Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

Lugedes seda artiklit, tundub, et siiski ei ole kasulikum :angry: Ma ei tea, kuivõrd tähelepanelikult sa seda lugesid muidugi..

ei lugendgi aga arvasin mis kirjutab lugedes siinseid komme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates oli see artikkel õige. Endal samad põhimõtted.

Kas sa Andreaz ei arva, et nii oled sa teistele inimestele igav.

ma arvan et olen kindlasti igav teistele jah. aga ei arva et peaxki huvitav olema. ei koti teiste arvamus mul tähtis vaid iseendale meeldida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et kasulikum on mitte universaalne olla vaid olla pigem yhes asjas maksimaalselt hea- põhiliselt oma eriala ja huviga aind tegeleda-muu aind puhkusex

Nõus Andreazega, ühel ala võiks täiega särada, teistes valdkondades oleks lihtsalt normaalselt arenenud.

Kui kõike on keskpärasusega sarnasel tasemel, siis on tõesti vist igav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need delfi naistekate/noorte artiklid ei kõlba kuskile

ideaalmeest pole olemas, aga kindlasti on igaühele olemas see tema jaoks ideaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hakka küll seda artiklit üle lugema, aga minu arust ei väitnud see neiu, et ideaalmees on olemas, vaid rääkis sellest, milline mees peaks olema, et see talle meeldiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan nagu Andreazki ,et võib küll olla ühel alal särav.Mis teised arvavad on pohhui.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ootan huviga meesterahvaste kommentaare...

Ma olen sellistes asjades pisut vanamoodne ja seega järgin üldiselt enamust nendest reeglitest. Siiski ma ei arva, et selliste reeglite sõnastamine v kivisse raiumine oleks vajalik ja, et need kehtiksid absoluutselt.

Samas on kurb see, et on naisi, kes ukse lahti tegemist või mantli selga aitamist juba pea et ahistamisena või alavääristamisena tajuvad:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on jah naised vahel oma liigse vördöiguslikkuse nöudmisega mehed hellaks teinud. Eriti kui jälgida, mis USA s toimub, kus iga väiksemagi mehe poolne liigutus kohtusse antakse, kui seksuaalne ahistamine. Samas usun, et sisemiselt intelligentseid mehi, kellel korralik lastetuba see ei takista olla edaspidigi viisakas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei leia, et siin oleks midagi vanamoodsusega pistmist. Kõik, mis seal kirjutati on täiesti elementaarsed käitumisnormid ühe täie mõistuse juures olevale meesterahvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehh .... mina = mees ... ja ütlen siis niipalju et

Üldised käitumireeglid

Ole alati viisakas:

Ära vannu:

Ära räägi valjuhäälselt:

Ära mine närvi:

Ära "jõllita":

Ära sega vahele:

Ära sülita:

ülaltoodud nõuded on näiteks normaalsed asutuses kus ma töötan ... seega järgin neid kõiki ja enamus meil siis järgivad samuti ..... aaa tegu siis ühispangaga .... ja need kes ei järgi neid nendesse suhtutakse ka vastavalt ...

austa vanemaid see minu ja minu vanemate vaheline asi kuid usun et austan neid küll ... ma ei ela küll nendega koos kuid käin tihti neil külas ja aitan alati kui küsivad ...

Kuidas käitub aga tõeline härrasmees naisterahvaga?

Ära naera teiste vigu: <--- see ei kehti ju ainult naiste kohta ... vaid kõigi kohta ... kellegi üle ei tohi naerda kui ta just ei näe vaeva et tema üle naerdakse :) (koomikud ja muidu klounid)

Siseruumides võta müts peast: <-- jällegi pole naistega seoutud kuid samuti normaalne asutuses kus ma töötan ja ja mujal ...

Ära alusta söömist enne, kui kõik on lauas: <-- jälle läheb naistest kauge tiiruga nööda kuid selle vastu ma küll aegajalt eksin ... restos on norm et ootad kuni teistele toit ette tuuakse aga kodus küll ei viici oodata kui naine on ka endale toidu valmis teha seda enam et tuleme erinevatel aegadel koju jne ... söön üksi kui vaja ....

Ava alati uks: <---- esimene naistega seotud viisakus ... jällegi asutuses täiesti tavaline asi seega ka minu elus tavaline ...... muuseas kes ei tea siis see sai alguse rüütli ajastul kuid selle põhjus polnud viisakusega üldse seotud .... rüütel lasi naise uksest enne sisse sellepärast et naisest polnud kahju .... nagu et teisel pool ust võis olla rüütli vaenlane ja siis kui naine enne uksest sisse lasta siis jäi vähemalt"viisakas" rüütel ellu ;):) ...

üleriideid üritan jälgida oma naise puhul

istekoha loovutan mitte ainult naistele vaid ka vanuritele noortele emadele ja ka invaliididele ... rasedatele ka ...

tõuse naise puhul püsti .... sorry seda ma küll ei jõuaks ... kollektiiv suur ja korrusel 100 inimest et ei viici iga kord püsti küll tõusta kui mõni naine otsustab kohvi minna võtma või mis iganes ... ja seda ei järgi ma vist küll kusagil ...

käe ulatan ja uurin kas on midagi puudu ainult oma naise puhul ... vott ...

nii põhjalik enese vaatlus ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...........Ole valvel: kui naisterahvas ruumi siseneb või ruumist väljub, tõuse alati püsti. See reegel on mõneti leebem ses mõttes, et sa võid tõusta püsti peale naisterahva ruumi sisenemist, kuid jääda istuma, kui naisterahvas ruumist lahkub. Sellegipoolest, võiksid tõusta mõlemal korral...

