Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

Jälle teemast kõrvale kaldudes: Miks kõik nii väga Bushi vihkavad? Palun kui viitsite seletage ära, mis on see mis temast nii lõpmatu halva mehe on teinud? Endal pole tema vastu otseselt midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle teemast kõrvale kaldudes: Miks kõik nii väga Bushi vihkavad? Palun kui viitsite seletage ära, mis on see mis temast nii lõpmatu halva mehe on teinud? Endal pole tema vastu otseselt midagi.

Loomulik,et see,kes palju teeb,saab palju vaenlasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miis peaks ikka naisest omajagu suurem olema !?Pealegi,kui inimene on 10 senti pikem,siis peaks ta olema ka nii 9-10 kilo raskem.

MIngi 20kg ikka peaks mees naisest raskem olema.

Ütleme naine 60kg ja mees 80kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen siiamaani märgand, et naistele lähevad peale karmid machod jne jne aga kui vanemaks saavad siis tahavad midagi rahulikku ja sellist korralikku kelle kõrval olla.Eks kindlasti vaadatakse ka sportliku olemist kuid esmatähtis ikka kokkusobivus kahe isiksuse vahel.Muidugi on see raske kui üks rügab päevast päeva trenni ja jälgib pinksalt oma toitumis rutiini aga teist tõmbab hoopis ööklubides käimine jne aga mina kui ise täileikult trenni hull :angry: ei saa ju ööklubides konnata, sellepärast peavadki olema huvid ühised on vähemalt millest rääkida ja on mõnus koos aega viita ning olla toeks üksteisele.Tugevuse kohta ütleks nii, et Isa on mul alati öelnud, et mees peaks olema täpselt nii tugev, et suudaks kaitsata vähemalt oma tüdrukut. :P

Väikene mõtteavaldus minupoolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema algatajale teemakohast lugemist ja mõtteainest:
(iseasi, millal
jaykobe
seda lugema satub, arvestades tema kasutajanime alt viimast sisselogimist).

argonaut! Millal te magate? :angry:

Niih... ei ole delfi lugeja enne olnud. Heaks meheks olemist ei saa m66ta mingisuguse punktide systeemiga. S6nadepaar "sisemine ilu" on tugevalt devalveerunud (sama k2ib s6na armastus kohta). Kuid, kui te jagate oma elu juba kellegagi, siis hakkab "hinge suurus" ysna olulist rolli m2ngima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tugevuse kohta ütleks nii, et Isa on mul alati öelnud, et mees peaks olema täpselt nii tugev, et suudaks kaitsata vähemalt oma tüdrukut. :angry:

Noh, õnneks on tänapäeva tüdrukud piisavalt tugevad, et iseennast kaitsta. Mul endal pole küll iial ette tulnud situatsiooni, kus keegi mind kellegi/millegi eest kaitsma peaks. Vaimse kaitsmise jaoks ei pea meesterahvas üldse suur olema - mõni täitsa miniatuurne oskab vahel naisterahva muttatrambitud ego kenasti välja õngitseda ja puhtaks rookida. :P

Võib ju küll arvata, et saad oma isikut tuunida mõne eriti hea väljanägemise või geniaalse tegelase abil, aga reeglina jääb lõpuks oluliseks ikkagi muu - näiteks kas ta oskab puhtust pidada, kas ta norskab või kas tal on kupli all kõik enam-vähem paigas. Eks igaühel omad kriteeriumid. On nähtud ka neid, kes demovariandi (=eriti ilus inimene, kellega koos on hea end seltskonnas näidata) nimel kannatavad ääretut lollust, või raha nimel ääretut hoolimatust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema algatajale teemakohast lugemist ja mõtteainest:
(iseasi, millal
jaykobe
seda lugema satub, arvestades tema kasutajanime alt viimast sisselogimist).

Kõige debiilsem artikkel, mida ma olen elus lugenud!!! Kirjutaja on täielik idioot!!!!!! :angry:

Lugege artikkli kommentaare ja veenduge, et ma pole ainuke, kes nii arvab.

Muudetud kasutaja Larry poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle teema kohta sobib anekdoot:

Miamis on pood, kus müüakse mehi. Poe uksel on juhend kaupluse

külastajatele: "Kaupluses tohib käia vaid ühe korra. Korruseid on 6

ja igal korrusel on erinevate omadustega mehed. Võid valida mehe mis

tahes korruselt või minna edasi järgmisele korrusele, kuid tagasi

eelmisele korrusele minna ei tohi!"

Naine läheb poodi.

