Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

olen suht kindel et kui seisavad rannas või klubis või kus iganes kõrvuti treenitud hoolitsetud mees ja kõhnuke kondikubu siis enamus mehi mõtlevad nii et wow ... respect ..... naised aga mõtlevad et hmm ... täitsa pandav mees ... igatahes sobib mulle ... ja seda kondikubu märkavad ainult need kes arvavad et pole piisavalt head selle treenitud hoolitsetud alfa-mehe jaoks

Kogu su jutt koondub ikka ja jälle välimusele. Üldse jääb mul mulje, et siin teemas on esmatähtis mingi biitsepsi või jumal teab mille suurus. Ise näen sittamoodi vaeva saalis käimisega, ent ikkagi ei võta ma teisi inimesi sama mõõdupuu järgi ala"kui x kilo ei suru, siis pole tegija" jne.

No tore on olla "kapi välimusega" aga isiklikult arvan ,et inimese headust ainult selle järgi määrata on äärmiselt ebaõiglane. Loodan ,et sa ei pahanda aga sain silme ette kindla visooni treenitud välimusest tänu sellele pildile.

http://www.rate.ee/show.php?id=7252568 Järjekordne näide kuidas kaudselt mõnitatakse oma veidi kõhnemat sõpra stiilis "kes jääb peale"? Vastus on ju teada aga ikkagi on ju vaja teistest üle olla, kasvõi põhimõtte pärast. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogu su jutt koondub ikka ja jälle välimusele. Üldse jääb mul mulje, et siin teemas on esmatähtis mingi biitsepsi või jumal teab mille suurus. Ise näen sittamoodi vaeva saalis käimisega, ent ikkagi ei võta ma teisi inimesi sama mõõdupuu järgi ala"kui x kilo ei suru, siis pole tegija" jne.

No tore on olla "kapi välimusega" aga isiklikult arvan ,et inimese headust ainult selle järgi määrata on äärmiselt ebaõiglane. Loodan ,et sa ei pahanda aga sain silme ette kindla visooni treenitud välimusest tänu sellele pildile.

http://www.rate.ee/show.php?id=7252568 Järjekordne näide kuidas kaudselt mõnitatakse oma veidi kõhnemat sõpra stiilis "kes jääb peale"? Vastus on ju teada aga ikkagi on ju vaja teistest üle olla, kasvõi põhimõtte pärast. :huh:

hehh ... mis mu sõbral viga on ... eesti kergejõustiku maastikul norm tegija (8 ja 10 võistlus) ... samuti tegeleb pikamaa jooksuga .... ja kui ta särgi seljast viskab siis on kõhulihased ideaalselt välja joonistunud ... kuna tema tegeleb spordiga mis eeldab kõhnemat kehaehitust siis ei saagi ta suur kapp olla ... kuid oma keha kohta on ta treenitud ja saavutanud nii mõndagi ... seega respect .... ja see käib ikkagi minu välja käidud argumendi alla et kui mees on treenitud ja hoolitsetud siis on ta mees .... aga see selleks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jälle on geenid kõiges süüdi ...neid ju lihtne süüdistada need ei saa ju ennast kaitsta ... fakt on see et kui trenni ei tee siis ei kasva ka ... ja jäädki pisikeseks ... olenemata geenidest ... ja võibolla sa tõesti nii ei mõtle kuid olen suht kindel et kui seisavad rannas või klubis või kus iganes kõrvuti treenitud hoolitsetud mees ja kõhnuke kondikubu siis enamus mehi mõtlevad nii et wow ... respect ..... naised aga mõtlevad et hmm ... täitsa pandav mees ... igatahes sobib mulle ... ja seda kondikubu märkavad ainult need kes arvavad et pole piisavalt head selle treenitud hoolitsetud alfa-mehe jaoks ... sama kehtib ka hoolitsetud ilusate naiste kohta ....

QWE8<--- sulle siis niipalju et inimese üle otsustatakse välimuse järgi ... seda teevad kui mitte kõik siis valdav enamus .... sisemust sa ju ei näe ... ja kui inimene näeb antipaatne välja siis sa ei uurigi mis sees on ... seega välimus on tänapäeval suht tähtis ...

