Jump to content
jaykobe

ideaalmees

Recommended Posts

Küsiks naistelt, et milline on ikkagi selline mehe keha, millist ideaalseks peate? Kus jookseb piir vormis keha ja tülgastava musklihunniku vahel? Milline treenitus ja kas üldse treenitus on atraktiivne?

Aitäh:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll naine, aga ütleks siia sellise asja, et erinevatele inimestele meeldivad erinevad asjad. Äärmused meeldivad vähesematele ja mõõdukas keskmine ja sellest pisut parem rohkematele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Määravaks saab inimene tervikuna. Kui rääkida ainult kehast siis mees võib rahulikult olla nii suure lihasmassiga, millise ta puhtalt treenides saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

homo ma pole ja naine ka mitte ... kuid lahterdan meesoost indiviide nii et kui on pisike, kõhn, nõrguke siis on olenemata vanusest poisike .... kui on näha et on teinud trenni ja "hoolitseb" oma keha eest siis on mees ja respect ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi sellist???

3279.jpg

kui see mulle oli siis need mehed on eraldi kategoorias "euro-peded" aga muidu maitse üle ei vaielda:) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui see mulle oli siis need mehed on eraldi kategoorias "euro-peded" aga muidu maitse üle ei vaielda:) ...

Täpselt sama laks nagu VIP-girlidega... sittagi erilisemad nad ülejäänud massist ei ole, aga kes koera saba ikka liputab, kui mitte koer ise :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus on see kadedus ? .... igal megel ja igal poisil on omad eesmärgid .... ja olenevalt sellest neid ka täidetakse ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmmm ... vastandid pidid tõmbama :D Vähemalt nii räägitakse. Samas - kaua püsib koos paar, kellest üks rabab õhtute kaupa rasket rauda ja jälgib pidevalt, mida suhu pistab - teine istub õhtute kaupa kodus ja mugib rasvast kotletti. Kindlasti võimalik - ei välista.

Millegi pärast kipub see ikkagi nii olema, et väga tihti: näitlejad elavad näitlejatega, sportlased spotlastega, tantsijad tantsijatega jne. Mõistetakse üksteist paremini ja leidub teemasid, millest rääkida.

Mina eelistan ise "normaalselt" sportlike lihastega meest, kes on pikem kui 180cm. Lihtsalt selline iluideaal on kujunenud ja kui järgi mõelda - enamus silmarõõme on ka sellisest vahemikust :D Ei tahaks kulturisti ega ka pekimagu. Kõige tähtsam, et oleks tore koos trennis käia, jagada samu tervislikke põhimõtteid (söök/trenn jms) ning oskaks elu nautida - kui vaja :huh:

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm ... vastandid pidid tõmbama :D Vähemalt nii räägitakse. Samas - kaua püsib koos paar, kellest üks rabab õhtute kaupa rasket rauda ja jälgib pidevalt, mida suhu pistab - teine istub õhtute kaupa kodus ja mugib rasvast kotletti. Kindlasti võimalik - ei välista.

Millegi pärast kipub see ikkagi nii olema, et väga tihti: näitlejad elavad näitlejatega, sportlased spotlastega, tantsijad tantsijatega jne. Mõistetakse üksteis paremini - ja on, millest rääkida.

Mina eelistan ise "normaalselt" sportlike lihastega meest, kes on pikem kui 180cm. Lihtsalt selline iluideaal on kujunenud - ja kui järgi mõelda - enamus silmarõõme on ka sellisest vahemikust :lol: Ei tahaks kulturisti ega ka pekimagu. Kõige tähtsam, et oleks tore koos trennis käia, jagada samu tervislikke põhimõtteid (söök/tenn jms) + oskaks ka elu nautida - kui vaja :huh:

Gannibal võiks olla Katsile sobilik :D Aga trenn jääks kole kaugele ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm ... vastandid pidid tõmbama :D Vähemalt nii räägitakse. Samas - kaua püsib koos paar, kellest üks rabab õhtute kaupa rasket rauda ja jälgib pidevalt, mida suhu pistab - teine istub õhtute kaupa kodus ja mugib rasvast kotletti. Kindlasti võimalik - ei välista.

