Jump to content
Apelsin

Madala pulsiga treenimine.

Recommended Posts

Tere!

Lugu on siis selline ,et peaks treenima pulsiga 114-142.Panen endale siin erinevaid trenne kokku ja mõtlen ,et millised need parimad trennid oleks ,kus pulss väga kõrgeks ei tõuseks?

Kas spinning ,fatburning ning bodypump või muu säärane sobiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No joosta ma kindlasti ei saa(kiirkõndi ainult) ,sest jooksmisel pulss tõuseb ikkagi kohe lakke.

Ujumist ei tahaks ka iga kord teha.Ehk 1-2x nädalas aga mitte rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teha võib nii ratast, ellipsit, ujumist kui ka sörkjooksu - saad ju jälgida, et pulss liiga kõrgeks ei läheks.

Samas aroobikast on kindlasti fatburning ja bodypump parimad. Fatburning peaks olema madala pulsiga treening - pole ise kunagi proovinud, nii et ei oska ka täpsemalt kommenteerida. Bodypump on selle poolest super, et mingit keksimist seal pole ja kui raskust liiga palju, siis saab alati kergemalt teha.

Spinning??? Hmmm ... kõik mida mina näinud - päris raju tamp taga.

Aga oled sa näiteks vesiaeroobika peale mõelnud? See peaks ka päris hea madala pulsiga trenn olema :(

Hmm ... midagi rohkemat ei tulegi pähe ;)

Kui sul mingi klubi sihikul, kus aeroobikat vapralt harrastatakse, siis pöördu sealsete treenerite poole ja uuri järgi, mida neil soovitada oleks - kindlasti leiad nii enda jaoks just sobivamad trennid :D

Mõnusat treenimist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spinningut on ka ju nö madalamal tasemel...või ajasin ma selle cycling-uga sassi ;)

Fatburning pidavat jah hästi madala pulsiga olema.

Bodypumpi ma olen ise ka mõnda aega enne teinud aga ei mäletanud palju see pulss seal oli.Teiseks BP muutus nii ülipopulaarseks ,et raske oli endale trenniaegu leida ega see olukord pole vast nüüdki paremaks muutunud.

vesiaeroobika peale olen vahelduva eduga mõelnud.Eks peab ära proovima :(

No aga eks ma keeran endale miskise kava kokku ja siis näeb katse-eksitus meetodil kuidas asi areneb.

Aga aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×