No mehi ma küll välimuse järgi ei vaata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Supermehed, kes mind täiega erutavad on sellised nt Mick Jagger või Keith Richards, lihvitud teemandid - mis ei kaota kunagi oma sära ja energiat! Ideaalmees on selline, kelles näen tohutut sisemist jõudu, eluenergiat, empaatiat jms väärtused. Lihased ei puutu absoluutselt asjasse - mida ma peale hakkan lihaste hunnikuga, kes pisemagi ebaõnnetumise tõttu nutma puhkeb :ph34r: või oma ebaõnnestumistes ainult teistes süüd näeb :blink: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Supermehed, kes mind täiega erutavad on sellised nt Mick Jagger või Keith Richards, lihvitud teemandid - mis ei kaota kunagi oma sära ja energiat! Ideaalmees on selline, kelles näen tohutut sisemist jõudu, eluenergiat, empaatiat jms väärtused. Lihased ei puutu absoluutselt asjasse - mida ma peale hakkan lihaste hunnikuga, kes pisemagi ebaõnnetumise tõttu nutma puhkeb :lol: või oma ebaõnnestumistes ainult teistes süüd näeb :ph34r: ?

Ma saan su pointist aru, aga kui hästi sa tunned Mick Jaggerit ja Keith Richardsit :blink: ? Kas sa vähemalt nende biograafiaid oled lugenud? Respect (teatud mõttes) muidugi Jaggerile, kellel on (ametlikult) seitse last nelja erineva naisega (see on ikka saavutus... iseasi kui hästi see ja fakt, et mõned naised on poole nooremad kui tema teistele naistele meeldib) ja eriti tõsine respekt Richardsile, kes tuli välja heroiinisõltuvusest (ja see on ikka quite a feature, kuigi parem on mitte narkar olla in the first place). Aga ma ei usu, et kui nad oleksid staarid mingil muul alal kui muusika (edukad ärimehed näiteks), siis neid väga vahvateks inimesteks peetaks... eriti nende 20-40 eluaastat perioodis.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju kui mõni tõesti nii arvab, kõigil lihtsalt ei ole geneetiliselt soodumust kasvada. Samas võib ta aga olla geniaalne mõnel muul alal. Iga inimene on erinev ja ei tohiks teha üldistusi mingite füüsiliste näitajate järgi.

usun siiski,et tugevaks võib saada igaüks,kui ta vaid seda tahab ja püüab.Mehel peab siiski jõudu olema,muidu pole ikke peris miis.Mes miis too on kui palki tõsta ei jaksa.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan su pointist aru, aga kui hästi sa tunned Mick Jaggerit ja Keith Richardsit :ph34r: ? Kas sa vähemalt nende biograafiaid oled lugenud? Respect (teatud mõttes) muidugi Jaggerile, kellel on (ametlikult) seitse last nelja erineva naisega (see on ikka saavutus... iseasi kui hästi see ja fakt, et mõned naised on poole nooremad kui tema teistele naistele meeldib) ja eriti tõsine respekt Richardsile, kes tuli välja heroiinisõltuvusest (ja see on ikka quite a feature, kuigi parem on mitte narkar olla in the first place). Aga ma ei usu, et kui nad oleksid staarid mingil muul alal kui muusika (edukad ärimehed näiteks), siis neid väga vahvateks inimesteks peetaks... eriti nende 20-40 eluaastat perioodis.

Just nimelt respect selliste inimeste/meest ees, kes suudavad lahti öelda mis iganes halvast sõltuvusest - imetlen tahtejõulisi mehi!. Mõni ei suuda kommi söömisestki lahti öelda :lol:. See, et Jaggeril on iga ilmakaare peal naisi, näitabki just seda, et vaatamata oma koledusele on ta ka tohutult ilus :blink:. Oot, mis see vanus siia puutub? Elukogemus, mis kaasneb paratamatult vanusega teebki mehest mehe ja see maksab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan su pointist aru, aga kui hästi sa tunned Mick Jaggerit ja Keith Richardsit :blink: ? Kas sa vähemalt nende biograafiaid oled lugenud? Respect (teatud mõttes) muidugi Jaggerile, kellel on (ametlikult) seitse last nelja erineva naisega (see on ikka saavutus... iseasi kui hästi see ja fakt, et mõned naised on poole nooremad kui tema teistele naistele meeldib) ja eriti tõsine respekt Richardsile, kes tuli välja heroiinisõltuvusest (ja see on ikka quite a feature, kuigi parem on mitte narkar olla in the first place). Aga ma ei usu, et kui nad oleksid staarid mingil muul alal kui muusika (edukad ärimehed näiteks), siis neid väga vahvateks inimesteks peetaks... eriti nende 20-40 eluaastat perioodis.

väga hästi öeldud :ph34r: Ikka koondub asi sellele, et inimest otsitakse/vaadatakse välimiste ilude järgi. See ei pea tingimata olema lihased on ka muid nagu siin välja tuli.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just nimelt respect selliste inimeste/meest ees, kes suudavad lahti öelda mis iganes halvast sõltuvusest - imetlen tahtejõulisi mehi!. Mõni ei suuda kommi söömisestki lahti öelda :lol:. See, et Jaggeril on iga ilmakaare peal naisi, näitabki just seda, et vaatamata oma koledusele on ta ka tohutult ilus :blink:. Oot, mis see vanus siia puutub? Elukogemus, mis kaasneb paratamatult vanusega teebki mehest mehe ja see maksab!

