Jump to content
bob25

K: õhtuse toitumise kohta

Recommended Posts

et pidevalt öeldakse et õhtul tuleks vältida süsivesikuid, ja süüa kiiresti omandatavaid sööke. ja kõik. ;)

olen seda foorumit siin juba palju palju uurinud, kuid keegi võiks nagu ka näiteid tuua, et mis oleks need süsivesikud, mida õhtuti vältida, ja mis oleks need söögid, mida saab kiiresti omandada.

Et näiteks õhtul peale jõusaali trenni on ok süüa kohupiima, ja mõne aja pärast miski kerge võileib teha näiteks, miski rukkipala ja miski lahja kanasink peale. või siis miskit puuvilja, pirni näiteks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
, et mis oleks need süsivesikud, mida õhtuti vältida, ja mis oleks need söögid, mida saab kiiresti omandada.

Et näiteks õhtul peale jõusaali trenni on ok süüa kohupiima, ja mõne aja pärast miski kerge võileib teha näiteks, miski rukkipala ja miski lahja kanasink peale. või siis miskit puuvilja, pirni näiteks?

Õhtul peale JÕUSAALI peaksid saama ikka korraliku söögi.

Aga õhtul peale seda sööki ja enne magamaminekut võiksid vältida IGASUGUSEID süsivesikuid nii palju kui võimalik. Kohupiim on ok. Rukkipala kanasingiga enam nii ok ei ole. Puuvili pole üldse ok.

Aga see kõik sõltub ikka eesmärkidest ka. Küsimusest järeldasin, et eesmärgiks on rasvapõletus ja reljeef... Kui massi tahad, siis söö kõike ja kogu aeg:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, mu küsimus oli valesti püstitatud. ;) kohupiim kohe vahetult peale jõusaali onjo, siis miski tund vahet, ja siis korralik söök. Siis minu päevakavas kell ca 21. a kui kella 23 ajal mõtlen, et veel tahaks midagi kerget näksida, mis siis süüa? puuviljast sis hoiduda? isegi pirnist, kuigi olen kuulnud/lugenud, et pirn sisaldab vähe sahharoosi jms. Eesmärk on jah rasvapõletus.

mõte oli selles, et ma saan aru, et pean süsivesikuid vältima õhtul, kuid millised söögid sisaldavad palju süsivesikuid, mis ei? olen siin lugenud palju, kuid oleks hea, kui saaks mõned konkreetsed näited.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtul peale JÕUSAALI peaksid saama ikka korraliku söögi.

Aga õhtul peale seda sööki ja enne magamaminekut võiksid vältida IGASUGUSEID süsivesikuid nii palju kui võimalik. Kohupiim on ok. Rukkipala kanasingiga enam nii ok ei ole. Puuvili pole üldse ok.

Aga see kõik sõltub ikka eesmärkidest ka. Küsimusest järeldasin, et eesmärgiks on rasvapõletus ja reljeef... Kui massi tahad, siis söö kõike ja kogu aeg:)

a kuidas on õhtuse keefiriga lood :(:D seal ju ka süsikaid 4g/100 -le ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keefir põhimõtteliselt sobib küll, aeglasem imendumisega. Ma söön õhtuti kohupiima. Ja muidu söön ka ikka nii palju kui saan ja millal saan, ning 4 kuuga on juurde tulnud 4 kg. Hea kasvatada massi :)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
0,1 % rasva sisaldusega kohupiim,pole just kõige parema maitsega,muutub tüütavaks kui igapäev mõned pakid süüa.Millegiga segada ei anna seda et parem maitse oleks?

ise segan hapukoore ja sibulaga vahel ka tomati, kurgi v6i munaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×