Esimesel korrusel müüakse mehi, kellel on töö. Naine läheb järgmisele

korrusele.

Teisel korrusel müüakse mehi, kellel on töö ja kes armastavad lapsi.

Naine läheb edasi.

Kolmandal korrusel müüakse kenasid mehi, kellel on töö ja kes

armastavad lapsi. "Vau!" mõtleb naine, aga jätkab siiski veel

ülespoole.

Neljandal korrusel müüakse kenasid mehi, kellel on töö, armastavad

lapsi ja abistavad kodutöödel. "See on juba tõesti tore!" mõtleb

naine, "Siia võikski jääda", aga läheb ikkagi järgmisele korrusele.

Viiendal korrusel müüakse romantilisi kenasid mehi, kellel on töö,

armastavad lapsi ja abistavad kodutöödel. Naine tunneb suurt kiusatust

ostu ära teha, kuid arvab, et järgmisel korrusel on veel midagi

paremat ja jätkab teed.

Kuues korrus on tühi peale sildi: "Oled 6.korruse 31 456 012

külastaja.

Selle korruse eesmärk on tõestada, et naistele on võimatu meeltmööda

olla.

Täname külastuse eest!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle teema kohta sobib anekdoot:

Miamis on pood, kus müüakse mehi. Poe uksel on juhend kaupluse

külastajatele: "Kaupluses tohib käia vaid ühe korra. Korruseid on 6

ja igal korrusel on erinevate omadustega mehed. Võid valida mehe mis

tahes korruselt või minna edasi järgmisele korrusele, kuid tagasi

eelmisele korrusele minna ei tohi!"

Naine läheb poodi.

Esimesel korrusel müüakse mehi, kellel on töö. Naine läheb järgmisele

korrusele.

Teisel korrusel müüakse mehi, kellel on töö ja kes armastavad lapsi.

Naine läheb edasi.

Kolmandal korrusel müüakse kenasid mehi, kellel on töö ja kes

armastavad lapsi. "Vau!" mõtleb naine, aga jätkab siiski veel

ülespoole.

Neljandal korrusel müüakse kenasid mehi, kellel on töö, armastavad

lapsi ja abistavad kodutöödel. "See on juba tõesti tore!" mõtleb

naine, "Siia võikski jääda", aga läheb ikkagi järgmisele korrusele.

Viiendal korrusel müüakse romantilisi kenasid mehi, kellel on töö,

armastavad lapsi ja abistavad kodutöödel. Naine tunneb suurt kiusatust

ostu ära teha, kuid arvab, et järgmisel korrusel on veel midagi

paremat ja jätkab teed.

Kuues korrus on tühi peale sildi: "Oled 6.korruse 31 456 012

külastaja.

Selle korruse eesmärk on tõestada, et naistele on võimatu meeltmööda

olla.

Täname külastuse eest!"

natuke liialt üldistav ja pealiskaudne ma ütleks :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See artikkel ajab ikka veits vere keema.mis annab mehele kirjanduse tundmine?Mitte midagi.Aga mis annab talle tugev keha?Austust ja eitesid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See artikkel ajab ikka veits vere keema.mis annab mehele kirjanduse tundmine?Mitte midagi.Aga mis annab talle tugev keha?Austust ja eitesid.

Loomulikult ajab vere keema - kel kesta all midagi pole ..., :angry:

Aga sa said vähemalt aru,millest jutt ... .Ja sa vihastasid.Ilmselt tundsid end puudutatuna.

Tubli!

Aga vat debiilsusega kelkimine ei ole enam tubli, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See artikkel ajab ikka veits vere keema.mis annab mehele kirjanduse tundmine?Mitte midagi.Aga mis annab talle tugev keha?Austust ja eitesid.

V6ibolla EITESID (naisi kyll mitte...) annab t6esti... mis aga austusesse puutub. Ega te yrgajal enam ela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur probleem. Normaalne inimene peakski ju mõne raamatu läbi lugema aasta jooksul. Ja rumal olekski ainult ühes suunas areneda. Tõesti me ei ela enam ürgajal ja st., et me peame üha rohkem pingutama, et olla nö. "ideaalsed mehed".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur probleem. Normaalne inimene peakski ju mõne raamatu läbi lugema aasta jooksul.

No ju siis on probleem,kui see grupil seltsimeestel

vere keema ajas, :P

Aga pole hullu.Artikli nad ju lugesid läbi - seega lugeda oskavad.