Tohutult ilus, aga samas ka täiesti võimetu ennast tõsisemalt siduma - kas see tõesti on mõne naise ideaalmees - kui see nii on, siis ma peaks vist oma käitumist muutma :ph34r:

Vanus puutub siia selles suhtes, et ma arvan, et 20-40 vanuses nad olid parajad sead ikka :lol: See et nad nüüd vanemad ja rahulikumad on natuke see tuleneb mitmetest asjadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohutult ilus, aga samas ka täiesti võimetu ennast tõsisemalt siduma - kas see tõesti on mõne naise ideaalmees - kui see nii on, siis ma peaks vist oma käitumist muutma :blink:

Vanus puutub siia selles suhtes, et ma arvan, et 20-40 vanuses nad olid parajad sead ikka :lol: See et nad nüüd vanemad ja rahulikumad on natuke see tuleneb mitmetest asjadest.

:lol: Vaata, ideaalmees on midagi sellist, mis elab naise unistustes, aga reaalsuses loome me pere või seome end tihtilugu - õnnekv või kahjuks mitte unistustemehega :ph34r:!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:ph34r: Vaata, ideaalmees on midagi sellist, mis elab naise unistustes, aga reaalsuses loome me pere või seome end tihtilugu - õnnekv või kahjuks mitte unistustemehega :blink:!

Sellisel juhul on minu meelest ideaal midagi, mis ainult tekitab pingeid ja stressi. Kui ei suudeta viia reaalsust vastavusse ideaaliga, siis tuleb ideaal viia vastavusse reaalsusega. Ja kõige parem on see, kui neid mõlemaid liigutatakse teineteise suunas. Ja kõik on õnnelikumad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisel juhul on minu meelest ideaal midagi, mis ainult tekitab pingeid ja stressi. Kui ei suudeta viia reaalsust vastavusse ideaaliga, siis tuleb ideaal viia vastavusse reaalsusega. Ja kõige parem on see, kui neid mõlemaid liigutatakse teineteise suunas. Ja kõik on õnnelikumad :ph34r:

Kuldsed sõnad! :blink:

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jälle on geenid kõiges süüdi ...neid ju lihtne süüdistada need ei saa ju ennast kaitsta ... fakt on see et kui trenni ei tee siis ei kasva ka ... ja jäädki pisikeseks ... olenemata geenidest ... ja võibolla sa tõesti nii ei mõtle kuid olen suht kindel et kui seisavad rannas või klubis või kus iganes kõrvuti treenitud hoolitsetud mees ja kõhnuke kondikubu siis enamus mehi mõtlevad nii et wow ... respect ..... naised aga mõtlevad et hmm ... täitsa pandav mees ... igatahes sobib mulle ... ja seda kondikubu märkavad ainult need kes arvavad et pole piisavalt head selle treenitud hoolitsetud alfa-mehe jaoks ... sama kehtib ka hoolitsetud ilusate naiste kohta ....

QWE8<--- sulle siis niipalju et inimese üle otsustatakse välimuse järgi ... seda teevad kui mitte kõik siis valdav enamus .... sisemust sa ju ei näe ... ja kui inimene näeb antipaatne välja siis sa ei uurigi mis sees on ... seega välimus on tänapäeval suht tähtis ...

:blink: just ... olen jumala n6us sinuga! kurat ei salli vendi kes tulevad trennis juurde ja imestavad kuidas ma sellist raskust rinnalt surun.stiilis et kuule 6peta mulle ka ,ma tahaks kuu parast ka sota vistata yles ,kuradi oinad sellised.Ja asi pole aind geenides, laiskuses on enamusel,suurel enamusel.ja kui m6ni raagib et raha pole,siis see ka jama.Alati annab koguda see summa et saad koju osta hantlid.Ah see keeruline teema... aga jah, kondikubu jaab klubis seina aarde seisma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud siin olijatest elavad oma kitsas "fitness.ee maailmas", kus elu põhi prioriteediks on treenitu keha. Muidugi ma saan aru, et kui inimene on tõeline kõrend, et võiks trenni teha, aga, et keha järgi otsustada keda austada ja keda mitte näitab juba madalalaubalisust.

