Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

Misasja, näitab ikka küll. Olen igalpool netis ja päriselus iq teste lahendanud, nad on ju ajaliselt piiratud! Ise tundsin küll kuidas ajahammas hakkas peale. Kui saaks kauem mõelda, siis ilmselt tuleb skoor üpris kõrge!

Inimese aju on väga keerulise ehitusega ja seal ei ole eriti seoseid. IQ test näitab inimese loogilise taibu mõtlemise kiirust, kuid samas ei saa sellest järeldada, et kõrgema IQ-ga inimene lahendab aega nõudav keerulise mõtlemis ülesande edukamalt, kui madalama IQ-ga inimene.

Lisainfoks veel, et Albert Enstein oli koolis halb õpilana, eriti veel reaalainetes ja eeldatakse, et ta tegelik IQ oli suht madal.

Aga valemite välja töötamisek ja geniaalsete avastuste tegemiseks, kus aega oli piiramatult oli ta aju perfektne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
QWE8: Kust see Einsteini jutt pärineb? Millisest allikast? Minul on teistsugused andmed.

Einsteini töö ei seisnenud selles, et "valemeid välja töötada".

Minu mäletamise järgi oli tema IQ kuskil 130-135.Nii ,et polnud madal midagi. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ei ole aega ja viitsimist süveneda, aga pmst iga postitus, mis siin teemas sisaldab tähekombinatsiooni IQ on vale ning kirjutajad ei tea, millest nad räägivad :P

(v.a. minu lühikesed panused siis muidugi :ph34r: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates on "ideaalsed" kehaproportsioonid meestest Gregg Valentinol :D

gregval-784073.jpg

...ta on umbes nagu Popeye multikast :ph34r:

popeye_strut.gif

popeye.jpg

Naistest aga on "parimad" proportsioonid Lolo Ferraril, õigemini oli:

jaar00.lolo.jpg

Mida suurem(ad), seda parem(ad) :P

Kvaliteet pole ju oluline...

Mania grandiosa... mida kõike ei tehta tuntuse nimel....

Fanatismis endas pole iseenesest midagi halba, kuid nende näidete puhul on kahjulikkus näiteks nende endi füüsilisele tervisele ilmselge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ei ole aega ja viitsimist süveneda, aga pmst iga postitus, mis siin teemas sisaldab tähekombinatsiooni IQ on vale ning kirjutajad ei tea, millest nad räägivad :D

(v.a. minu lühikesed panused siis muidugi :ph34r: )

Mina näiteks ei kahtle sinu omandatud teadmistes.

Meeles tasuks pidada nii sul, mul kui kõigil teistel üht vana head nõuannet:

usalda, kuid kontrolli :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on Ronnie Colemanil ideaalne keha.

Kulturism on spordiala... Oma positiivsete ja negatiivsete kylgedega. Ronnie ei saa olla ideaalse kehaga n8 tavainimese jaoks. Te v6ite teda hinnata ainult kui kulturisti.

Kulturismiga liiga innukalt tegelev mees on sama m6ttetu nagu ennast ilusaks pidav naine. M6lemad arvavad, et see ongi nende missioon...olla ilus v6i olla ylilihastes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jälle on geenid kõiges süüdi ...neid ju lihtne süüdistada need ei saa ju ennast kaitsta ... fakt on see et kui trenni ei tee siis ei kasva ka ... ja jäädki pisikeseks ... olenemata geenidest ... ja võibolla sa tõesti nii ei mõtle kuid olen suht kindel et kui seisavad rannas või klubis või kus iganes kõrvuti treenitud hoolitsetud mees ja kõhnuke kondikubu siis enamus mehi mõtlevad nii et wow ... respect ..... naised aga mõtlevad et hmm ... täitsa pandav mees ... igatahes sobib mulle ... ja seda kondikubu märkavad ainult need kes arvavad et pole piisavalt head selle treenitud hoolitsetud alfa-mehe jaoks ... sama kehtib ka hoolitsetud ilusate naiste kohta ....

QWE8<--- sulle siis niipalju et inimese üle otsustatakse välimuse järgi ... seda teevad kui mitte kõik siis valdav enamus .... sisemust sa ju ei näe ... ja kui inimene näeb antipaatne välja siis sa ei uurigi mis sees on ... seega välimus on tänapäeval suht tähtis ...

nõustun trenni tegemise koha pealt aga täiesti mööda paned geneetika koha pealt .... geene saab süüdistada ja mitte vähe.

geenidest oleneb arenemise kiirus ja adaptsioon(see kuidas lihased reageerivad füüsilisele tööle )

tegelikult on seda väga keeruline seletada ja ma ei hakka aega raiskama. aga võib öelda et kõik on geenidega seotud.

siiski trenni VÕIKS teha igaüks, endast lugu pidav inimene parema vormi jne nimel, mis siis et tal pole geneetilisi eeldusin nagu schwarzerneggeril

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu mäletamise järgi oli tema IQ kuskil 130-135.Nii ,et polnud madal midagi. :ph34r:

Ma jällegi olen lugenud infot, et võibolla veidi üle 160, tegelikult eks neid arvamusi ja arvajaid on mitmeid.

Tegelikult Einstein ei ole teinud mitte ühtegi IQ-testi, seetõttu me võime ainult oletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
geenidest oleneb arenemise kiirus ja adaptsioon(see kuidas lihased reageerivad füüsilisele tööle )

olenebki kiirus kuid kui teed trenni enda jaoks siis pole vahet kas saavutad mingi tulemuse aastaga või kahega ... teed ju enda jaoks .... ja keskmise või hea tasemeni peaks küll iga mees võrdne olema ..... profi tasemele jõudmiseks on vaja geneetilist eeldust ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nõustun trenni tegemise koha pealt aga täiesti mööda paned geneetika koha pealt .... geene saab süüdistada ja mitte vähe.

geenidest oleneb arenemise kiirus ja adaptsioon(see kuidas lihased reageerivad füüsilisele tööle )

tegelikult on seda väga keeruline seletada ja ma ei hakka aega raiskama. aga võib öelda et kõik on geenidega seotud.

siiski trenni VÕIKS teha igaüks, endast lugu pidav inimene parema vormi jne nimel, mis siis et tal pole geneetilisi eeldusin nagu schwarzerneggeril

Tänapäeval on geenide osatähtsus vähenenud,seda seoses anaboolikute turule tulekuga.Võtame näiteks Markus Ruhli-18 aastaselt kaalus ta 54 kilo.Ka Arnolnd on neid aineid kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×