis tegin 160kg seeriaid, siis teise tundus 140kg sama raske naq esimeses 160kg.

Max'i pole proovind ja ei ole kavas ka eriti.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koos Ott Kiivikaga tegin Tegijate Treeningus ühe jalaga kolm kordust 300kg-ga.

Aga muidu teen 150 kg-ga tavaliselt - küll aga erimeetodiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
milline see erimeetod siis on, huvitav?

Lihtsalt teen umbes kolmanda või neljanda harjutusena ja raskuse allhoidmisega nii 3-4-5 sekundit. Alumises asendis peaks siis lihas olema venituses ja samas ei tohiks raskust toetada kõhule vaid pinge peaks jääma koguaeg jalgadesse. Ja kui enam ei jõua all hoida , siis lihtsalt pumpan lihase täis kiiremate kordustega. Soovitan kasutada aegajalt. Kindlasti annab see vaheldust ja teistmoodi koormust jalgadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sain küll aru aga ma mõtlen neid kes ütlevad ah et ma olen 10 a lükkan 999 üles.,need on juu mõttetud.

Kui sul midagi normaalset küsida pole siis võid ka ju tasa olla :)

Totrale küsimusele said totra vastuse!

pole see vähemalt nii totter,lihtsalt pakkus huvi palju ka keegi üles lükkab.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalapress ei ole võrreldav. Kui keegi tõesti jalgade jõudu tahab võrrelda, võrrelge kükki.

Täpselt minu mõte :)

Endal siiani 145kg rekord,a see viimase seeriaga saadud,siis ma arvan et max peaks veel parem olema.

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×