Jump to content
Mr.Y

Palju seeriaid teete?

Recommended Posts

Lugesin ühest teemast, kus keegi tegi 15 seeriat biitsepsit :S See haiglane asi tekitas sellise küsimuse, et palju üldse keegi ligikaudu nädalas erinevatele lihastele seeriaid teeb? Võiksite kirjutada nt oma arvud rinna, selja, õla, triitsepsi, biitsepsi, jala esiosa, jala tagaosa ja sääre kohta.

Mul nädalas tuleb:

Rind - 9

Selg - 12

Õlg - 7

Triitseps - 4

Biitseps - 4

Jala esiosa - 12

Jala tagaosa - 12 (kui jõutõmbe siia alla loen)

Säär - 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin ühest teemast, kus keegi tegi 15 seeriat biitsepsit :S See haiglane asi tekitas sellise küsimuse, et palju üldse keegi ligikaudu nädalas erinevatele lihastele seeriaid teeb?

Kõhtu ei treeni? Vaata Vähi seeriate hulka ja tulemusi ;)

PS: ma tegin kunagi kava, kus samal päeval tuli teha biitsu ja triitsu 5 harjutust, 5 seeriat per harjutus. Nii palju reaalselt ei jaksand, aga kava mõjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nädalas on tugevaid ja kergeid trenne. tugevatel trennidel siis rinnale ja seljale 12, biitsale-triitsale-jala esiosale 9, jala taguosale-säärele-trapetsile-kõhule 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hetkel teen spets kava milles teen rinnale 22-26, biits ja triits 16-21, 6lg 17-22, jalg 16 ja selg 23, ma tean et m6ni kujutab kohe ette et ma olen segane peast ja ei tea mida teen, teen seda kava veel 5 nadalat, siis panen before ja after pildid/m66dud ylesse, see kava on loomulikult koosk6las range dieediga!!!

NB! peale kahte nadalat olen tulemustega rohkem kui rahul ;) 5nadalat veel jaanud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rind 12

biiz 9

triiz 9

õlg 12

selg 9

kõht 3

säär 5

jala esiosa 5

jala tagaosa 5

aga täpselt ei saa panna biiza päeval teen lõuatõmbeid 4 x suutlikuseni ... see teeb selga ka

rinnapäeval rinnaltsurumine 6x mis teeb triiza ja õlga ja selga ka

jalapäeval kükid 3x teevad ka selga ja enamvähem ülejäänud keha ka ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rind 8-9

õlg 7

triitseps 7

selg 11

biitseps 7

jalg 14

säär 7

kõht 3

ehk siis teen väga vähe, aga arenen siiski. Vanasti tegin palju rohkem, ma kuskil teemas juba kirjutasin sellest. Õlga üle 30 seeria, rinda 20+ jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et teada saada, kui palju ma mingit lihasgruppi koorman (nädalas), tuleks tuua konkreetsed harjutused välja. Kuid tuues välja harjutuste hulga enim mõjutatavate lihasgruppide jaoks, siis numbrid on järgmised:

teen hetkel 3 jaotatud kava järgi ja 3x nädalas, kuna nädalas ka muu trenn ja puhkama peaks ka:

1. rind 12-16 harjutust, triits 8, biits 8

2. reie nelipealihas 9, reie tagaosa 6-8, säär 6-8

3. selg 12-16, õlad 9-12

vahemikud sõltuvalt enesetundest ja sellest, millisele lihasgrupile teatud päeval rohkem keskendun. Olen aru saanud, et enda puhul toimib väga hästi skeem, et ühel nädalal nt teen selga 5 harjutust ja kergelt õlga juurde ja teisel nädalal nt 3 harjutust selga ja 3 õlga kuid seeriaid siis õla puhul liht rohkem. Nii on areng parem olnud

jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3-4 harjutust 3-4 seeriat , sõltuvalt enesetundest ja lihasest. Ehk täiesti tavaline värk. Kuigi ega siin pole vist nagunii tähtsust palju või vähe teha, kogu vahe on selles kuidas teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhtu ei treeni? Vaata Vähi seeriate hulka ja tulemusi ;)

Lihtsalt kõhtu tehakse väga erinevalt, kes jube palju või kes üldse mitte. Kõhul pole eriti raskuseid, mida suurendada või siis ümbermõõtu. Ma ise teen nt 6 seeriat, aga mind huvitas/huvitab rohkem muude lihaste treeningmaht. Praeguste vastuste seas juba näha 2 kordse suurusevahega seeriatearve

Harjutusi võiks lugeda sinna alla, millele te ise tahate enim mõju selle harjutusega anda. Nt ma ise panin ka jõutõme jala tagaosale, sest ta on jalapäeval, mis siis et treenib selga, trapetsit ja kõike veel.

Muidu trapets unus ära, palju seda isoleeritult teete, võite ka juurde panna.

Mul trapetsile 4 seeriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind - 16

Lailihas - 4

Trapets - 4

Alaselg - 4

Õlg - 12

Triitseps - 8

Biitseps - 8

Jala esiosa - 8

Jala tagaosa - 8

Säär - 8

Kõht - 12

Käsivars - 3

Kui ma midagi äkki valesti teen, siis keegi hea inimene võiks mu õigele teele juhatada.Eesmärgiks pole mitte kulturisti keha vaid rohkem selline meesmodelli keha.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×