Aru said kah,et jutt käis neist ...

no ei ole ju päris lootusetu, :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ma mahun selle artikli autori raamidesse:Surun üle 100 kilo ja olen lugenud F:dostojevski ,,Idioot``-i.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema algatajale teemakohast lugemist ja mõtteainest:
(iseasi, millal
jaykobe
seda lugema satub, arvestades tema kasutajanime alt viimast sisselogimist).

ma arvan, et see tüdruk on valede meeste peale sattunud ja talle tundubki olukord lootusetu. ei ole asi nii hull ühti. ei saa niimoodi lahterdada, et kui on mingi spordimees, siis seega ka tumba, kellega pole millestki rääkida. inimesi on erinevaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minupoolne suur austus selle neiu vastu. Tore, et selliseid on veel jäänud, kes peale ilusate kõhulihaste ja pika riista meestes midagi hindavad. Ja kogu selle jutuga, mis ta kirjutanud on, olen ma 100% päri. Mees peab olema mitmekülgselt arenenud (ja ka naine). Kui pühenduda vaid treeningutele, siis jääb vaimne pool tagaplaanile. Ja kokkuvõttes on poolik mees - treenitud keha olemas, aga mõistust ja intelligentsust mitte. Ja vastupidi.

Kuigi olen palju tegelenud spordiga, olen ka alati tundnud vajadust vaimse järele. Tunnen huvi kunsti, teatri, ilukirjanduse vastu. Käin klassikalise muusika kontserditel, muuseumides, kunstinäitustel. Loen ilukirjandust (ka F.M.Dostojevskit olen palju lugenud). Tunnen Piiblit. Praegu omandan kõrgharidust (infotehnoloogia erialal). Hobidest võiks veel nimetada kalapüüki, matemaatikat, füüsikat ja programmeerimist. Ja trenni maha jätta ei kavatse. Kõik peab olema tasakaalus.

Mitmekülgsed mehed ei ole tegelikult välja surnud - neid on veelgi. Kahju, et artikli autor neid kohanud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi olen palju tegelenud spordiga, olen ka alati tundnud vajadust vaimse järele. Tunnen huvi kunsti, teatri, ilukirjanduse vastu. Käin klassikalise muusika kontserditel, muuseumides, kunstinäitustel. Loen ilukirjandust (ka F.M.Dostojevskit olen palju lugenud). Tunnen Piiblit. Praegu omandan kõrgharidust (infotehnoloogia erialal). Hobidest võiks veel nimetada kalapüüki, matemaatikat, füüsikat ja programmeerimist. Ja trenni maha jätta ei kavatse. Kõik peab olema tasakaalus.

Tore.On meil ylej22nuil siis mille(6igemini kyll kelle) poole pyyelda, :P

Mitmekülgsed mehed ei ole tegelikult välja surnud - neid on veelgi. Kahju, et artikli autor neid kohanud ei ole.

Ta ei saagi neid kohata.Paistab,et too tibi on t2pselt samasugune kui need,keda ta tymitab,anlt vastupidi:et kui inimene tegeleb spordiga=j2relikult idioot, :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minupoolne suur austus selle neiu vastu. Tore, et selliseid on veel jäänud, kes peale ilusate kõhulihaste ja pika riista meestes midagi hindavad. Ja kogu selle jutuga, mis ta kirjutanud on, olen ma 100% päri. Mees peab olema mitmekülgselt arenenud (ja ka naine). Kui pühenduda vaid treeningutele, siis jääb vaimne pool tagaplaanile. Ja kokkuvõttes on poolik mees - treenitud keha olemas, aga mõistust ja intelligentsust mitte. Ja vastupidi.

Kuigi olen palju tegelenud spordiga, olen ka alati tundnud vajadust vaimse järele. Tunnen huvi kunsti, teatri, ilukirjanduse vastu. Käin klassikalise muusika kontserditel, muuseumides, kunstinäitustel. Loen ilukirjandust (ka F.M.Dostojevskit olen palju lugenud). Tunnen Piiblit. Praegu omandan kõrgharidust (infotehnoloogia erialal). Hobidest võiks veel nimetada kalapüüki, matemaatikat, füüsikat ja programmeerimist. Ja trenni maha jätta ei kavatse. Kõik peab olema tasakaalus.

Mitmekülgsed mehed ei ole tegelikult välja surnud - neid on veelgi. Kahju, et artikli autor neid kohanud ei ole.

ma arvan et kasulikum on mitte universaalne olla vaid olla pigem yhes asjas maksimaalselt hea- põhiliselt oma eriala ja huviga aind tegeleda-muu aind puhkusex

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×