Kõik inmesed võiks ju muidugi spordiga tegeleda, aga see pole ju esma tähtis.

Kumba te rohkem respecteerite, kas Gerog W. Bushi või Ronnie Colemani?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumba te rohkem respecteerite, kas Gerog W. Bushi või Ronnie Colemani?

Nii halba näidet annab otsida :blink:

Aga pmst respekteerin Colemani... arvan, et ta on rohkem vaeva näinud oma eesmärkide saavutamiseks ning selle juures vähem inimestele halba teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem Colemani (ment ja üldse vahva sell), sest Bush on arengupeetusega (nii vaimselt kui füüsiliselt) :blink:

Arene natuke.

Nii halba näidet annab otsida :ph34r:

Aga pmst respekteerin Colemani... arvan, et ta on rohkem vaeva näinud oma eesmärkide saavutamiseks ning selle juures vähem inimestele halba teinud.

Võibolla tõesti halb näide.

Ütleme siis nii, et kumba te rohkem respecteerite kas Albert Einsteini või Ronnie Colemani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumba te rohkem respecteerite, kas Gerog W. Bushi või Ronnie Colemani?

Üsna ebaõnnestunud võrdlus, sest kumbki ei esinda ligilähedaselt seda ideaali, mida sa ilmselt silmas pidasid (intelligents vs ilu). Kohasem võrdlus oleks Albert Einstein vs David Beckham. Pealegi ei räägi me siin ju üldsegi mitte austusest. 99% naistest austaks enam Albertit, aga põhku poeks koos Davidiga. Meeste puhul sama lugu - kõigil on sügav respekt Tarja Haloneni vastu, aga kargaks nad hea meelega hoopis Maria Sharapovat.

Kui sina eelistad (austad?) Einsteini, siis minu lugupidamine selles osas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna ebaõnnestunud võrdlus, sest kumbki ei esinda ligilähedaselt seda ideaali, mida sa ilmselt silmas pidasid (intelligents vs ilu). Kohasem võrdlus oleks Albert Einstein vs David Beckham. Pealegi ei räägi me siin ju üldsegi mitte austusest. 99% naistest austaks enam Albertit, aga põhku poeks koos Davidiga. Meeste puhul sama lugu - kõigil on sügav respekt Tarja Haloneni vastu, aga kargaks nad hea meelega hoopis Maria Sharapovat.

Kui sina eelistad (austad?) Einsteini, siis minu lugupidamine selles osas!

1)Ei no seda muidugi.

2)Aga kuna ma olen meessoost siis ma ei sa ju tuua võrdlust kummaga ma ennem põhku poeks.

3)Albet Einstein oli kah omal ajal väga suur naistemees.

Ja see on ju avalik saldus, et kõik maailma tippkulturistid kaasaarvatud ka Coleman on steroididega sina peal.

Mis siis, et nad kõik seda eitava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega polegi üheseid kriteeriume. Kui tekib see eriline energeetiline side, kui on olemas see tajutav "miski" siis ongi ideaalne. Mingiks ajaks. Arusaamised, inimesed jm. on ju pidevas muutumises.

Täiuslikke pole. Ikka tuleb milllegagi leppida. Või veab, et olemasolevad puudused pole sinu jaoks märgatavad-olulised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt võiks selle asjaga siin otsad kokku tõmmata, sest mõelge nüüd hetkeks teema pealkirjale ja püüdke defineerida mõistet ideaalne. Ei hakka ma siinkohal kusagilt targast raamatust täpset definitsiooni otsima, aga selge on see, et ideaal on parim võimalikest. Mida see siis tähendab? Laias laastus seda, et tegu on igakülgselt (antud juhul kehalised + vaimsed omadused) parimaga. Kõik muud variandid on mingi kindla üksikomaduse eelistamine ja ideaalist ei saa sellisel puhul rääkida.

Järeldus! Ideaal on seega: tuumafüüsikust krimikirjanik, kelle hobideks on fitness, kehaarendamine ja fotomodellindus, kes on truult abielus ja hea isa oma viiele lapsele, kes on vapper, sihikindel, aus jne jne. Nii et jaksu selle poole püüdlemisel! Midagi sarnast võiks muidugi kirja panna ka naiste kohta.

Edasine diskussioon ideaali teemadel on üsna mõttetu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×