Millegi pärast kipub see ikkagi nii olema, et väga tihti: näitlejad elavad näitlejatega, sportlased spotlastega, tantsijad tantsijatega jne. Mõistetakse üksteist paremini ja leidub teemasid, millest rääkida.

Mina eelistan ise "normaalselt" sportlike lihastega meest, kes on pikem kui 180cm. Lihtsalt selline iluideaal on kujunenud ja kui järgi mõelda - enamus silmarõõme on ka sellisest vahemikust :lol: Ei tahaks kulturisti ega ka pekimagu. Kõige tähtsam, et oleks tore koos trennis käia, jagada samu tervislikke põhimõtteid (söök/trenn jms) ning oskaks elu nautida - kui vaja :huh:

Mida te elu nautimise all silmas peate? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mulle meeldivad suured mehed... siis on nendega hea kakelda kodus... ic... pealegi tekitavad nad turvatunnet ja väljas käies ju hea kui turvamees omast käest võtta... ei tule igasugused tülitama... (liiga palju väljas käies kaklema pidanud)

niikaua kui keha on selline,mis ei laineta ja lihaseid ka siis võib rahul olla... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
homo ma pole ja naine ka mitte ... kuid lahterdan meesoost indiviide nii et kui on pisike, kõhn, nõrguke siis on olenemata vanusest poisike .... kui on näha et on teinud trenni ja "hoolitseb" oma keha eest siis on mees ja respect ...

Kahju kui mõni tõesti nii arvab, kõigil lihtsalt ei ole geneetiliselt soodumust kasvada. Samas võib ta aga olla geniaalne mõnel muul alal. Iga inimene on erinev ja ei tohiks teha üldistusi mingite füüsiliste näitajate järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
homo ma pole ja naine ka mitte ... kuid lahterdan meesoost indiviide nii et kui on pisike, kõhn, nõrguke siis on olenemata vanusest poisike .... kui on näha et on teinud trenni ja "hoolitseb" oma keha eest siis on mees ja respect ...

Kuule ole normaalne.

Kas see on normaalne, kui meest respecteerida puhtalt tema keha järgi. Siin foorumis kohtab palju sellist suhtumist muideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju kui mõni tõesti nii arvab, kõigil lihtsalt ei ole geneetiliselt soodumust kasvada. Samas võib ta aga olla geniaalne mõnel muul alal. Iga inimene on erinev ja ei tohiks teha üldistusi mingite füüsiliste näitajate järgi.

jälle on geenid kõiges süüdi ...neid ju lihtne süüdistada need ei saa ju ennast kaitsta ... fakt on see et kui trenni ei tee siis ei kasva ka ... ja jäädki pisikeseks ... olenemata geenidest ... ja võibolla sa tõesti nii ei mõtle kuid olen suht kindel et kui seisavad rannas või klubis või kus iganes kõrvuti treenitud hoolitsetud mees ja kõhnuke kondikubu siis enamus mehi mõtlevad nii et wow ... respect ..... naised aga mõtlevad et hmm ... täitsa pandav mees ... igatahes sobib mulle ... ja seda kondikubu märkavad ainult need kes arvavad et pole piisavalt head selle treenitud hoolitsetud alfa-mehe jaoks ... sama kehtib ka hoolitsetud ilusate naiste kohta ....

QWE8<--- sulle siis niipalju et inimese üle otsustatakse välimuse järgi ... seda teevad kui mitte kõik siis valdav enamus .... sisemust sa ju ei näe ... ja kui inimene näeb antipaatne välja siis sa ei uurigi mis sees on ... seega välimus on tänapäeval suht tähtis ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

geenidest nii palju,et mõnel mehel lihtsalt võtab kõvasti rohkem aega,et lihast kasvatada kui mõnel teisel...küsimus siiski rohkem püsivuses ja korralikus, läbimõeldud treening- ja toitumiskavas. samas aga lohutuseks neile,kellel ei ole püsivust või tahtmist ennast "kasvatada" see, et naiste maitse on erinev... ühele sõbrannale meeldivad hoopiski sellised kõhukad noormehed...lihtsalt see on tema maitse ja kui panna mõni alfaisane ja kõhukas nunnuke kõrvuti siis ta valiks just viimase mainitu! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×