Jump to content
girl20

põlved naksuvad

Recommended Posts

põlved on juba väga ammusest ajast( juba enne kooli) naksunud ja ei teagi milles nagu asi võib olla kas kaltsiumi puudus vms??Enne see mind nagu ei häirinudki aga nüüd kui olen tegelenud mõnda aega jooksmisega ja nüüd teen kodus trenni(hantlitega kätele, kõhulihased jne :kõikidele lihasgruppidele), siis trenni tehes luud naksuvad(eriti just põlved) ja see häirib!

Lootsingi, et äkki on kellelgil sama mure olnud ja mida selle puhul siis ette on võetud ja kas on asi üldse nii tühine või äkki midagi tõsisemat??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põlved on juba väga ammusest ajast( juba enne kooli) naksunud ja ei teagi milles nagu asi võib olla kas kaltsiumi puudus vms??Enne see mind nagu ei häirinudki aga nüüd kui olen tegelenud mõnda aega jooksmisega ja nüüd teen kodus trenni(hantlitega kätele, kõhulihased jne :kõikidele lihasgruppidele), siis trenni tehes luud naksuvad(eriti just põlved) ja see häirib!

Lootsingi, et äkki on kellelgil sama mure olnud ja mida selle puhul siis ette on võetud ja kas on asi üldse nii tühine või äkki midagi tõsisemat??

Öeldakse tavaliselt, et kui naksumisega valu ei kaasne, siis on see süütu asi ja muretsemiseks pole põhjust ...

Aga samas ei tuleks kahjuks vb arsti juures käik või mõne liigesetoidu manustamine ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Ei tea kui noor voi vana sa oled, kuid mul endal oli sama probleem, kuid sain asja korda. Kas sa oled kontrollinud, et sul lampjalgsust pole? Noorest peas vaid polved raksuvad, kuid hiljem hakkab juba ka valu tekitama. Ise sain asjast jagu, kui hakkasin tarbima neid biogykosamiini tablette ning tegema jalalihaste tugevdamiseks jalgadele jalapressi. Nii lihtne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka raksuvad trenni tehes,aga ise õnneks ei kuule,kuna pingutan :P Mul on ka lampjalgsus iidamast-aadamast ,ja see võib ka sellele kaasa aidata.Praegu ei viitsi veel asja hakata parandama hakata,käin sõjaväe arstlikus kontrollis ära,siis hakkan. ;) Aga neie,teil soovitan tõesti proovida glükoosamiini,ma vahepeal võtsin seda,asi paranes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×