KUJUTAGE NÜÜD ETTE, ET HAKKATE OMAS SELTSKONNAS KUS TE KA EI OLEKS JA KES TE KA EI OLEKS NII KÄITUMA. ENAMIKULE MEIST KUTSUKS SÕBRAD HULLUARSTI, VÕI SOOVITAKSID ENDA KUPLIALUST KONTROLLIMA MINNA.

Muidugi, paljud artiklis ülesloetletud käitumis variandid mingites situatsioonides on igati õiged ja neid ka tavaliselt järgitakse, küll mitte kõiki aga siiski. Maailm on aga sedavõrd muutunud, et nn. härrasmeeste ja daamide ajastuga võrreldes lihtsalt mõned reeglid enam ei sobi siia.

Aga teadma peaks neid siiski, sest mine tea kuna võid sattuda sellisesse seltskonda (selliseid ikka esineb veel), :) kus neid oleks elementaarne kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oled näiteks jõusaalis ja seal on 6 meest ja 60 naist ..... ja veevõtmise kanku on väljaspool ruumi koridoris ..... selle 1,5 tunniga saavad need vaesed 6 meest ilmselt sadu kordi püsti tõusta ja istuda :):) ... aga nohh hea jala trenn ;) ... tegu siis muidugi huumori kallakuga postitusega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ootan huviga meesterahvaste kommentaare...

Kui seda teksti lugesin,siis mõtlesin,et -see ju minust vist kirjutatud.Kahjuks aga selle halvemas tähenduses,mina käitun tavaliselt nii,nagu ei tohiks.Nüüd ma vähemalt tean,et nii ei sobi ja oskan ehk end pisut kontrollida,aga kuna käitumist ei paranda päevapealt,siis tuleb juba algust teha,et tulevikus oleks ta pisutki parem.Eks kindlasti olen ma jätnud liiga toore ulje,jõusaal on oma osa käitumisse andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui seda teksti lugesin,siis mõtlesin,et -see ju minust vist kirjutatud.Kahjuks aga selle halvemas tähenduses,mina käitun tavaliselt nii,nagu ei tohiks.Nüüd ma vähemalt tean,et nii ei sobi ja oskan ehk end pisut kontrollida,aga kuna käitumist ei paranda päevapealt,siis tuleb juba algust teha,et tulevikus oleks ta pisutki parem.Eks kindlasti olen ma jätnud liiga toore ulje,jõusaal on oma osa käitumisse andnud.

Edu Sulle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatud kohtades üritan neid reegleid järgida. Samas, igale poole need reeglid ka ei sobi. Jõusaalis või koolis päris igale daamile kätt pakkuma ei lähe. Ja tänapäeva neiud ka väga "daamid" ei ole ausalt öeldes. Peab ikka vahet tegema, kas neiu on daam või "eit", nagu siin rääkis keegi. Paljudest nimetatud reeglitest nad ei saagi aru või naeravad välja. Seega peab erinevates kohtades käituma vastavalt situatsioonile. Ust peab muidugi igal pool daami ees avama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...........Ole valvel: kui naisterahvas ruumi siseneb või ruumist väljub, tõuse alati püsti. See reegel on mõneti leebem ses mõttes, et sa võid tõusta püsti peale naisterahva ruumi sisenemist, kuid jääda istuma, kui naisterahvas ruumist lahkub. Sellegipoolest, võiksid tõusta mõlemal korral...

KUJUTAGE NÜÜD ETTE, ET HAKKATE OMAS SELTSKONNAS KUS TE KA EI OLEKS JA KES TE KA EI OLEKS NII KÄITUMA. ENAMIKULE MEIST KUTSUKS SÕBRAD HULLUARSTI, VÕI SOOVITAKSID ENDA KUPLIALUST KONTROLLIMA MINNA.

Kõik oleneb inimesest, kui selline käitumine on tal sees ja talle loomulik, siis see paistab ka teistele loomulik, ei tekita ebamugavust ega tundu imelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. naine ei ole invaliid et ei saa ise ust lahti või mantlit seljast

2. naised on põhiliselt siiski raha peal välja rohkem kui välimuse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. naine ei ole invaliid et ei saa ise ust lahti või mantlit seljast

2. naised on põhiliselt siiski raha peal välja rohkem kui välimuse

2. sul läks natuke punkt 2 mööda sest ....naised oskavad ikka meest ka hinnata ... need kes raha peale väljas on need on li*sid ja neil on ka tunnitasu ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. naine ei ole invaliid et ei saa ise ust lahti või mantlit seljast

2. naised on põhiliselt siiski raha peal välja rohkem kui välimuse

Nr 1 olen sinuga täiesti nõus

Nr 2 mul on sinust lihtsalt kahju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×